Koga volite najvise na svijetu?

Poruka
Autor/ica
Avatar
sredovjecni_33
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 473
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#31 Post Postao/la sredovjecni_33 »

kao roditelj volim najvise svoju cerkicu..... :D

a ove druge ljubavi , hehehe, svoju suprugu... :chuckel:
-samo lagano i opu¹teno-

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#32 Post Postao/la becanka »

Ra-Ja je napisao/la:Najvise na svijetu cu voljeti svog buduceg muza... To je specijalna ljubav samo za njega..... :P

A svi ostali imaju svoje mjesto u srcu ali to nije ta ljubav...... :)


Bas tako =D>
Svaka Ljubav je na drugi nacin, jer Brat se nemoze voljeti kao Covjek,
a ni Sestra kao Cura... i tako dalje... :)

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#35 Post Postao/la bosman »

Svog sincica, ljubi ga tata

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#37 Post Postao/la Mala_zaebana »

Jednu osobu koja me povrijedila puno...S kojom sam imala snove..sve...
Boze...kakav je zivot...Izgleda da sam jedina na forumu koja je bas nesretna u ljubavi... :ballbounce: :ballbounce:
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#38 Post Postao/la Mala_selmica_ »

Mala_ZaeBaNa je napisao/la:Jednu osobu koja me povrijedila puno...S kojom sam imala snove..sve...
Boze...kakav je zivot...Izgleda da sam jedina na forumu koja je bas nesretna u ljubavi... :ballbounce: :ballbounce:
nemisli nikad da si jedina, ima njih puno...ali sta te slama to te i ojacava, upamti to :)


ja volim samu sebe, niko mi nije prici od mene same, nit cu se slagati a nit povrijediti :chuckel:

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#39 Post Postao/la Mala_zaebana »

MaLa_SeLmIcA_ je napisao/la:
nemisli nikad da si jedina, ima njih puno...ali sta te slama to te i ojacava, upamti to :)


ja volim samu sebe, niko mi nije prici od mene same, nit cu se slagati a nit povrijediti :chuckel:
Ah ..moj je problem sto sam prema svima super i sto kad me neko zamoli za nesh ne znam odbiti..I Uvjek mi se to obdije od glavu uvjek nastradam..Konstantno to radim...Vjecito me povredjuju isti ljudi a ja mislim nije ovaj put tako sad se se promijenili...i uvjek tako padnem na to ...kako sam naivna ](*,)
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#40 Post Postao/la Tourniquet »

Mala_ZaeBaNa je napisao/la:
MaLa_SeLmIcA_ je napisao/la:
nemisli nikad da si jedina, ima njih puno...ali sta te slama to te i ojacava, upamti to :)


ja volim samu sebe, niko mi nije prici od mene same, nit cu se slagati a nit povrijediti :chuckel:
Ah ..moj je problem sto sam prema svima super i sto kad me neko zamoli za nesh ne znam odbiti..I Uvjek mi se to obdije od glavu uvjek nastradam..Konstantno to radim...Vjecito me povredjuju isti ljudi a ja mislim nije ovaj put tako sad se se promijenili...i uvjek tako padnem na to ...kako sam naivna ](*,)

ehh moras promjenit sama sebe.. iNace ce te uvijek iskoristavali i uvijek ce te povrijedit... Okreni drugu plocu... Kao sto Selmica kaze, misli na sebe, voli samu sebe jer najvaznija si sama sebi...

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#41 Post Postao/la Mala_selmica_ »

E hej mala, neudaraj tu svoju lijepu glavicu i nemoj tako o sebi da govoris, vrijeme je takvo doslo, kad djeca ne postuju roditelje kako onda da covjek ima iskrene prijatelje?..ja imam par prijateljica, imam i najbolju kolegicu, ali ja sa njima znam kako i nedam na se, i ja sam bila kao ti nista nisam znala odbiti, ali vremenom ces se promjenuti, vjeruj mi jos si mlada..i nemoj da mi se sekiras, nepotrebno..cokic

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#42 Post Postao/la Mala_zaebana »

Ah hvala vam...Morat cu se promijeniti...Mada tesko al misli da cu morati..
Previse su me povredjivali...sto ja uvjek druge stavljam prve pa onda sebe..eh nadam se da sam naucila vise na ovolikim greskama...Tacno..Sto me ne ubije ..ojace me (mada se ja sad ziva ispati al hajd kontam iz tog ce nesh dobro izaci naucit cu se vise...
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
Merim_28
Pocetnik
Postovi: 21
Pridružen/a: 31 Okt 2000 02:00
Lokacija: USA

#43 Post Postao/la Merim_28 »

Ako ne brojimo familiju, onda, onu jednu malu onu, sto bih prevalio 7 gora, 7 shuma i 7 mora.......za nju

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#44 Post Postao/la Mala_selmica_ »

mala, jao kao da sebe samu citam u tebi..moras se promenuti, ti to htjela ili nehtjela..od veceras pa nadalje stavljaj prvo samu sebe na prvo mjesto pa onda ostale..najjvaznija si TI samoj sebi...bice bolje, glavu gore i pjevaj :chuckel:

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

#45 Post Postao/la Mala_zaebana »

[quote="MaLa_SeLmIcA_"]mala, jao kao da sebe samu citam u tebi..moras se promenuti, ti to htjela ili nehtjela..od veceras pa nadalje stavljaj prvo samu sebe na prvo mjesto pa onda ostale..najjvaznija si TI samoj sebi...bice bolje, glavu gore i pjevaj :chuckel:[/quote


ah hvala ti sto me razumijes..sto znas kako mi je..ja obecavam evo,da cu se prom da cu malo vise misliti na sebe nego na druge...hvala za savjete..cujemo se ,nadam se sutra,,laku noc [smilie=kiss of love.gif]
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Odgovori