Haaa - nema mi, ccc :)))

Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Haaa - nema mi, ccc :)))

#1 Post Postao/la im_ex »

Ne znam ima li identicna tema, ako ima, molim administraciju da ovu brise.
Zahvaljujem.



Citajuci Butterfly na temi Sta vas nasmijalo, alarm mi se u glavi upali :stupid: "Jel, a ... fol te ne brine gdje ti je omiljeni prsten .. preci forum, a ?? :stupid:
aaaaaa ... preznojih se od muke i glava me zabolje ... iste sekunde rijesih poci u trazenje istog. To sam sinoc jos sebi bila k'o favorit obavezu zacrtala, al, nesta se vec naslo, fol prece, pa sam smetnula s uma.
Prekjuce jos, zbog röntgenskog snimanja, skidoh nakit i ostavih vec negdje u torbu (a dzepoooovaaaa, ajjj) ... mislim: dobro je, ev' torba tu, ne moram ustajati iza compa - sekundica i et, prsten na ruci ... pa rovi, pa rovi, pa roviiiiiiiiii ... nema :stupid:
Nista, skacem iza compa a sve mi se nesvijesti od muke - pravac, mjesto gdje drzim meni drazi nakit koji najcesce nosim ... dvije zdjelice (a u onoj kutijici nije, garant).
Aha, kad sam' ono krene , ccc
Plaseci se razocarenja, sta cu, pruzam drhtavu vec ruku ka zdjelici ... bacam pogled i svasta nesta vidim ... mog omiljenog prstena nema :stupid:
Zadnja jos nada ... druga ta zdjelica ... al', hajd' stisni pa pogledaj ako smijes :lol:
Sta cu ... di ne smijem ... kad ono, mmm ... :P

I, eto, eF ga na sigurnom :P :D

slika

Zakljucak - a smjela sam se zakleti da mi je i taj prsten bio na ruci prekjuce. :baa: :D

Pricajmo i na temu ove vrste stresnih nam momenata ... nestaju stvari tek tako ... dok se okrenes, nesta sto ti stalno treba a sto je bilo tu, vec vise nije tu ... kako reagujes ... rondas li sta trazeci :D ... kad nadjes osjetis li olaksanje .. ma znam da osjetis al', ne znam dal vas prodje brzo ona drhtavica i nervoza .. mene ne ... ev jos me trese :D
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#2 Post Postao/la sabinax »

Joj meni danas bio stresan dan, bila sam na poslu i morala stici kuci do jedan, na kraju sam smetnula s uma da moram prije jedan biti kuci jer moram jos rucak djetetu dati, a nisam ni u trgovinu otisla, cekam u redu cupkam...prodavacica i neka zena se raspricale...jedva dodoh na red, sjednem u auto a ono pljusak, a cesta vijugava...jurim ja sve mislim, hebemu ako poginem nece mi dijete nikako stici u skolu, usporim, zatim radovi na putu, zovem kolegu: U koliko se zatvara cesta?" U 13, uh super imam jos 15 minuta, zatim se sjetim...pa nisam uzela kruh, ajde opet u trgovinu...opet cupkanje...a teta za kruhom radi ko "usporeni film", uljecem blizu kuce, ne parkiram na parking mjesto vec skoro na cesti...brzo kuca, pobacam pileci batak na stol, komad kruha...ajde Larooooo brze, djete ne shvaca sta je to zurba...uljecemo u auto, ko furije...ispred skole, nema parkinga...guram se, stali nekako...........uh al se preznojih danas :huh:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#3 Post Postao/la Bijesanpuz »

Nakon par minuta uvijek odustajem od trazenja.. Jer znam u nervozi onda necu naci nikako.. Jedino ako nesto bas prijeko potrebno... mada takve stvari rijetko gubim.. Najcesce neki cd.. neki program i slicno sto mi treba za comp pa nemogu naci..

I tako odustanem... I nakon nekog vremena podjem trazit neku drugu stvar... I sta bude.. NAletim na onu staru..

nemucim se previshe..

Sve sto je izgubljeno moze se i naci.... Osim ako ti neko ne ukrade
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#4 Post Postao/la sabinax »

jesam li ja to fulala temu :-k jeli to samo o trazenju, ja shvatila stres opcenito :D :lol:
Ma recimo mene kada nesto trebam ponjeti a zaboravila sam, i pocnem traziti...jeli vas ono oblije hladan znoj, pogotovo ako je to nesto vazno, npr.za kakav sastanak i sl., ako nadem...pada mi kamen sa srca, a ako vidim da je zaista zaboravljeno, odmah u glavi vrtim rijesenja kako najbezbolnije rijesiti problem
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#5 Post Postao/la Bijesanpuz »

sabinaX je napisao/la:jesam li ja to fulala temu :-k jeli to samo o trazenju, ja shvatila stres opcenito :D :lol:

FUlala temu...sa prvim postom :D:D

vidi se da si stresna :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#6 Post Postao/la im_ex »

BijesanPuz je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:jesam li ja to fulala temu :-k jeli to samo o trazenju, ja shvatila stres opcenito :D :lol:

FUlala temu...sa prvim postom :D:D

vidi se da si stresna :D
:lol:



Pa, bona ... kud bas ti ... ama, bas si ga postenski hahah :mir:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#7 Post Postao/la dare__71 »

BijesanPuz je napisao/la:Nakon par minuta uvijek odustajem od trazenja.. Jer znam u nervozi onda necu naci nikako.. Jedino ako nesto bas prijeko potrebno... mada takve stvari rijetko gubim.. Najcesce neki cd.. neki program i slicno sto mi treba za comp pa nemogu naci..

I tako odustanem... I nakon nekog vremena podjem trazit neku drugu stvar... I sta bude.. NAletim na onu staru..

nemucim se previshe..

Sve sto je izgubljeno moze se i naci.... Osim ako ti neko ne ukrade
Evo ja kazem da se slazem sa puzom,koda mi je citao misli ali i ako je neophodno odgadzam do daljnjeg...izgleda da sa godinama sve cesce i cesce ali najgora stvar mi je zaboraviti novcanik na poslu i onda kao svratim u prodavnicu i narucim svasta a ono corak....sada me pitaju trgovkinje prvo "imas li novcanik uza se "-stvarno nemam snage da vracam robu nazad :D

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#8 Post Postao/la sabinax »

IM_ex je napisao/la:Pa, bona ... kud bas ti ... ama, bas si ga postenski hahah :mir:
ajd budi drug pa ispravi naslov, napisi "gubljenje stvari i ostale stresne situacije" :D, bas sam se namucila pisuci :huh:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#9 Post Postao/la im_ex »

sabinaX je napisao/la:
IM_ex je napisao/la:Pa, bona ... kud bas ti ... ama, bas si ga postenski hahah :mir:
ajd budi drug pa ispravi naslov, napisi "gubljenje stvari i ostale stresne situacije" :D, bas sam se namucila pisuci :huh:
Ma ne bi', neJma saMse :baa: Original je original :P :bih:

I ja sam :baa: ... vala, da mi je znati ko me to jos ne razumije, nakon onakvog opseznog sadrzaja :D
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: Haaa - nema mi, ccc :)))

#10 Post Postao/la belly_dancer »

stres je kad dođeš nakon ležanja doma zbog bolesti u školu pa ti kažu hej danas je test,a nemaš nikakve isprike...bam mrzim to...onda krene ono štrebanje iz tuđih bilježnica,jer u mojoj nema ništa kad sam bolesna pa ne pratim...a živimu brdu pa je svima mrsko ič do mene...bljak to. :evil:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

Re: Haaa - nema mi, ccc :)))

#11 Post Postao/la dare__71 »

belly_dancer je napisao/la:stres je kad dođeš nakon ležanja doma zbog bolesti u školu pa ti kažu hej danas je test,a nemaš nikakve isprike...bam mrzim to...onda krene ono štrebanje iz tuđih bilježnica,jer u mojoj nema ništa kad sam bolesna pa ne pratim...a živimu brdu pa je svima mrsko ič do mene...bljak to. :evil:
hahahaha @belly haman bininim stopama alal vjera :lol:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: Haaa - nema mi, ccc :)))

#12 Post Postao/la belly_dancer »

zašto?
ne kontam...nema veze...

ili situacije kao šta je ona kad tream uč u autobus i tražim pokaz po torbi koja je nekih onako ogromnih dimenzija i šofer mi zatvori vrata i krene i tek onda nađem pokaz negdje u nekoj zadnjoj zabiti...aaa onda dobijem lagani napadaj bjesnog gnjeva!
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Haaa - nema mi, ccc :)))

#13 Post Postao/la beca »

ja sam u zadnjih 7 dana dva super nakita izgubila...Tacno prije 7 dana mi je bio rodjendan, rodica mi kupila srebrene nausnice, ja ih izgubila, ni kuci ih donijela nisam, ostača poklone da, ovo je bila najmanja vrecica...

preksinoc isla na kafu i izgubim srebrenu narukvicu, od kompleta....ccc....

pravo mi krivo, a moja mama kaze da ne valja kad se nesto izgubi...normalno da ne valja

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Haaa - nema mi, ccc :)))

#15 Post Postao/la maida_20 »

a ja sam izgubila ovaj mjesec uplatnice za struju i telefon :lol: -nigdje ih neeema... :lol:

Odgovori