Volim te !Zasto!...zato!

Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Volim te!Zašto...zato!

#16 Post Postao/la paparaci »

vidovita_dzemila je napisao/la:PAPARACI


zato što je najbolja osoba koju poznajem. nekad se pitam čime ga je majka hranila pa je, u ovom ružnom vaktu, izrastao u ovako normalnu osobu.
zna saslušati prijatelja, razgovarati s njim, zna ga i prekoriti, ali sve u dobroj namjeri, zna čuvati tajnu, sladak je, pametan, pričljiv, uvijek nasmijan, u njemu nema ni trunke zlobe i zavisti, odgovoran je, uči i radi, ima dobar odnos sa sestrom i svojima, pristojan, dobro odgojen, dobar biciklista, gurman, ima smisla za humor, uvijek je za zezanciju, uvijek spreman za jelo (lafe ako bude dolazio na sastanak moraćeš njemu posebno jedno janje pripremiti)
vjernik je, zna dosta o islamu a opet ne nameće silom nikom svoje mišljenje.
jednostavno to je osoba koju vrijedi poznavati pa makar i ovako preko interneta i ja zahvaljujem bogu Å¡to mi je poslao ovakvog prijatelja


http://www.youtube.com/watch?v=P_r8pDziQKE

[icon_flower.gif]
:oops:

ovo u zivotu nisam dozivio! naprosto sam [wow.gif] :| (zanijemio)

hanuma, hvala ti od srca na ovim rijecima!

VOLIM TE M!!! [smileycrushhx9.gif]

Avatar
tonko
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 122
Pridružen/a: 12 Maj 2009 09:40

Re: Volim te!Zašto...zato!

#17 Post Postao/la tonko »

Volim malu garavu,zato sto iako je mladja mnogo sam od nje naucio,kako se spraviti s nekim problemima u zivotu,volim je zbog njene vedrine i moci uvek da me nasmeje i oraspolozi,prava je zena koja zna da se bori za coveka kojeg i ona voli.Ulila mi snage i izvukla iz dna mogu reci, i uvek cu je voleti i biti zahvalan bogu sto je dao da je sretnem,da budem s njom iako jos ne zivimo pod istim krovom.Hvala ti mala moja i ne mogu da prestanem da te volim zato sto si ti zena s kojom hocu da prozivim ostatak zivota

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Volim te!Zašto...zato!

#18 Post Postao/la andro »

Ne bih da favorizujem niti da dajem prednosti nekome jer jednostavno svi su mi dragi na neki svoj svojstven nacin a iskreno pojedinih forumasa u ovome trenutku tu i nema ili veoma rijetko dolaze tako da je mozda i neobjektivno da se izjasnim o tome , ali s obzirom da je tema ovakva kakva je ipak cu jednog favorizirati mada u zadnje vrijeme i nije cesto tu ali sa svojim smislom za humor i ophodjenjem prema svima sto znaci da nije ili ja nisam primjetio da je nekoga nekada uvrijedio mislim da zasluzuje da ga spomenem a to je string
slika
slika

Avatar
ekrankaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 Okt 2008 03:26

Re: Volim te!Zašto...zato!

#19 Post Postao/la ekrankaa »

Svi su mi dragi..no istaknula bih , baustelca, Mic,kajs, carobnjak_iz_voza , slazem se s njihovim misljenjima po nekim pitanjima i volim ih citati
Toores..smatram ga dobrom osobom..
Papaya, humoristicna iako se ne slazem po svim pitanjima ali i nju sa gustom citam i ne propustam upise [smile.gif]
Ma nemam neki favorita , no postoje osobe kje radije citam , to je istina [smile.gif]
Da , vecina starih forumasa i aktivnost mi fali..
http://www.youtube.com/watch?v=Rdgmzoqc5xc

Postoji jedna tocka u tvom zivotu kada shvatis- tko je vazan, tko nikad nije bio vazan, tko vise nije vazan i tko ce uvijek biti vazan. ...

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Volim te!Zašto...zato!

#20 Post Postao/la selma24 »

VOLIM TE ...nemoj to nikad ZABORAVITI...zato sto si posebna..OSOBA za mene [Happy.gif]
slika

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Volim te!Zašto...zato!

#21 Post Postao/la abazaga »

VOLIM TE i voljeću te uvijek jer samo tako mogu da živim i postojim. zauvijek samo tvoj.

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Volim te!Zašto...zato!

#23 Post Postao/la selma24 »

Volim te Å¡to si divan ljubavnik [inlove.gif] [inlove.gif]
slika

toores

Re: Volim te!Zašto...zato!

#24 Post Postao/la toores »

Selma24 je napisao/la:Volim te Å¡to si divan ljubavnik [inlove.gif] [inlove.gif]

[icon_flower.gif] [icon_flower.gif] [smile.gif] [smileycrushhx9.gif] [smileycrushhx9.gif]

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Volim te!Zašto...zato!

#25 Post Postao/la selma24 »

Volim te jer nema toga što ne bih učinila za tebe!!
slika

toores

Re: Volim te!Zašto...zato!

#26 Post Postao/la toores »

Selma24 je napisao/la:Volim te jer nema toga što ne bih učinila za tebe!!

[smileyheartbounceqy7.gif] [smileyheartbounceqy7.gif] [smileykissblushhq3.gif] [smileykissblushhq3.gif]

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Volim te!Zašto...zato!

#28 Post Postao/la selma24 »

Volim te jer više ne mogu zamisliti život bez tebe [smileycrushhx9.gif] [smileycrushhx9.gif]
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Volim te!Zašto...zato!

#29 Post Postao/la selma24 »

Volim te jer nas veže veliko poverenje [smileyheartbounceqy7.gif]
slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Volim te!Zašto...zato!

#30 Post Postao/la selma24 »

Volim te jer si prvo na Å¡to pomislim kada se probudim [smileyheartbounceqy7.gif]
slika

Odgovori