OFF Pricaonica 5

Poruka
Autor/ica
Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: OFF Pricaonica 5

#2611 Post Postao/la im_ex »

papaya je napisao/la:niko te ne dira, mi te svi volimo [smileycrushhx9.gif]

eto, otkleM ti znas [laugh.gif]



Ni malo nisam u toku sta se sve zbilo veceras. Zapazih da je bilo frke, a paya mehko slaga da nije [Happy.gif] i nastavi tako ... nisam se upustila, naravno, svjedoci ste da nisam ... a da jesam, prvo za sta bih se uhvatila bilo bi, beci (nemoj da se ljutis, samo sam iskrena), tvoje pitanje za ximi_al " Kakve koljache volis ... mislim, znas da si mi draga [smileycrushhx9.gif] al, ono me bas "zapalilo" ... nije fer nit ok.
Nemoj vise onako, pliz .. respekt [smileykissblushhq3.gif]



joooj, cuuuj [mmmux2.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=Ts7vvGsU ... re=related [muzikafo1.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: OFF Pricaonica 5

#2612 Post Postao/la beca »

ako iko zna za sinonimiju u jeziku.....daj molim te imex...

ximi je napisao voljim

ja sam napisala koljace

pa navela tuljumbe, bakljave....poslije napisala da mi je to lj kod njoh slatko....

imex, ja ljudima ne podvlacim....ako te bas zanimam onda malo obrati paznju na kontekst, a ne na jednu rijec....

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: OFF Pricaonica 5

#2613 Post Postao/la im_ex »

Vidim da si se nadurila .. a nije trebalo. ok nema veze.
To sto si pomenula, pomenula si tek naknadno ... pa, jbg, beci, niko nije lud.
Kazem, osjetila sam uzavrelu vec atmosferu po dolasku ... tvoje pominjanje te rijeci bilo je tek dosipanje ulja na zhar.

ne zelim dublje da se uvlacim potom, ti ces ostati pri svom, a ja pri svom, a to nas nikamo nece odvesti do preziranju ... slutim vec, mada nije trebalo.
pozdrav
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: OFF Pricaonica 5

#2614 Post Postao/la beca »

sama si rekla nisi u toku....

zaista nisi

ximi nije to tako shvatio, prepiranje je prije bilo


koljac nije bilo dvosmisleno svega mi

pa i mic je rekao da je to stari fazon

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: OFF Pricaonica 5

#2615 Post Postao/la im_ex »

beca_jovi je napisao/la:sama si rekla nisi u toku....

pa i mic je rekao da je to stari fazon

Hajd jos ovo, ipak

U toku sam sto se tice toga sto pomenuh ... da nisam, ne bih ni komentarisala na Forumu, naknadno ... dakle, beci, te momente sam pratila kad su zapaljeni .. ubacivala sam tek smajlije, povremeno, ali, toga sto se tice - jesam u toku.

Mic jeste pomenuo da je to stari fazon .. ali, i sam osjetivsi kuda je voda naumila da provali a nije trebala (a on to bas bas ne voli), obzirom da znam njegov nastup, da osjetivsi ma cije vrijedjanje po nacionalnojili vjerskoj pripadnosti ili namjerno dvolicno oglasavanje (sto on naziva hinjalukom, da, ispravno), znano mi je da on udara jos zesce no sto je udaren.
Znas dobro da to kako si navela nije cjelovita njegova recenica ... bas taj dio koji nisi pomenula (sad se tacno ne mogu sjetiti kako je rekao) govori da je uzvratio na dvolicno oglasavanje (provokacija kroz shalu).

Steta sto o ovome pricamo bas na off temi (ne smatram je nesto vrijednom, ono,), ali, sve mi ovo odishe neumornim pokusajima pojedinaca da isprovociraju pojedince do te mjere da bi od strane doticnih par forumasa doslo do gubljenja strpljenja pri cemu bi se rijesili na krajnju drskost pri uzvracanju na provokacije, a kao krajnji cilj je, zna se, da tih par osoba dobiju trajni ban.

Pa kakvi smo to ljudi, pobogu, pitam se.
beci .. ne uzimaj ovo isuvise licno .. opet ti napominjem da si od novajlija (mada te se vise i ne moze smatrati novajlijom) sto se tice zenske populacije, osvjezenje koje je itekako dobro doslo nasoj virtualnoj druzini.
Shvati da ima osoba koje srcem vole svoju zemlju, svoje obicaje, svoj maternji jezik, svoje pjesme, sve, sve ... da ima osoba kojima vjera kao vjera znaci puno vise no nama mnogima.

Nikad necu zaboraviti kad je Mic, na provokaciju ne znam sad tacno s cije je strane dolazila, rekao: "Pa ima li ovdje Bosanaca, pobogu. Znam da ima, ali mi nije jasno kako mozete tako nijemo gledati (ah daaaa, sjetih se ... provokacija je bila u vezi sa bosanskim jezikom, da) dok pojedinci *pljuju po vama*" ... mene su, beci, vjerovala ti meni ili ne, sledili zmarci ... tako sam bila ponosna na njeg da ti to ni blizu stvarnom stanju ne mogu opisati. On, da, on, jedan Albanac voli BiH, voli jer je zivio u BiH, osjetio njenu ljepotu ... a ta ljepota je bila narusena od strane agresora, nasih komsija, pa je i te strahote dozivjelo i upamtilo to njegovo srce.
On ne da na BiH. On ne da na Islam. On ne voli hinjaluk. On je, potom, u mojim ocima veliki. Junak.
Je li smatras da neko takav (mozda ga nedovoljno poznajes pa si o njemu donijela ishitrenu a ni malo realnu sliku) treba da se banuje?
Ja ne, Boze sacuvaj!!


steta sto ovo ovdje tipkasmo, bas mi krivo [icon_ballbounce.gif] ... i tebi? [Happy.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: OFF Pricaonica 5

#2616 Post Postao/la badgirl »

Dobro jutro dragi moji ... [icon_wave.gif]

reko da vam se na kratko javim da me nebi zaboravili ..


Pozdrav za sve i ljubim vas i drzite mi fige za 29 .1. ....uh jos taj jedan ispit i napokon gotova [Happy.gif] [icon_wave.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: OFF Pricaonica 5

#2617 Post Postao/la sabinax »

Dobro jutro svima koji citaju...bad drzim palceve 29. ako me ne bude....a ti budi kao i uvijek the best [thumbup.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: OFF Pricaonica 5

#2618 Post Postao/la sabinax »

do tipkanja.....kad ulovim vremena [icon_wave.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: OFF Pricaonica 5

#2621 Post Postao/la JAS »

Dobar dan od mene.. [smile.gif]

Avatar
Mala_zaebana
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 422
Pridružen/a: 24 Dec 2006 02:00
Lokacija: Tuzla, BiH

Re: OFF Pricaonica 5

#2624 Post Postao/la Mala_zaebana »

Hellooooo... ima l ovdje koga .. [onfire.gif] [onfire.gif] [onfire.gif]
It s just a litlle too late a litlle too wrong and I can t wait boy you know all the right things to say You know it s just a litlle too late.....

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: OFF Pricaonica 5

#2625 Post Postao/la Bijesanpuz »

hello mala zaebana... .Evo malo je pusto ovdje... Ali ostani vise pa ce nas biti..


Dobro dosla natrag ... :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Odgovori