Pogled u ogledalo....!!!!

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Pogled u ogledalo....!!!!

#1 Post Postao/la ra-ja »

Na brzinu sam spremila stan i usla u kupatilo da se istisiram.
Zadrzala sam se posmatram svoj lik u ogledalu.Tada sam prvi puta primjetila fini splet bora oko ociju.
Naravno godine ne mogu sakriti.Nikada do sada nisam tako gledala i razmisljala o sebi, proletjelo mi je kroz glavu...

Nisam nikada bila opterecena s izgledom kao niti sada ....Prihvatam sve kao normalno.... :!: Sto je tu je ..zadovoljna sam sa sobom... :!:

Da li vi razmisljate o sebi kada se gledate u ogledalu ..sta mislite o sebi.. ?

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: POGLED U OGLEDALO....!!!!

#3 Post Postao/la nella26 »

Odlična tema [evojele9.gif]

Nemam se baš običaj zagledati, znam šta mi sve fali [mmmux2.gif] ali dešavalo mi se da ponekad zastanem i shvatim da bih trebala npr. obrve počupati :lol:
i pogledam ima li izrastak na kosi jer se odmah vide sijede :(
A tijelo u principu i ne gledam jer su mi rebra poispadala imam samo 51kg :(
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: POGLED U OGLEDALO....!!!!

#6 Post Postao/la mrki62 »

Hm, zanimljiva tema, koja me podsjeti na jedan doživljaj ,.............
Pita me žena jedne prilike ( stojeći pred ogledalom ) , kakva mi se čini , jel dobra ili ružna ,.......... a ja onako zamišljen , .... velim obadvoje [mmmux2.gif]
A ona će ; kako to misliš , obadvoje [eusa_think.gif]
Pa rekoh : dobro ružna :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: POGLED U OGLEDALO....!!!!

#7 Post Postao/la srebrni »

ja u ogledalu kad se vidim pomislim jedino...uf ko ce se sad brijat
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Pogled u ogledalo....!!!!

#10 Post Postao/la ra-ja »

Pogledom u ogledalo vidite svoj odraz lica..
Tacno mozete ocijeni svoje licno raspolozenje..da li ste srecni ili tuzni..
Ujedno mozete uticati sami na sebe da to nesto sto vam inace na vasem izrazu neodgovara , mijenjate... [icon_flower.gif]

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Pogled u ogledalo....!!!!

#11 Post Postao/la nnejra »

Kada sam srećna dok se ujutro umivam u ogledalu primjetim sreću u očima, čini mi se da tih dana nemam bora, da mi lice sija...Onda opet onih dana kada sam tužna ne volim ni da se gledam u ogledalu jer mi se čini da tek tada vidim koliko se loše osjećam i mislim da shvatim da drugi mogu vidjeti moju tugu ako mogu i ja u odrazu lica svog. Ogledalo nam vraća sliku onog što osjećamo. Opet je druga priča sa dolaskom proljeća. Obavezno se dobro pogledam u ogledalu, cijeli stas , da vidim ima li viška kg i šta sam to uradila sa sobom u dugim zimskim danima, onda imajući na umu sliku koju sam vidjela nabrzinu zaključim da nije tako strašno i nastavim po starom samo malo smanjim jesti slatkiše. Tu me ogledalo ne plaši, plaše me više ovi pogledi ujutro koje nekad vidim jer mi ogledalo na brzinu da priču moje duše .

Avatar
Maskirani
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 214
Pridružen/a: 27 Jun 2009 00:12

Re: Pogled u ogledalo....!!!!

#12 Post Postao/la Maskirani »

Prije par mjeseci ja bijah u tuzli... i odem sa drustvom u neku diskoteku.. i na ulazu me lik pita...
A jel imas ti 18??? :D

zato ne plasim se gledat u ogledalo.. bar sto se bora i starenja tice :P
Ne treba mnogo snage da izdržiš, treba mnogo snage da zaboraviš...

Avatar
ekrankaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 Okt 2008 03:26

Re: Pogled u ogledalo....!!!!

#13 Post Postao/la ekrankaa »

Hm , pa men kazu da nemam ni 30 , niko mi ne vjeruje da gazim u 40 deceniju to sam valjda naslijedila od mame , koja je to bomba od zene u 60 , nisam joj do koljena..
[cool.gif]
Ali ja kad sebe vidim u ogledalu vidim sam oci , debeljucu necu da vidim [laugh.gif]
Ma , godine cine svoje , mjenjas se i sasvim normalno prihvacam to, mislim da sam relativno zadovoljna izgledom iako ono u sebi priznam da sma se malo opustila ,al smatram da dok meni pase sasvim sam zadovoljna sobom takvom kakvom jesam [smile.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=Rdgmzoqc5xc

Postoji jedna tocka u tvom zivotu kada shvatis- tko je vazan, tko nikad nije bio vazan, tko vise nije vazan i tko ce uvijek biti vazan. ...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Pogled u ogledalo....!!!!

#14 Post Postao/la sabinax »

Fora tema

Ja se pogledam i naravno da ima nedostataka kojima nisam zadovoljna...pogotovo ako upalim lampicu pored ogledala [Happy.gif]
Ali onda se nasmijem i vidim osobu punu zivota, srece i veselja...i velim sebi..."Bino, taj osmijeh si ti", oduvijek se smijem i ocima...i to ostaje. Godine nas pokose dobijamo bore i sjede...ali mislim da je bitno da je srce mlado, optimisticno i veselo...i dok je tako za mene nema problema [icon_flower.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori