sta je to ljepota ae da vidimo :)

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: sta je to ljepota ae da vidimo :)

#46 Post Postao/la nermin01 »

jest..do juce opanke nosili..a sad evropljani :lol: :lol: :lol: :lol:
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: sta je to ljepota ae da vidimo :)

#47 Post Postao/la mickey »

nermin01 je napisao/la:tako nesta misle cobani...da je ex yu zaostala..a ima ih s takvim misljenjem puno..ja se ne slazem s tim
ma svi digli nos a moji im roditelji pomagali da se prehrane. sad se ponašaju ko
uzdignuta gospoda

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: sta je to ljepota ae da vidimo :)

#48 Post Postao/la nermin01 »

nista novo cuti mickey..zalosno ali istina
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: sta je to ljepota ae da vidimo :)

#50 Post Postao/la nermin01 »

pa viktor je ljepota... [thumbup.gif]
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: sta je to ljepota ae da vidimo :)

#51 Post Postao/la mickey »

vidovita_dzemila je napisao/la:dakle, vratimo se na temu. Å¡ta je to ljepota ae da vidimo [mmmux2.gif]
ja sam reko Å¡tae ljepota

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: sta je to ljepota ae da vidimo :)

#53 Post Postao/la mickey »

atifas je napisao/la:Ljepota ti je:Kad ja se vozim kroz bosnu a ono smece po ulicama po njivama leze stari sporeti, mrtve zivotinje koje uginu ostavljju se po livadama Ljepota je kad vidim konteinere prepunim smeca koje nije sortirano jer poostoje samo jedan konteiner za svo smece ljepota je kad vidim da svugdje po ulicama bez stida bacaju smece ljpota je kad vidim ogromne rupe po cestama,ljepota je kad na pjesackom prelazu ima prednos vozac a ne pjesak ljepota je kad odes u bilo koji restoran u toillet a ono sve prjavo itd .Sve je to ljepota ali BOSANSKA pa sad vi meni recite jesam li sta slagala ili ne. Ada skoro da zaboravim:ljepota je kad ja na ovom forumu izjasnim svoje misljenje o poneki mi ogovore da dojdem u bosnu na trefen forumasa dami svi. Citiram:dojdi na trefen forumasa da ti svi j**** majku eto to bi bila ta bosanska ljepota. Treba nauciti kritiku prihvatati.
to je kako gdje, ti stereotipiziraš cijelu državu. pogledaj molim te Napoli
i njihov problem sa smećem.

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: sta je to ljepota ae da vidimo :)

#56 Post Postao/la mickey »

atifas je napisao/la:
mickey je napisao/la:
atifas je napisao/la:Ljepota ti je:Kad ja se vozim kroz bosnu a ono smece po ulicama po njivama leze stari sporeti, mrtve zivotinje koje uginu ostavljju se po livadama Ljepota je kad vidim konteinere prepunim smeca koje nije sortirano jer poostoje samo jedan konteiner za svo smece ljepota je kad vidim da svugdje po ulicama bez stida bacaju smece ljpota je kad vidim ogromne rupe po cestama,ljepota je kad na pjesackom prelazu ima prednos vozac a ne pjesak ljepota je kad odes u bilo koji restoran u toillet a ono sve prjavo itd .Sve je to ljepota ali BOSANSKA pa sad vi meni recite jesam li sta slagala ili ne. Ada skoro da zaboravim:ljepota je kad ja na ovom forumu izjasnim svoje misljenje o poneki mi ogovore da dojdem u bosnu na trefen forumasa dami svi. Citiram:dojdi na trefen forumasa da ti svi j**** majku eto to bi bila ta bosanska ljepota. Treba nauciti kritiku prihvatati.
to je kako gdje, ti stereotipiziraš cijelu državu. pogledaj molim te Napoli
i njihov problem sa smećem.
Da Napoli je to bio kad su straikali a to su izuzetne situacije koje postoje u svakoj pobuni a ja govorim o svakodnevnici.PS ja nepricam za jedno mjesto ja pricam opcenito za svaka mjesta gdje sam bila.
ja idem u Bihać 2 put mjesečno i ne viđam stvari kakve ti vidiš. a zašto ti
dolaziš ovdje ako ne voliš bosance? ti si nešto kao emir kusturica il brena?

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: sta je to ljepota ae da vidimo :)

#57 Post Postao/la venecija »

atifas je napisao/la:Ljepota ti je:Kad ja se vozim kroz bosnu a ono smece po ulicama po njivama leze stari sporeti, mrtve zivotinje koje uginu ostavljju se po livadama Ljepota je kad vidim konteinere prepunim smeca koje nije sortirano jer poostoje samo jedan konteiner za svo smece ljepota je kad vidim da svugdje po ulicama bez stida bacaju smece ljpota je kad vidim ogromne rupe po cestama,ljepota je kad na pjesackom prelazu ima prednos vozac a ne pjesak ljepota je kad odes u bilo koji restoran u toillet a ono sve prjavo itd .Sve je to ljepota ali BOSANSKA pa sad vi meni recite jesam li sta slagala ili ne. Ada skoro da zaboravim:ljepota je kad ja na ovom forumu izjasnim svoje misljenje o poneki mi ogovore da dojdem u bosnu na trefen forumasa dami svi. Citiram:dojdi na trefen forumasa da ti svi j**** majku eto to bi bila ta bosanska ljepota. Treba nauciti kritiku prihvatati.ah zaboravi reci :ljepota je kad odes u bolnice bosanske pa se moras bojati da nedobijes kakvu infekciju jer je toliko prljavo. A kod ginekologa nepostoje folije vecina ne dezinficira ruke ni pribore folije su nesto strano za njih sobe bez televizora i telefona neokretni kreveti prljave posteljine sve je to BH ljepota
LJepota je sto si ti Bosanka...koja se stidi NAZALOST..SVOJE ZEMLJE.. [icon_wave.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: sta je to ljepota ae da vidimo :)

#59 Post Postao/la nermin01 »

a da opisujes svoje rodno mjesto...necudi me da je tako prljavo..a dobro si cula za sastanak forumasa..dodzi das se upoznamo
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Odgovori