Zasto se nisi ozenio?zasto se nisi udala?

Poruka
Autor/ica
Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: zasto se nisi ozenio?zasto se nisi udala?

#16 Post Postao/la diisaaa »

ne razumijem te hordasice ako kazes da si rijesila sve probleme a sad imas neke probleme mislim da kad se ude u brak tek problemi nastaju jedno je zabavljanje jedno je brak

nisam se udala jer volim slobodu a nemam potrebe da se udajem imam dijete i razlog da zivim i srecu imam decka koji me voli i kojeg volim cijenim i postujem ali brak mislim da jos nisam spremna rano mi je :mrgreen:
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: zasto se nisi ozenio?zasto se nisi udala?

#17 Post Postao/la sabinax »

tako je ..kako dojba veli, sve ce biti ok samo se ti ne sekiraj
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: zasto se nisi ozenio?zasto se nisi udala?

#19 Post Postao/la sabinax »

diisaaa je napisao/la:ali brak mislim da jos nisam spremna rano mi je :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
disooo ljubi Bina :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: zasto se nisi ozenio?zasto se nisi udala?

#21 Post Postao/la im_ex »

sabinaX je napisao/la:
hordasica_21 je napisao/la:i radi cega ste se udali dali je to bio interes ili ljubav
Im_ex, ovo ti je drugi dio....za udane :mrgreen:
jooj, mora ona mene zadrzavati :P

hajd, eto

Pri poznanstvu sa, tad ne znajuci jos, sudjenim (valjda :P ), upoznah i njegovog najboljeg druga. Bjese to u objektu u kom sam radila.
Igrom slucaja, bas tad je preko razglasa javljano da je vec moguce podizanje ranije vec pisane zimnice ... a ja trebam prevoz. hmm .... naletise njih dvojica i tako, obrljatim ih u svoju korist :P
Ispalo je tako da je taj koji mi je kao sudjen, trebalo da ostane u Centru ... po zimnicu odlazim s njegovim jaranom koji je poceo da mi udvara. Amaaaaaaaa, nikako moj tip, ni pod razno.
Bjese uporan, al, dzaba.
Kad se konacno pomirio sa sudbinom, poceo je da priprema teren za svog druga (koji ceka u Centru), pa kaze: Nije sto mi je dobar jaran, najbolji jaran. Al, ne bi se ni onako pokajala, njegovi godinama u inostranstvu ... bla bla bla
Nije htio ni za gorivo da mu priznam ... hajd, kazem: castim vas veceras po zavrsetku II smjene ... odemo na piche, ako budete jos tu, u gradu.
Tako i bilo.
Poceo i jaran da se udvara, ono, simpa mi jeeeeeee ... al, ne padam ... ne jos (tad mi je vec klimalo s jednim na kog sam pala ono odmah, na prvi pogled) ... dakle, nista druga veza.

Nakon jace od mjesec dana, vec se okoncala veza koja je klimala,desi se sto se desi ... podjoh se zabavljati s njim koji je, u medjuvremenu, znao da svrati u taj isti objekat, prodje usporeno pored mene, pozdravivsi me dok mu je na usnama titrao blagi osmijeh, ono ... i produzi.

Nisam mu mogla odoljeti tada, eto, kad je vec bio cist teren. Sastankom za sastankom, sve vise mi je znacio, ono. :mrgreen:

Interes? Na koji mislis, mala, a? :oops: :mrgreen: salim se ... materijalizam, podrazumijeva se
Znas sta ... kad ne znala sta znaci musko, zbog interesa da sam morala da se udam, ucinila bih jedan od Allahu dz.sh. najmrzih djela - samoubistvo.

eto, Binachos, jesil zadovoljna :mrgreen:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: zasto se nisi ozenio?zasto se nisi udala?

#22 Post Postao/la sabinax »

prezadovoljna...nasmijah se (uh koliko dugo nije bilo ovakvih tvojih...koje volem) heheheh ali morat ces priznati malo interesa je ipak bilo...prijevoz zimnice, ali dzaba bi to bilo da ti nije bio simpatican....znaci obostrani interesi i simpatija :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
bernard756
Pocetnik
Postovi: 12
Pridružen/a: 23 Sep 2008 02:00
Lokacija: VITEZ

Re: zasto se nisi ozenio?zasto se nisi udala?

#24 Post Postao/la bernard756 »

lijepo je to cut al tesko povjerovat posto bi danas tko neko nesto uradio od nas

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: zasto se nisi ozenio?zasto se nisi udala?

#25 Post Postao/la im_ex »

sabinaX je napisao/la: ... ali morat ces priznati malo interesa je ipak bilo...prijevoz zimnice, ali dzaba bi to bilo da ti nije bio simpatican....znaci obostrani interesi i simpatija :D


hmm ... pa, vidi, moracu tek ako je autorka teme ili vas vecina u interes uvrstila i simpatisanje ... ev ti ga HOP jos jednom :P

Inace, zimnica je prebacena TAMichem ciji je vlasnik njegov jaran :mrgreen:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: zasto se nisi ozenio?zasto se nisi udala?

#26 Post Postao/la mrki62 »

Došao sam u Sloveniju , trbuhom za kruhom - bez igdje ikog svog ,............. upoznao sam nju , ona se zaljubila u mene a ja u njeno stanovanje i namještaj ,.................. eh, što ti je ljubav - svako na svoj način .
Tako sam se ja ud`o a ne oženio , jer sam otišao kod nje živjeti i tako ćemo valjda dok nas smrt ne rastavi :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: zasto se nisi ozenio?zasto se nisi udala?

#27 Post Postao/la badgirl »

Preselili se tek u Graz ...trazim novi posao , tad jos ucenica bila (zanatlija) , kazu idi na stari grad , gore uvjek primaju i bas i mene primise .

Tu upoznah i svog buduceg ...nekako ljubav na prvi pogled, ali on sramezljiv boze zakloni . Godinu dana je trajalo dok me je poljubio . Hodali jos jedno pola godine i nasli zajednicki stan , naravno sa ciljem da se vjencamo, godinu dana posle bide i vjencanje .Tada sam samo njega zeljela , bas jedva cekala da me zaprosi i sa zadovoljstvom prihvatila.

No...kao prvo nisam se mogla nikako u njegovu familiju uklopiti ...nekako se nismo bas simpatizivali ja i njegovi roditelji ...kao uzela nam sina bla bla bla ... :roll:
Problemi za problemima, ali nas dvoje se nedamo. Jedno dijete, drugo dijete...situacija sa njegovima jos nikad bolja. Ali na kraju nisu oni krivi zasto vise nismo zajedno.
I ja sam se mlada udala kao i hordasica...no nadam se da ona nece napraviti istu gresku kao ja i moj tadasnji muz..

Nekako u toku zivota sve nam postade vaznije od nas ...djeca, stan, kuca u bosni.. itd itd ....Danas znam da je zapravo to razlog zasto vise nismo zajedno .....mislim od toga je pocelo . Sad ce evo godina dana kako smo se razveli i barem se ja nisam pokajala...jos mislim da je odluka bila isprvana ...Inace smo obadvoje uvjek zastupali misljenje ...dok ide ide , kad nebude islo , a boze , svaka svojim putem....


:mrgreen:
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
irish_clover
Pocetnik
Postovi: 14
Pridružen/a: 02 Maj 2008 02:00
Lokacija: Ireland

Re: zasto se nisi ozenio?zasto se nisi udala?

#28 Post Postao/la irish_clover »

Nisam još dobio priliku :) Al uskoro ću :mrgreen:

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: zasto se nisi ozenio?zasto se nisi udala?

#29 Post Postao/la badgirl »

nije me jos niko pitao :roll: shmrc
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: zasto se nisi ozenio?zasto se nisi udala?

#30 Post Postao/la beca »

nisam se udala jer mi mama jos ne da... [mmmux2.gif]

udacu se jos malo... [oha.gif]

a zivjeti ko zna koliko poslije toga....

ali kako...

nekako imam osjecaj daa ce mi to biti puno ljepsi zivot od ovog sada...(nesto sve kontam kako cu napokon u sopstvenom domu zapaliti cigaru i meraciti kafu) [mmmux2.gif]


bice valjda dobro...za lijepe stvari nikad nije kasno

Odgovori