Sta vam prvo padne na pamet kad se probudite?

Poruka
Autor/ica
Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#16 Post Postao/la alan_ford »

prvO stO mI nauM padnE jE u zadnjiH mjeseC danA dA ciM ustaneM odeM dO friziderA uzmeM mlijekO i malO gA podgrijeM i u casU staviM trI kasikE medA pA tO lijepO izmjesaM i popijeM... poslijE togA odmA cigarA... tO radiM uvecE preD spavanjE i ujutrO... cooL furkA

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#17 Post Postao/la dinko »

Ma da ... mlijeko je Ok ali meni nampane u kreveu O MOJ BOZE,SA MI JE DANAS NA RASPORDU i dignem se i odem po tefter "Biljeske" da pogledam sta moram da radim i onda idem raviti kafu ...

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#18 Post Postao/la Alma_sa »

...pomislim na obaveze koje me oèekuju i ustajem... 8)

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#19 Post Postao/la leptirica-de »

..SAMO JOS 5 MINUTAAA !!!!

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#22 Post Postao/la bosanka100 »

Pomislim jeli moj cuko gladan, i onda ga odem nahranit :)

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#25 Post Postao/la Alyssa_ »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja tek poènem funkcionirati poslije prvog fild¾ana kafe. èesto se probudim tokom noæi pa uzmem mobitel, èitam i odgovaram na poruke koje su do¹le dok sam spavala, pa ponovo zaspim i zaboravim ¹ta sam pisala. a onda ujutro poslije onog prvog fild¾ana kafe proèitam te poruke i izvinjavam se ako sam nekom napisala ne¹to ¹to nisam smjela. nekad se desi da mobitel sklizne dole pa spavamna njemu. tako sam poslala jednoj aidi koja je prva u imeniku 8 praznih poruka.
hahahhaha, joj legenda si majke mi :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

Re: lonely

#26 Post Postao/la Alyssa_ »

lonely je napisao/la:
Alyssa_ je napisao/la:pipnem se na srce da vidim jel kuca dal sam ziva, hehehe :P :P
gha gha gha gde se pipnesh :-)

pa jes corav, na srce se pipnem dje cu ja se drugo pipati da vidim jel funkcijonishem? :D :D

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#29 Post Postao/la Bebuskaa »

Posebno kad ne radim taj dan..pomislim da sam zakasnila na posao...nije mi zvonio sat i sl...onda mi prodje kroz glavu "slobodan dan""...onda se vratim u krevet..i ljencarim malo.... :satisfied: :satisfied: :P

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#30 Post Postao/la Tourniquet »

u zadnje vrijeme nista ujutro ne mislim,,, jer se ni ne probudim,... ustvari ni ne zaspem tako da ne mogu ni ustati... :onfire: :onfire: :onfire: ali cini mi se da je ova noc postala kratkaa

Odgovori