OFF Pricaonica 5

Poruka
Autor/ica
Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: OFF Pricaonica 5

#5641 Post Postao/la Bebana_de »

[smileycrushhx9.gif] [smileycrushhx9.gif] [smileycrushhx9.gif] ti si prava janica

BeCaNkA [icon_flower.gif]


mmmm sto volim orahe [Happy.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

Re: OFF Pricaonica 5

#5642 Post Postao/la becanka »

ove da imas za kasnije
slika

:wink:

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: OFF Pricaonica 5

#5643 Post Postao/la Bebana_de »

BeCaNkA je napisao/la:ove da imas za kasnije
slika

:wink:

ma gde ih samo pronalazis,,, ima da prevrnem sada cio podrum da nadem koju sakrivenu cokoladu :lol: :lol:
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

Re: OFF Pricaonica 5

#5644 Post Postao/la becanka »

:lol:
ja ih na tavanu nasla...

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: OFF Pricaonica 5

#5645 Post Postao/la string »

Okrenem se jutros na drugu stranu i probudim se...bilo oko 4h...neka praznina pored mene...skontam da je praznina jer nema vise kreveta ionako...na rubu sam bio samom.Kontam i da ima neko pored mene ne bi mogao da stane...ili bi lebdio u zraku...svejedno...uglavnom glup osjecaj neki...Citam u novinama oglase neki kreten kupuje neku norvesku gusanu pec..svaki dan jebeni on to napise..pa kupi je jarane vise!!!!...da ti zlo dodje...neki idioti isto viagru prodaju kao da je ljudima do toga..nemaju pametnijeg posla...ljubav ionako nema granice..ili si gore ili si dole...bas kao i kita...Komsija mi govori kako ne moze istjerati podstanare...kaze "nece da isele evo 3 mjeseca ne mogu da ih istjeram"..a kaze da mu placaju redovno ali njemu treba sin da se vrati iz Svicarske pa hoce njemu da taj donji dio kuce preuredi...svega da cujes na ovome svijetu..cuje nece da isele??...ccc...ja mu rekao da svaki dan ulazi go dole kod njih u kucu nenajavljen pa ce otici sigurno...rekao mi da sam lud...pa zar nije tako?...udjes go i prosetas kroz kucu i kad ti neko nesto kaze samo mu odgovoris da si u svojoj kuci i da mozes raditi sta god zelis...ali nece da me poslusa...ne znam ko je tu lud???...Bio sam u podrumu kad sam dolazio kuci danas i nadjem neki alat za obradu drveta i kontam da napravim sebi jedan stalak za gitaru...ima nekih nozeva kojim se urezuje u drvo sto god zelis i neki motor koji pokrece sve to...to stari nekad nesto cackao ali nije nikada nista napravio...bilo mu mrsko sigurno...rekao mi je juce da sam ostario kad me vidio...nesto mi crnjak bilo kad mi je to rekao...nisam mu ostao duzan..rekao sam mu da ide smanjiti grudi jer ce ih uskoro trpati u pantalone:))...nije hladno danas bilo vani...malo sam se udario od neku ogradu u ruku a kuk me boli evo 10 dana...sigurno se nesto pokvario...malo sam ga namazao nekom deep relief kremom...pa fol malo mi je bolje ne boli me toliko...razmisljam da nabavim sebi psa labradora da mi ne bude dosadno kad setam a mogu ga svasta i nauciti...i akvarijum bih volio imati...imao sam jednu ribicu davno..1985. ju kupio a uginula 1993.Trihogaster je bila vrsta...drzao ga u onom akvariju okruglom pa se iskrivio bio sav plivajuci okolo..glava mu vukla na jednu stranu..pricao sam to jednom u zoo butiku i nije mi vjerovao onaj krelac sto radi tamo....toj ribici je voda sipana sa planinskog izvora na Majevici svake sedmice...nikada nije u gradskoj vodi plivala...a kakva je danasnja gradska voda u Tuzli mislim da bi i kit uginuo za pola minute kada bih ga ubacio u tu vodu...svasta nesto ja pozelim...nekada ostvarim...nekada ne...nekada ostvarim...nekada ne...nekada ostvarim...nekada ne...voli me...ne voli me...voli me ..ne voli me...voli me ...ne voli me....sjeba ja svo cvijece iz vaze........
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: OFF Pricaonica 5

#5646 Post Postao/la andro »

string je napisao/la:Okrenem se jutros na drugu stranu i probudim se...bilo oko 4h...neka praznina pored mene...skontam da je praznina jer nema vise kreveta ionako...na rubu sam bio samom.Kontam i da ima neko pored mene ne bi mogao da stane...ili bi lebdio u zraku...svejedno...uglavnom glup osjecaj neki...Citam u novinama oglase neki kreten kupuje neku norvesku gusanu pec..svaki dan j**** on to napise..pa kupi je jarane vise!!!!...da ti zlo dodje...neki idioti isto viagru prodaju kao da je ljudima do toga..nemaju pametnijeg posla...ljubav ionako nema granice..ili si gore ili si dole...bas kao i kita...Komsija mi govori kako ne moze istjerati podstanare...kaze "nece da isele evo 3 mjeseca ne mogu da ih istjeram"..a kaze da mu placaju redovno ali njemu treba sin da se vrati iz Svicarske pa hoce njemu da taj donji dio kuce preuredi...svega da cujes na ovome svijetu..cuje nece da isele??...ccc...ja mu rekao da svaki dan ulazi go dole kod njih u kucu nenajavljen pa ce otici sigurno...rekao mi da sam lud...pa zar nije tako?...udjes go i prosetas kroz kucu i kad ti neko nesto kaze samo mu odgovoris da si u svojoj kuci i da mozes raditi sta god zelis...ali nece da me poslusa...ne znam ko je tu lud???...Bio sam u podrumu kad sam dolazio kuci danas i nadjem neki alat za obradu drveta i kontam da napravim sebi jedan stalak za gitaru...ima nekih nozeva kojim se urezuje u drvo sto god zelis i neki motor koji pokrece sve to...to stari nekad nesto cackao ali nije nikada nista napravio...bilo mu mrsko sigurno...rekao mi je juce da sam ostario kad me vidio...nesto mi crnjak bilo kad mi je to rekao...nisam mu ostao duzan..rekao sam mu da ide smanjiti grudi jer ce ih uskoro trpati u pantalone:))...nije hladno danas bilo vani...malo sam se udario od neku ogradu u ruku a kuk me boli evo 10 dana...sigurno se nesto pokvario...malo sam ga namazao nekom deep relief kremom...pa fol malo mi je bolje ne boli me toliko...razmisljam da nabavim sebi psa labradora da mi ne bude dosadno kad setam a mogu ga svasta i nauciti...i akvarijum bih volio imati...imao sam jednu ribicu davno..1985. ju kupio a uginula 1993.Trihogaster je bila vrsta...drzao ga u onom akvariju okruglom pa se iskrivio bio sav plivajuci okolo..glava mu vukla na jednu stranu..pricao sam to jednom u zoo butiku i nije mi vjerovao onaj krelac sto radi tamo....toj ribici je voda sipana sa planinskog izvora na Majevici svake sedmice...nikada nije u gradskoj vodi plivala...a kakva je danasnja gradska voda u Tuzli mislim da bi i kit uginuo za pola minute kada bih ga ubacio u tu vodu...svasta nesto ja pozelim...nekada ostvarim...nekada ne...nekada ostvarim...nekada ne...nekada ostvarim...nekada ne...voli me...ne voli me...voli me ..ne voli me...voli me ...ne voli me....sjeba ja svo cvijece iz vaze........

[thumbup.gif] :?: [eusa_think.gif] [eusa_naughty.gif] ne daj se drug , ja samo poslusam ovu pjesmu i opustim se :arrow: :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=GrEDrbjIko4 [evojele9.gif] [icon_peace.gif]
slika
slika

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re: OFF Pricaonica 5

#5648 Post Postao/la venecija »

Dobro vece.. [icon_wave.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

Re: OFF Pricaonica 5

#5650 Post Postao/la becanka »

slika

Bujrum :wink:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: OFF Pricaonica 5

#5652 Post Postao/la ra-ja »

Dobro vece ,,sta se to danas slavi pa ovoliki kolaci na trpezi? [smile.gif]

Avatar
Emmi
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2108
Pridružen/a: 23 Dec 2009 21:54

Re: OFF Pricaonica 5

#5655 Post Postao/la Emmi »

[smile.gif]
Privitak/ci
2uzqzag.gif
slika

Odgovori