Avon

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#31 Post Postao/la beca »





Treselle Seduction EDP, nasljednicu mirisa Treselle. Miris je namijenjen zavodljivoj i provokativnoj ženi, ženstvenoj, šarmantnoj i seksi, ženi koja zna kako osvojiti.
Parfem se otvara aromatičnom mješavinom sočne šljive i svježih divljih bobica maline, kupine, brusnice, divlje jagode i borovnice, koja vodi u srce u kojem vladaju akordi egzotične orhideje i pačulija. Kompoziciju zaokružuju note slatke vanilije, jantara i senzualnog mošusa.

Ovaj raskošni miris dolazi u elegantnoj 50 ml bočici ljubičastih tonova, jednakog dizajna kao i njegova prethodnica Treselle

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#32 Post Postao/la beca »


Avon Essence je prekrasni muški miris iz porodice fougere, namijenjen suvremenom muškarcu. Predstvalja finu mješavinu nota japanskog citrusa, osvježavaljuće aromatične kadulje (žalfije), kardamoma i lavande, obogaćene kašmirom i jantarom.
Dolazi u elegantnoj 75 ml bočici jednostavnih linija. Uz miris dostupni su i drugi proizvodi iz Avon Essence linije - spray za tijelo, gel za tuširanje i roll-on anti perspirant.
Privitak/ci
nd.2247[1].jpg
nd.2247[1].jpg (31.41 KiB) Pogledano 2394 puta.

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#33 Post Postao/la beca »


Avon In Love je sveži, radosni parfem, predstavljen 2008 godina, u kolekciji Avon Today, Tomorrow, Always...Otvara se notama zelenila, sa cvetnim bogatim akordima u srcu, i toplim drvenim akordima u bazi. Sačinjen da zagoliča maštu i pokrene "leptiriće u stomaku". Lice koje ga reklamira je Selma Hayek, poznata glumica.
Parfem je dostupan u količini do 30ml edp, u identičnoj formi bočici kao što je upakovan parfem In Bloom, u nežnim bojama koje se romantično i diskretno prelivaju po bočici.
Privitak/ci
o.2486[1].jpg
o.2486[1].jpg (8.81 KiB) Pogledano 2394 puta.

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#34 Post Postao/la beca »



Christian Lacroix i Avon lansiraju Rouge ili Crveni za dame i Noir ili Crni za muškarce. Ova dva parfema su napravljeni u kooperaciji sa kompanijom Avon: Christian Lacroix se na taj način plasira na tržištu masovne prodaje, a Avon dodaje prestižan 'haute' parfem u svoj portfolio.

Noir je luksuzni, odvažan, ali senzualan i sofisticiran miris za muškarca. To je svježi drveni fougere miris sa učešćem džumbira i prirodnog ekstrakta šafrana , te lišćem azijskog grejpfruta u početku. U srcu su note kardamona, morske trave i kaktus kruške, kojima dašak orrisa daje poseban karakter. Drvene note jačaju sa razvojem mirisa: u bazi su kedrovina, note mokrog drveta, vetivera i mošusa. Elegantnu srebrno-sivu bočicu s cvjetnim motivom kreirao je Christian Lacroix. Kreatori mirisa su Pascal Gaurin and Yves Cassar iz IFF.
Privitak/ci
nd.1226[1].jpg
nd.1226[1].jpg (51.67 KiB) Pogledano 2394 puta.

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: AVON

#35 Post Postao/la diisaaa »

bila pocela prije par godina da radim i raja me izvarala naruce ja budala dam pa da mi plate poslije kad sam morala za njih da placam okanila se corava posla [smile.gif]
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#36 Post Postao/la beca »

diisaaa je napisao/la:bila pocela prije par godina da radim i raja me izvarala naruce ja budala dam pa da mi plate poslije kad sam morala za njih da placam okanila se corava posla [smile.gif]
ne moze ni to svako raditi, jednostavno moras imati stav, u ovom poslu postoji ljubaznost, ali ne i naivnost....

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: AVON

#37 Post Postao/la maida_20 »

E ja sam bila avonov član skoro dvije godine...proizvodi su super zaista ali meni malo vremenom dosadilo...isprobala sam sve proizvode skoro i kozmetike koju i ne koristim kod kuće na pretek [Happy.gif] -kad sam bila počela poklanjati ruževe i parfeme koje se meni više ne dopadaju drugaricama [laugh.gif]

Meni se jako sviđaja kolekcija parfema Today Tomorow Always i Incadesence [thumbup.gif] -odlični!

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: AVON

#38 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

maida stupi u kontakt s becom jovi ima ona neke zanimljive pakete za tebe [icon_flower.gif]

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: AVON

#39 Post Postao/la maida_20 »

LAFF je napisao/la:maida stupi u kontakt s becom jovi ima ona neke zanimljive pakete za tebe [icon_flower.gif]
zanimljivi paketi za mene...interesantno... [Happy.gif] ...hvala na informejšn laffe [icon_flower.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#40 Post Postao/la beca »

maida_20 je napisao/la:
LAFF je napisao/la:maida stupi u kontakt s becom jovi ima ona neke zanimljive pakete za tebe [icon_flower.gif]
zanimljivi paketi za mene...interesantno... [Happy.gif] ...hvala na informejšn laffe [icon_flower.gif]

maida poslusaj LAFF a u bices opet zadovoljan clan kluba :D

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: AVON

#41 Post Postao/la maida_20 »

LAFF je napisao/la:maida stupi u kontakt s becom jovi ima ona neke zanimljive pakete za tebe [icon_flower.gif]
blefirao laff...ccc [mmmux2.gif] [Happy.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#42 Post Postao/la beca »

Šetnja za život je ponovo tu! Borimo se protiv raka dojke zajedno!Registrujte se za šetnju u Sarajevu 5 aprila, na sljedecim lokacijama: U subotu 28 martau Mercatoru Ložionička 12-18Tom shopping Centar Lukavica od 12-18 satiIlidza kod fontane od 11- 15 satiVilsonovo setaliste od 11- 15 satiTakodjer se mozete registrovati online na www.setnjazazivot.ba

registracija košta 10 km, dobijete majicu AVON U BORBI PROTIV RAKA DOJKE, SETANJA ZA ZIVOT 2009.

sva prikupljena sredstva idu u svrhu kupovine aparata za biopsiju na Klinickom Centu Kosevo...

Prosle godine smo uspjeli kupiti mamograf za Dom Zdravlja Kumrovac u Sarajevu...pomozite i podrzite i ove godine ovaj projekat, jer ova bolest se ne desava drugima, ona je tu oko nas.... i ne obolijevaju samo zene, vec i 2 posto muskaraca u svijetu...

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: AVON

#43 Post Postao/la maida_20 »

beca_jovi je napisao/la:Šetnja za život je ponovo tu! Borimo se protiv raka dojke zajedno!Registrujte se za šetnju u Sarajevu 5 aprila, na sljedecim lokacijama: U subotu 28 martau Mercatoru Ložionička 12-18Tom shopping Centar Lukavica od 12-18 satiIlidza kod fontane od 11- 15 satiVilsonovo setaliste od 11- 15 satiTakodjer se mozete registrovati online na http://www.setnjazazivot.ba

registracija košta 10 km, dobijete majicu AVON U BORBI PROTIV RAKA DOJKE, SETANJA ZA ZIVOT 2009.

sva prikupljena sredstva idu u svrhu kupovine aparata za biopsiju na Klinickom Centu Kosevo...

Prosle godine smo uspjeli kupiti mamograf za Dom Zdravlja Kumrovac u Sarajevu...pomozite i podrzite i ove godine ovaj projekat, jer ova bolest se ne desava drugima, ona je tu oko nas.... i ne obolijevaju samo zene, vec i 2 posto muskaraca u svijetu...
tu mogu učestovati i oni koji nisu članovi avona ili?

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#44 Post Postao/la beca »

maida_20 je napisao/la:
beca_jovi je napisao/la:Šetnja za život je ponovo tu! Borimo se protiv raka dojke zajedno!Registrujte se za šetnju u Sarajevu 5 aprila, na sljedecim lokacijama: U subotu 28 martau Mercatoru Ložionička 12-18Tom shopping Centar Lukavica od 12-18 satiIlidza kod fontane od 11- 15 satiVilsonovo setaliste od 11- 15 satiTakodjer se mozete registrovati online na http://www.setnjazazivot.ba

registracija košta 10 km, dobijete majicu AVON U BORBI PROTIV RAKA DOJKE, SETANJA ZA ZIVOT 2009.

sva prikupljena sredstva idu u svrhu kupovine aparata za biopsiju na Klinickom Centu Kosevo...

Prosle godine smo uspjeli kupiti mamograf za Dom Zdravlja Kumrovac u Sarajevu...pomozite i podrzite i ove godine ovaj projekat, jer ova bolest se ne desava drugima, ona je tu oko nas.... i ne obolijevaju samo zene, vec i 2 posto muskaraca u svijetu...
tu mogu učestovati i oni koji nisu članovi avona ili?
mogu ucestvovati ljudi iz cijelog svijeta jer je ovo humanitarna akcija...
AVON je organizator i vecinski donator, ove godine kupujemo aparat za biopsiju, to je jako vazno jer se dugo ceka na taj pregled, neke zene nazalost ne docekaju termin narudzbe za taj pregled, znamo nazalost kako ova bolest brzo napreduje...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: AVON

#45 Post Postao/la beca »

Danas je u Sarajevu odrzana akcija poznata kao "Setnja za zivot", vise informacija imate na linku nekih od prethodnih postova....

Ucestvovalo je nekoliko hiljada ljudi, i ono sto je mene licno obradovalo, bili su prisutni ljudi iz stranih zemalja. Setalo se 4 kilometra, od Skenderije, glavnom ulicom, do Vijecnice, preko Parka, i nazad na plato....Bilo je lijepo vijdjeti ljude u tolikom broju u svrhu humanitarne akcije za pomoc oboljelim zenama od karcinoma dojke, i iskreno se nadam da ce prikupljena sredstva biti dovoljna za kupovinu aparata za biopsiju, cemu je i namijenjena ova akcija...

Ipak, nije joj kraj, jer u Mostaru i Banjoj Luci, setnja tek slijedi....Vise informacija potazite na linku iznad...

Odgovori