Biti u trendu po svaku cenu....

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
boni
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 31
Pridružen/a: 18 Jul 2012 21:38

Biti u trendu po svaku cenu....

#1 Post Postao/la boni »

Da li ste slepi pratilac ili nosite samo ono sto se vama dopada ili ipak uspesno balansirate?
Privitak/ci
45.gif
''Hrabriji si nego što veruješ, jači nego što izgledaš i pametniji nego što misliš.''

Avatar
Modesty
Pocetnik
Postovi: 1
Pridružen/a: 19 Jul 2012 23:19

Re: Biti u trendu po svaku cenu....

#2 Post Postao/la Modesty »

pre svega nosim ono sto mi se svidja kako mi stoji, i da se ja u tome prijatno osecam.. naravno i moda igra tu neku ulogu ali ne previse...
‎-Ako moram da padnem, potrudiću se da padnem na odskočnu dasku.- :)

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: Biti u trendu po svaku cenu....

#3 Post Postao/la nnejra »

Svako pametan zna da sve ono što je u trendu ne mora i da nam odgovara i da nošenje nečeg takvog pod svaku cijenu može da nas učini smiješnim i jadnim. Modu pratiti da , ali samo uzimati ono što ističe naše dobre dijelove i što znamo da nosimo. Ako uzmeš komad odjeće koji je u trendu i prepaneš se kada vidiš svoj odraz u ogledalu trči nazad u kabinu [smile.gif] . Jedna ista stvar će na meni izgledati jako dobro, a na nekome jako loše i obratno. Bitno je poznavati sebe i znati šta želiš. Tada i obična krpica može učiniti da sijaš i plijeniš pažnju. Ako to ne znaš ni sve markirane stvari neće učiniti da te neko pogleda sa divljenjem i da budeš sam zadovoljan svojim odrazom u ogledalu.

Odgovori