Net ispovjedaonica za grijesnike !

Poruka
Autor/ica
Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Net ispovjedaonica za griješnike !

#31 Post Postao/la basista »

?? ehh! Vjerujem da ja zaista n isam tip koji bi te mogao usutkati..
Niti sam namjeravao.. jah! Sugradjanko.. ahaa .. kojeg grada? [inlove.gif]


Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Net ispovjedaonica za griješnike !

#34 Post Postao/la im_ex »

MINJA je napisao/la:Svatih......
Ako se odnosi na dva upisa iznad tvog, usudujem se reci :arrow: nisi [eusa_naughty.gif]

[icon_flower.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Net ispovjedaonica za griješnike !

#35 Post Postao/la Emmi »

od 15.12 do 31.12 sam dala 360 € za parfeme i jos 20€ za jedan deo, boze ti sacuvaj moj brak.......
slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Net ispovjedaonica za griješnike !

#37 Post Postao/la paparaci »

[To funny.gif]

zayebane musice :lol:

Avatar
ekrankaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 Okt 2008 03:26

Re: Net ispovjedaonica za griješnike !

#39 Post Postao/la ekrankaa »

flertam svjesno ,kajem nesvjesno
http://www.youtube.com/watch?v=Rdgmzoqc5xc

Postoji jedna tocka u tvom zivotu kada shvatis- tko je vazan, tko nikad nije bio vazan, tko vise nije vazan i tko ce uvijek biti vazan. ...

Avatar
carobnjak_iz_voza
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 316
Pridružen/a: 19 Maj 2010 22:01

Re: Net ispovjedaonica za griješnike !

#41 Post Postao/la carobnjak_iz_voza »

vidovita_dzemila je napisao/la:emi ja samo dva imam. sve koje dobijem podijelim drugima jer mi se malo koji sviđa [mmmux2.gif]






danas mi bili gosti pa pravila onu famoznu kukuruzu u kuglofu. pošto mi je crkao grijač od šporeta u kući morala sam nositi u ostavu da ispečem u šporetu u kojem inače pečem ljeti da bi mi kuća bila hladnija. uglavnom dok sam nosila upala mi u kukuruzu poveća mušica, onako veličine komarca. prvo sam je pokušala iskopati nožem ali što sam više čupala ona je išla sve dublje i dublje. pa sam onda probala malo prstom [Happy.gif] da bih na kraju odustala. pa u čijem je stomaku završila ne znam
:oops:
:lol:

Avatar
carobnjak_iz_voza
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 316
Pridružen/a: 19 Maj 2010 22:01

Re: Net ispovjedaonica za griješnike !

#42 Post Postao/la carobnjak_iz_voza »

Slagao sam jednoj zenskoj s neta ime i nasli se na kahvi bla,bla...a ja joj i dalje nisam rekao kako se zovem :oops: ..ne znam zasto. Elem,krene ona kuci i u tom navali kisa i ja brate kao pravi dzentlmen povezem ju doomaa,ali nas ustavi murija jer nisam upalio svijetla i lik me nakon uzimanja dokumenata prozove IMENOM par puta [Happy.gif] Iz ovoga sam naravno izvukao pouku daa ne treba uvijek ni biti dzentlmen [mmmux2.gif]

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: Net ispovjedaonica za griješnike !

#43 Post Postao/la Emmi »

carobnjak_iz_voza je napisao/la:Slagao sam jednoj zenskoj s neta ime i nasli se na kahvi bla,bla...a ja joj i dalje nisam rekao kako se zovem :oops: ..ne znam zasto. Elem,krene ona kuci i u tom navali kisa i ja brate kao pravi dzentlmen povezem ju doomaa,ali nas ustavi murija jer nisam upalio svijetla i lik me nakon uzimanja dokumenata prozove IMENOM par puta [Happy.gif] Iz ovoga sam naravno izvukao pouku daa ne treba uvijek ni biti dzentlmen [mmmux2.gif]
[thumbup.gif] :lol: :lol:
slika

lisko
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1160
Pridružen/a: 13 Okt 2009 16:08

Re: Net ispovjedaonica za griješnike !

#44 Post Postao/la lisko »

carobnjak_iz_voza je napisao/la:Slagao sam jednoj zenskoj s neta ime i nasli se na kahvi bla,bla...a ja joj i dalje nisam rekao kako se zovem :oops: ..ne znam zasto. Elem,krene ona kuci i u tom navali kisa i ja brate kao pravi dzentlmen povezem ju doomaa,ali nas ustavi murija jer nisam upalio svijetla i lik me nakon uzimanja dokumenata prozove IMENOM par puta [Happy.gif] Iz ovoga sam naravno izvukao pouku daa ne treba uvijek ni biti dzentlmen [mmmux2.gif]

auu nije dobro pa sta ona na to ...

Avatar
carobnjak_iz_voza
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 316
Pridružen/a: 19 Maj 2010 22:01

Re: Net ispovjedaonica za griješnike !

#45 Post Postao/la carobnjak_iz_voza »

lisko je napisao/la:
carobnjak_iz_voza je napisao/la:Slagao sam jednoj zenskoj s neta ime i nasli se na kahvi bla,bla...a ja joj i dalje nisam rekao kako se zovem :oops: ..ne znam zasto. Elem,krene ona kuci i u tom navali kisa i ja brate kao pravi dzentlmen povezem ju doomaa,ali nas ustavi murija jer nisam upalio svijetla i lik me nakon uzimanja dokumenata prozove IMENOM par puta [Happy.gif] Iz ovoga sam naravno izvukao pouku daa ne treba uvijek ni biti dzentlmen [mmmux2.gif]

auu nije dobro pa sta ona na to ...
A izruzila me ko dama pudlicu :oops:

Odgovori