Amerika"next top model...!!!

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Amerika"next top model...!!!

#1 Post Postao/la ra-ja »

Da li pratite odabiranje Top Modela koji se svake godine odrzava i prenosi preko programa VIVA.... :!:

TYRA,sa svojim kolegama zajedno obavlja profesionalno taj posao.Takvo nesto mogu obavljati samo osobe koje su svestrane.. :!:
Promatrajuci samo TYRA, sa svim svojim kvalitetima i znanjem sa razlogom joj pripada mjesto ono koje ima.... :!:

Slucajno sam otkrila da se sada razumije cak i u box i trenira kao ja... [smile.gif] Tako smo slucajno postale poznanice... :!:

Imateli kakve sugestije na klasiranje tih djevojaka i na kraju izabiranju Top Modela... :?:

Zeljala bih da cujem Vase misljenje... [smile.gif] izvolite...!!!!

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: AMERICA"Next TOP MODEL...!!!

#2 Post Postao/la andro »

:arrow: :arrow: :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=Ieeh9GUGN6A


Eto jadnica koje cekaju da budu klasirane a ta ista Tyra Banks, po sezoni, za emisiju „America's Next Top Model“, zaradi 30 miliona dolara, što joj je donijelo prvo mjesto na „Forbsovoj“ listi najbolje plaćenih žena, koje se pojavljuju u TV serijama.
slika
slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Amerika"next top model...!!!

#3 Post Postao/la ra-ja »

Eh sada @andro s tvoje tacke gledista normalno je sto se cudis sto je TYRA Banks toliko placena.Vjerovatno mjeris po bosanskim normama i mogucnostima...
U Americi imaju ljudi koji daju ocjenu o nekome i necemu, i za to nekome daju adekvatnu naknadu...To je cijena jednog covjeka u ovom slucaju TYRE banks..

Za moj pojam je ona zena vrhuskog kvaliteta ,Iako je svestrana najbolje svoj kvalitet pokazuje u manekenstvu....

Posmatrajuci je kako saradjuje i pokazuje nacin osvajanja modne piste..ma to je za nju igra... :!:

Moja sugestija je da te djevojke, ako vec imaju dara za manekestvo,sarma kulture ponasanja i ophodjenja trebaju da prodju skolu za to... :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Amerika"next top model...!!!

#4 Post Postao/la ra-ja »

vidim da vas neiteresuju modne revije i top modeli....OK ... [smile.gif]


Ali imam sugestiju inace sto se tice poznati licnosti,kao pjevaca glumaca itd....

Mislim konkretno da dam sugestiju za pjevace..

1, trebaju da kriju svoj privatan zivot.da li su ili nisu ozenjeni ...to je njihova privatnost..ali obozavateljice ili obozavaoci vise slusaju svoje slobodne idole...

2,Svoj prljavi ves nikada iznositi na vidjelo..perfekt biti u svakom datom momentu..
3.Nije dovoljno samo znati pjevati i plesati uz to...Treba biti pametan i dostojansznen prilikom nastupa ili intervuja...

Nekada sam gledala nekadasnju pjevacicu sevdalinki Bebu Selimovic...Bila je i ostala pojam za mene..Takav umjetnicki dojam nije na mene ostavila niti ijedna pjavacica..
Na svakom svom nastupu ..u pravom smislu je blistala..dostojanstvena .gorda,Dama , izlazila je na podijum....O njenom proslosti nemamo nista lose reci... :!:
Nisam voljela sevdalinke .ali sam nju uvijek posmatrala...Imala je kao obozavaoce siroke narodne mase... [smile.gif]

Paralelno snjom ,
Prosle godine sam gledala intervju sa jednom Bosanskom pjevacicom narodnih melodija. [eusa_think.gif] Mislim da je to bilo negdje u Srbiji ili Crnoj Gori...
O mama mija :oops: kako razgovara sa voditeljicom...Pitala je da li se nalazi u novoj vezi kako se prica...A ona kao da je dosla u mahalu bas tako i sjedi i razgovara ..Ah ..digla ruku ,,pa sta kad se prica neka se vala prica...ili je bilo ili ce biti ..ma hajde ba....Propala sam ispod stola :oops: Izgledala je kao da je dosla u mahalu pa razgovara sa nekim bez veze..... :!:

Dok sam ja propadala zena pored mene kaze ...vidi je bas je dobra.... [laugh.gif]

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

Re: Amerika"next top model...!!!

#5 Post Postao/la bosman »

Ja gledam samo Germany next Topmodel sa Heidi Klum. Tyra Banks, ko je to za Frau Klum i Seal???? [icon_peace.gif] [inlove.gif]
Zivot je lijep, cupav i dlakav!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: AMERICA"Next TOP MODEL...!!!

#6 Post Postao/la ra-ja »

andro je napisao/la::arrow: :arrow: :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=Ieeh9GUGN6A


Eto jadnica koje cekaju da budu klasirane a ta ista Tyra Banks, po sezoni, za emisiju „America's Next Top Model“, zaradi 30 miliona dolara, što joj je donijelo prvo mjesto na „Forbsovoj“ listi najbolje plaćenih žena, koje se pojavljuju u TV serijama.
Da upravo sam je sada gledala na tv...mislim da je sa razlogom tako dobro placena... :!:

TURA Banks,,,pametna zena..SVAKA JOJ CAST:Da je radila taj posao iz humanitarnih razloga..ma niko je nebih niti spomenuo..Svako bih se sladio oko nje , primao honorare i aplauze...Ture tu nigdje....!!! :(
Kakvi smo mi to ljudi..?

Odgovori