Zivot je kratak zar ga ne treba zivjeti kako nama odgova

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: zivot je kratak zar ga netreba zivjti onako kako nama odgova

#2 Post Postao/la mrki62 »

U većini slučajeva danas ljudi i žive tako ; ne obaziru se na druge - sit gladnom ne vjeruje.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: zivot je kratak zar ga netreba zivjti onako kako nama odgova

#5 Post Postao/la paparaci »

mene licno zaboli cosak sta ce ko misliti o meni, jer drugom nikad ne mozes ugoditi. uvijek ce ti naci neku manu. doduse i ne ponasam se sad tako i ne cinim neke stvari za koje bih se trebao stiditi i slicno. vazno je da ja znam ko sam i sta i koliko vrijedim i meni bliske osobe, a za ostale ne marim. najzad, ima i to neko zivotno pravilo i odredjene drustvene odnosno moralne norme. dobro znas gdje te koji put vodi (u vecini slucajeva).

naravno da trebas ziviti zivot onako kako ti odgovara, ukoliko si u mogucnosti da ga zivis takvog. ali naravno pod uslovom da nikog ne ostetis - kako dusevno, tako i materijalno.

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: zivot je kratak zar ga netreba zivjti onako kako nama odgova

#6 Post Postao/la paparaci »

atifas je napisao/la:jednom sam bila u bolnici kad mi je zivot bio u opasnost tad sam videla stvarno da izmedju zivota ismrti je tako malo razmaka.tada mi je kao blic proslo kroz glavu sta sve nisam uradila a bilo mi zelja samo zato sto moja okolina moja rodbina tj drustvo smatra to nemoralnim. zar da umem neispunjenih zelja ? ??

pa ako se ti mozes nositi s tim - bujrum. mada vecina nakon takve situacije okrene sasvim na drugu stranu.....

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: zivot je kratak zar ga netreba zivjti onako kako nama odgova

#7 Post Postao/la Bebana_de »

ATIFAS kazes da si videla mali razmak izmedu zivota i smrti,, svaka ti cas kad mozes da zivis tako kako kazes,,,

Vidis kad sam ja ustla iz kome prvo mi palo na pamet sladoled [mmmux2.gif] ali ozbiljno prije su mi branili da jedem slatko i da izlazim toliko toga su mi branili moji,,
a tada kad sam ustala i napustila te aparate koje su me drzale na ovom zivotu,,
rekla sam svima svaka cast brate,familio svima hvala sto ste bili za mene tu ali
ja od danas zivim svaki dan koda mi je poslednji,,,
jednostavno radim sto mi srce zeli,ne slusam nikog bas nikog i nije me briga sta ce da kazu o meni jeR niko nije vredan mene, moje boli - suza,,niko nije vredan da ja patim i umrem a da ostanem zeljna necega,,
imala sam priliku videti kako mi otac umire i bori se protiv svetlosti,uff sva se najezi dodose mi slike opet pred oci znaci tesko je preci preko tih belih vrata ,,
Zato ja sada jedem sladoled na tovar i slatkice sve radim sto prije mi zabranise ..
Zar treba da udovaljam drugima da bi rekli uff jest gogi fina cura
Ne meni to Ne treba,,
nek pricaju zamnom kad me ne bude vise bilo medu njima ,,
nek onda kazu ona je umela da ceni i zivi svoj zivot,ona je umela da voli,,,
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: zivot je kratak zar ga netreba zivjti onako kako nama odgova

#10 Post Postao/la sabinax »

pa bilo bi dobro nekad da bas mozemo zivjeti onako kako zelimo...i to 100% ali mnoge drustvene regule nam to ne dopustaju tako da ipak postoje pravila (da bi nas udavila...kako kaze Riblja corba)...ali treba si ugadati ako to ne steti ljudima oko nas u smislu da ih dovodi do neke opasnosti
ako ugadamo svima ne misleci na svoje zadovoljstvo isto nije dobro
znaci umjerenost u svemu [smile.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: zivot je kratak zar ga netreba zivjti onako kako nama odgova

#11 Post Postao/la beca »

atifas je napisao/la:Pitam se. Zasto vecina ljudi gleda na okolinu i zasto im je vazno sta ce drugi misliti o njma .zivot a najzalije mladost kratko traje zar nebi bilo ljepse kad bi radili ono sto nam dusaa hoce negledajuci na druge ?

to je nešto jače od nas...

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Zivot je kratak zar ga ne treba zivjeti kako nama odgova

#13 Post Postao/la andro »

Bila jednom četvorica: Svatko, Netko, Bilo tko i Nitko. Trebalo je obaviti važan posao i Svatko je mislio da će ga Netko obaviti. Netko se zbog toga naljutio, jer je to bio posao za Svakoga.
Svatko je opet mislio da bi ga Bilo tko mogao obaviti, no Nitko nije shvatio da ga Netko ne želi obaviti.
Na kraju je Svatko krivio Nekoga, jer Nitko nije učinio ono što je mogao obaviti Bilo tko.

Ne ljuti se Å¡to drugi nisu takvi kakvi bi ti htio da budu
kad ni sam ne možeš biti takav kakav bi htio biti
slika
slika

Odgovori