Napisite nesto o sebi!

Poruka
Autor/ica
Avatar
Bijelo_Dugme
Pocetnik
Postovi: 2
Pridružen/a: 30 Jul 2010 01:01

Re: Napišite nešto o sebi!

#303 Post Postao/la Bijelo_Dugme »

I´am back rajajajaja.........pozdrav svima kojim sa nedostajala i onima koji me nepodnose zagorcicu jos vise hahahah ljubim vas maida20 papayaaaa miss juuuu...i sve sve ostale a laffu maksuz cmokic od xzelenookex hahaa
Eto, bas hocu!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Napišite nešto o sebi!

#304 Post Postao/la ra-ja »

Tesko pamtin i nista nezaboravljam....na srecu jos... [icon_flower.gif]

Nebrisite mi postove....kavi su god ja sam ih napisala... :!:

Avatar
divlja__ruza
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 116
Pridružen/a: 10 Jun 2010 15:54

Re: Napišite nešto o sebi!

#305 Post Postao/la divlja__ruza »

Cudno sam bice...kazu mi to cesto.

Rijetko odgovaram na provokacije i uvrede...one koji me vrijedjaju pocnem da zalim (mora da nema dovoljno samopouzdanja cim mora vrjedjati druge da bi sebe uzdigao/la) ...kako da uzvratim udarac osobi koju zalim? Samo izbrisem te osobe iz svoga svijeta...ili se nasmijem i pustim ih da blebecu.
Sta ako sam zasluzila to vrijedjanje? Pa opet ne moras to da radis...ako sam tako losa zar doista moras da se spustis na moj (losi) nivo,pa cak i ispod mog nivoa i ponasas se kao da si iz zivotinjskog svijeta...gdje tuca i galama rjesavaju probleme?
Ja se nikad ne spustam na nivo osoba koje su za mene lose...jako volim ovaj svoj nivo ma kakav on bio.
Eh eto zbog tog rijetko kad reagujem...jedino sto cinim...jeste da nikad ne oprastam te stvari...zasluzila ja to ili ne.

Volim ostati vijerna sebi u svojim misljenjima ili stavovima...ali dozvolim ljudima da me uvjere u suprotno argumentima.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Napišite nešto o sebi!

#306 Post Postao/la ra-ja »

U svemu istrajna sam do iznemoglosti..u ljubavi, prijateljstvu, nabadanju, uvredama, ponasanja drugih , rijeci, gesti i svega..ali kada predje granice onda je kraj.... :!:
Nepodnosim cerekanje bez razloga zbog glupog humora ili zbog pravilnog ponasanja i obhodjenja drugog, ili zasto taj i taj nema manire ulice ili govor ulice..pa ga u vrtesku...Ma bljak... [oha.gif]
Nerviraju me kada neko prevrce oci ko svekrva,,,neznam sta hoce ...??? [oha.gif]
Dosta vise...!!!!!

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Napišite nešto o sebi!

#307 Post Postao/la nella26 »

Osjetljiva i to najviše mrzim kod sebe.
Radikalna, ili sam uz nekog ili nisam i to isto očekujem od drugih, mogu trpiti izvjesne stvari ali kad presječem to je za sva vremena. Ne volim izvinjenja, kad pogriješim priznam krivicu ali se ne izvinjavam niti volim da mi se neko izvinjava.
Društvena, nema društva u koje se ne mogu uklopiti i veseljak sam veliki, stalno nasmijana, eto [smile.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Napišite nešto o sebi!

#308 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

strpljiv ...kažu mi da treniram jogu jer imam miran duh...možda nekad pokušam [Happy.gif]
slikaslikaslika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Napišite nešto o sebi!

#309 Post Postao/la beca »

da me nema trebalo bi me izmisliti [cool.gif]

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Napišite nešto o sebi!

#310 Post Postao/la ra-ja »

Nepalim se na djecu, bilo kojeg uzrasta...+-5 godina je sasvim odgovarajuca razlika medju partnerima... :!:

Moje misljenje i hvala na paznji [icon_flower.gif]

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Napišite nešto o sebi!

#311 Post Postao/la selma24 »

Ja sam Selma [Happy.gif] .A nadimak mi je Selmica :lol: :lol: . Živim u NL .Imam psa Flokija. Volim: svoj komp,svoj mob,forume,blogove,hip hop,zgodne dečke [mmmux2.gif] [mmmux2.gif] ,capucino...Mrzim: hmmmmm pa svasta ponesto! [mmmux2.gif] ...
slika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Napišite nešto o sebi!

#313 Post Postao/la ra-ja »

Nikad u zivotu nisam nista ukrala..a zasto..jednom kada sam imala samo 10 godina slucajno sam stavila 200gr vaganog kajmaka , i zena koja kontrolise u supermarketu uhvatila me je na prepad. Tako sam se skamenila, da sam pocela urlati plakati...

Moje dvoriste je bilo puno raznovrsnog voca,ali djeca ko djeca iz moje ulice isli su u tudju bastu da ga beru...Samo sam jedanput isla sa njima i to drzala im granu da oni mogu bratii, naravno isla sam da nebih bila bijela vrana, naisao je gazda i na prepad bacio ciglu koja je bas mene udarila u glavu..Mozete misliti kako sam dosla na jos jedan vaspitnicki tretman kuci...
Od tada sam njih vodila u kradju mojih vocki u basti dok mi roditelji nisu bili tu...

To je za mene bila velika pouka.tek kako bi se provela da sam zaista to cinila...
Sada mislim da me je dragi Bog vaspitavao uz moje roditelje... [icon_flower.gif]

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: Napišite nešto o sebi!

#314 Post Postao/la venecija »

Previse emocionalna, :roll: ...voljela bi da nije tako.......al zato vrlo tesko je doci do mojih emocija :lol: :D
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

toores

Re: Napišite nešto o sebi!

#315 Post Postao/la toores »

nikad se promijeniti necu [muzikafo1.gif] [muzikafo1.gif] [mmmux2.gif]

Odgovori