Da li ste jutros ustali na lijevu nogu?

Poruka
Autor/ica
Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Da li ste jutros ustali na lijevu nogu?

#1 Post Postao/la maida_20 »

Kada nam krene od samog budenja sve po zlu,pitamo se dali smo jutros stali na lijevu nogu?
:-k
Soljice :kafa: vam ispadaju iz ruku,desila vam se polava u kuci,nakon toga stize vijest s posla da plata kasni,rucak vam zagori pa i slag na tortu posvadate se s partnerom...nije vas dan ili ste zaista ustali na lijevu nogu? :(
Vjerujete li vi u ovu frazu?
Desavaju li se vama svakodnevno ovakve stvari?

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#2 Post Postao/la ra-ja »

ne ..tako mi je postavljen krevet da moram ustati na desnu nogu... :D :D

Nedesava mi se tako ...da mi stvari koje se razbijaju ispadaju...iako nisam bas prema njima njezna.....

Ostale stvari koje si nabrojala nedesavaju se uopste i ako se desi mozda po jedan lapsus..zbog moje nepaznje...u duzem vremenskom periodu....

Nevjerujem u tu frazu.... :-k

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#3 Post Postao/la maida_20 »

Ra-Ja je napisao/la:ne ..tako mi je postavljen krevet da moram ustati na desnu nogu... :D :D

Nedesava mi se tako ...da mi stvari koje se razbijaju ispadaju...iako nisam bas prema njima njezna.....

Ostale stvari koje si nabrojala nedesavaju se uopste i ako se desi mozda po jedan lapsus..zbog moje nepaznje...u duzem vremenskom periodu....

Nevjerujem u tu frazu.... :-k
super :) ,onda tebe igleda vjecito prati andeo cuvar!
Kod mene zaista postoje takvi dani,kada sve krene bas onako kako ne treba...i inace cesto upotrebljavam tu frazu,hehhe...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#4 Post Postao/la ra-ja »

maida_20 je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:ne ..tako mi je postavljen krevet da moram ustati na desnu nogu... :D :D

Nedesava mi se tako ...da mi stvari koje se razbijaju ispadaju...iako nisam bas prema njima njezna.....

Ostale stvari koje si nabrojala nedesavaju se uopste i ako se desi mozda po jedan lapsus..zbog moje nepaznje...u duzem vremenskom periodu....

Nevjerujem u tu frazu.... :-k
super :) ,onda tebe igleda vjecito prati andeo cuvar!
Kod mene zaista postoje takvi dani,kada sve krene bas onako kako ne treba...i inace cesto upotrebljavam tu frazu,hehhe...
Posto vjerujem u ono sto imam podatak da je bilo.....ali za ovo gore nemam...Bas su me prijateljice pitale kako ja to nista nerazbijem.jer bas brzo radim...i priznajem nisam njezna.....
Ali eto u toliko vremena ...sam pocela juce praviti Tiramisu tortu i nije piskota uspjela ...Kasnije sam vidjela da je datum prosao......
Znaci kod mene svako zasto ima svoje zato..... :-k

Ali ako se tebi desavaju takve stvari ...moras onda vjerovati.... :D Pa pokusaj se dizati na desnu nogu.... :D :D

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#6 Post Postao/la maida_20 »

Butterfly je napisao/la:Ja kad ustanem na "lijevu" nogu to obicno podrazumjeva da sam neraspolozena i furiozna taj dan, pa se preporucije ignorisanje iste :D :D
Pa da naravno i to hehhe... :D
Nisam ja mislila samo na razbijanje :kafa: :lol:

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#8 Post Postao/la maida_20 »

Butterfly je napisao/la:a imala sam ja i dane kad sam u 10 minuta:

-zaboravila kusur na kiosku

-nestane struje u tramvaju

-i kad je konacno sve to proradilo, i izadjem na stanici zapnem i pukne mi peta od sandale

samosam stala pogledala prema gore i rekla" ima jos nesto?" :stupid:
E daaaa to su bas crni dani!
Znaci nisam jedina koja ponekad"Ustane na lijevu nogu" :D

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#10 Post Postao/la sabinax »

Butterfly je napisao/la:Ja kad ustanem na "lijevu" nogu to obicno podrazumjeva da sam neraspolozena i furiozna taj dan, pa se preporucije ignorisanje iste :D :D
I po meni je ovo definicija ustajanja na lijevu nogu.....
Nikada ne ustanem na lijevu nogu, dapace...dan mi uvije nekako fino krene, ali se zna desiti da me nesto izbaci iz takta...naravno iz okoline, a ponekad se pocne i nadovezivati jedno na drugo...jer kada ti nesto naopako izgubis volju i svojom nesmotrenoscu vjerojatno i sam izazivas slijed dogadanja (nesto me naljuti, pa od ljutnje nesto zaboravim, pa se jos vise naljutim pa krehnem auto, pa itd...itd...)
Znaci nemojte nikom dozvoliti da vam pokvari dan!!!
A jos nesto tu moram napomenuti...joj sto mi idu na zivce ljudi koji se svako toliko ustaju na lijevu nogu...kada moram paziti kakve je ko volje i hoce li me pozdraviti ili ne, cak imam takvu osobu u blizini...i to mi jako ide na zivce
:mad:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#11 Post Postao/la maida_20 »

sabinaX je napisao/la:
Butterfly je napisao/la:Ja kad ustanem na "lijevu" nogu to obicno podrazumjeva da sam neraspolozena i furiozna taj dan, pa se preporucije ignorisanje iste :D :D
I po meni je ovo definicija ustajanja na lijevu nogu.....
Nikada ne ustanem na lijevu nogu, dapace...dan mi uvije nekako fino krene, ali se zna desiti da me nesto izbaci iz takta...naravno iz okoline, a ponekad se pocne i nadovezivati jedno na drugo...jer kada ti nesto naopako izgubis volju i svojom nesmotrenoscu vjerojatno i sam izazivas slijed dogadanja (nesto me naljuti, pa od ljutnje nesto zaboravim, pa se jos vise naljutim pa krehnem auto, pa itd...itd...)
Znaci nemojte nikom dozvoliti da vam pokvari dan!!!
A jos nesto tu moram napomenuti...joj sto mi idu na zivce ljudi koji se svako toliko ustaju na lijevu nogu...kada moram paziti kakve je ko volje i hoce li me pozdraviti ili ne, cak imam takvu osobu u blizini...i to mi jako ide na zivce
:mad:
Pa naravno,neka svako svoju nervozu cuva za sebe...ne mora taj neko i meni da kvari dan... [-X

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#12 Post Postao/la vornevljev »

moram uvijek ustati na lijevu nogu zato ¹to mi je desno od kreveta zid,pa ne mogu tamo

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#13 Post Postao/la maida_20 »

vornevljev je napisao/la:moram uvijek ustati na lijevu nogu zato ¹to mi je desno od kreveta zid,pa ne mogu tamo
:mir:
I nema nikada negativnih posljedica? :P

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#14 Post Postao/la vornevljev »

maida_20 je napisao/la:
vornevljev je napisao/la:moram uvijek ustati na lijevu nogu zato ¹to mi je desno od kreveta zid,pa ne mogu tamo
:mir:
I nema nikada negativnih posljedica? :P

ma ima,ali nema uvijek 8)

Odgovori