Vole li momci djevojke koje se puno Sminkaju?

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#16 Post Postao/la paparaci »

vidovita_dzemila je napisao/la:vole li muškarci kad se cura šminka po sat vremena kako bi ispala "savršena" ono puder na licu, dosta karmina, tuš ili olovka na očima, sjenila i šta ja znam

znam da ima čak takvih muškaraca koji vole kad se cure ne šminkaju već samo paze na higijenu
volim da drzi do sebe i da se decentno nasminka. znaci bas ono njezno, a ne mora i nikako. sve zavisi od tipa zenske. kako se jezim na one glupace sto omalterisu facu, pa poslije spahtlom skidaju sminku [laugh.gif] a mnoge od tih ne znaju da bi bez tolike sminke mnogo ljepse izgledale. sto se tice toga, sva sreca pa sam muskarac. spremim se za 5 - 10 min, a vecina zenskih za 2 sata [Happy.gif] [eusa_wall.gif] ali eto, ko voli neka izvoli.
i uvijek me zanimalo kako je vama muškarcima kad ljubite cure koje imaju kilogram karmina na usnama. ne daj mi bože [cool.gif]
kakav je to osjećaj?
ne znam, jer takve ne balim [Happy.gif]

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#18 Post Postao/la indeks »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja mislim da je najveći zločin koji možeš uraditi sebi tj svojoj koži kad prespavaš sa šminkom na licu

Ma prezivi se i to bona [Happy.gif] nisam jednom,a jos uvijek lijepa [mmmux2.gif] [laugh.gif] [laugh.gif]

zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#19 Post Postao/la zivinicannn »

danas je normalno kod djevojaka,zena stavljanje pudera...ali ipak je ljepse vidjeti lice bez pudera vidjeti prirodnu ljepotu nego djevojku koja je plastificirala svoje lice..

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#21 Post Postao/la beca »

papaya je napisao/la:puder nisam nikad stavljala na lice, imam neku fobiju, kao..ne moz´ koza da dise...
i jos nemam nijednu boru, 36 godina..dal ima s tim nesto [eusa_think.gif]
naravno da da, ja cu inda biti kriticna u cetrdesetim, sminkam se od prvog srednje...i puder i sve....mada mu je prvobitna namjena bila da prekrije bubuljice...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#23 Post Postao/la beca »

deelina je napisao/la:
beca_jovi je napisao/la:
papaya je napisao/la:puder nisam nikad stavljala na lice, imam neku fobiju, kao..ne moz´ koza da dise...
i jos nemam nijednu boru, 36 godina..dal ima s tim nesto [eusa_think.gif]
naravno da da, ja cu inda biti kriticna u cetrdesetim, sminkam se od prvog srednje...i puder i sve....mada mu je prvobitna namjena bila da prekrije bubuljice...
ma joj puderi su nekada bili takvi da koza nemoze da dise.sad postoji toliko podloga koje ujednacavaju ten lica a ujedno sluze kao hidratantna krema
Navela bi par proizvoda ali to bi vec bila reklama [Happy.gif]
sminka sluzi za pokrivanje nedostataka i isticanje nekih crta lica sve vise od tog je stvar dobrog (ili loseg) ukusa
nekada vise neznaci bolje tako da samo ono sto odgovara licu gardarobi koju nosim i prilici za koju treba da se sredim
pa da, navela bih i ja anti age.....iz moje firme

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#25 Post Postao/la sabinax »

ja sam se pocela redovio sminkati prije tjedan dana [Happy.gif]
sjenilo i rimel....za pocetak dovoljno [laugh.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
dugi_74
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 856
Pridružen/a: 05 Mar 2008 02:00
Lokacija: Pristina,Kosovo
Kontakt:

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#26 Post Postao/la dugi_74 »

ajd malo :lol:

Stvori Bog muškarca i ženu. Gleda on muškarca i kaže:
Ti si super ispao! - a zatim pogleda žensku i kaže: - Jebi ga, ti ćeš se morati šminkati.

ja definitivno ne volim sminke uopste...mrzim i one mirise koje pustaju, dodje mi da povracam...mnogo mi se svidjaju zenske koje se ne sminkaju...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#27 Post Postao/la beca »

dugi_74 je napisao/la:ajd malo :lol:

Stvori Bog muškarca i ženu. Gleda on muškarca i kaže:
Ti si super ispao! - a zatim pogleda žensku i kaže: - Jebi ga, ti ćeš se morati šminkati.

ja definitivno ne volim sminke uopste...mrzim i one mirise koje pustaju, dodje mi da povracam...mnogo mi se svidjaju zenske koje se ne sminkaju...

moras dodati, koje se ne sminkaju, a daju gledati u sebe kad su nenasminkane :lol:
Zadnja izmjena: beca, dana/u 08 Apr 2009 13:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
dugi_74
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 856
Pridružen/a: 05 Mar 2008 02:00
Lokacija: Pristina,Kosovo
Kontakt:

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#28 Post Postao/la dugi_74 »

beca_jovi je napisao/la:
dugi_74 je napisao/la:ajd malo :lol:

Stvori Bog muškarca i ženu. Gleda on muškarca i kaže:
Ti si super ispao! - a zatim pogleda žensku i kaže: - Jebi ga, ti ćeš se morati šminkati.

ja definitivno ne volim sminke uopste...mrzim i one mirise koje pustaju, dodje mi da povracam...mnogo mi se svidjaju zenske koje se ne sminkaju...

moras dodati, koje se ne sminkaj, a daju gledati u sebe kad su nenasminkane :lol:

[laugh.gif] [laugh.gif] [laugh.gif] ma da beca...u pravu si...nije mi palo napamet ovo.. [laugh.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#29 Post Postao/la beca »

pa da......mozes ti za prirodno lijepu curu reci da volis da je bez sminke...sta je sa onima koje se "pakuju" u make up satima pred izlazak

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: vole li momci djevojke koje se puno Å¡minkaju?

#30 Post Postao/la JAS »

Iskreno...ja postujem i jedne i druge....i one se bre trude da izgledaju lepo....mislim svaka cast izuzetcima..
E sad ima i one koje znaju preterati pa izgledati ko gipsirane ploce...to ne valja

Odgovori