Kako vam tepa

Poruka
Autor/ica
Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Kako vam tepa

#16 Post Postao/la mickey »

IM_ex je napisao/la:Cuj nije [glup]

a mozda te ne loli, a? [mmmux2.gif]


[laugh.gif]
nije možda, nego ne voli :)

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Kako vam tepa

#17 Post Postao/la beca »

nella26 je napisao/la: Zove te - ZEKO
Auh, joj! Naletjela si na pravu maminu mazu, na originalnog balkanskog, uzornog sinčića. On je u životnoj potrazi za onom pravom ženom kojoj bi se uhvatio za skute i prepustio joj svoj život. Njemu fali samopouzdanja i ne može da donese najprostiju odluku bez konsultacija sa nekim. Uvijek te pita za mišljenje. Miran je i poslušan - uvijek radite ono što ti smisliš i idete tamo gdje ti želiš. Mrzi nepoznate i neočekivane situacije i, definitivno, nije čovjek od akcije. Nikada ne organizuje provod, užasava ga se, a grozi se i bilo kakve odgovornosti. Najviše voli da provodi duge, ušuškane, noći kod kuće.
Kragna na košulji mu je uštirkana, a na pantalonama ima faltu od peglanja, fura džempere sa romboidima i rol kragnicama. Neka te to ne čudi pošto je njegova mama i dalje zadužena za sinčićev stajling.
Ukoliko ti je potreban ovakav dečkić, moraš biti spremna na žestoku borbu sa njegovom mamicom, i moraš se pomiriti sa činjenicom da tvoja pileća supica nikada neće biti tako dobra kao kod gospođe mame! A "one stvari"? Pa, to radi loše i obavezno ugasi svetlo.


Zove te - LJUBAVI
Dečko čija si ljubav opušten je frajer iz kraja koji nema problema sa izražavanjem emocija. Ne voli bučna mjesta. Ne želi nikoga da impresionira. I dalje se druži sa ekipom iz osnovne škole. Ima svoju stolicu u kafiću u kvartu gde uvek pročita novine i popije espreso. Oblači se opušteno i normalno. Uživa kada si srećna i često tvoje zadovoljstvo stavlja ispred svog. Prija mu da bude u dugoj vezi.
Međutim, može se desiti, ako mu ne posvetiš dovoljno pažnje, pa da zbriše sa mlađom i slađom komšinicom koja radi kao konobarica u njegovom kafiću.
a Å¡ta kad je u pitanju kombinacija... [Happy.gif] [Happy.gif] [Happy.gif]


a ovo mi je uvijek bilo smiješno, nella znaš ko me tako zvao
nella26 je napisao/la: Zove te - BABY
Dok to izgovara, pomjera šiške u stranu i fiksira te pogledom a pritom je mrtav ozbiljan. Misli da je veliki zavodnik. Trudi se da ostavi utisak velikog zavodnika, mada to uopšte nije. On zapravo ne umije sa ženama i ne voli zabavljanje.
Iako to ne želi da prizna, jedva čeka da svije bračno gnijezdo (sve u paketu sa dječurlijom) i da se već jednom završi ova tortura sa muvanjem. To, naravno, ne bi priznao ni pod prijetnjom smrću. Mali savjet: ako nisi jednako očajna kao on, kloni ga se!
i zapravo ovo je tačno

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Kako vam tepa

#18 Post Postao/la nella26 »

beca_jovi je napisao/la:

a ovo mi je uvijek bilo smiješno, nella znaš ko me tako zvao
nella26 je napisao/la: Zove te - BABY
Dok to izgovara, pomjera šiške u stranu i fiksira te pogledom a pritom je mrtav ozbiljan. Misli da je veliki zavodnik. Trudi se da ostavi utisak velikog zavodnika, mada to uopšte nije. On zapravo ne umije sa ženama i ne voli zabavljanje.
Iako to ne želi da prizna, jedva čeka da svije bračno gnijezdo (sve u paketu sa dječurlijom) i da se već jednom završi ova tortura sa muvanjem. To, naravno, ne bi priznao ni pod prijetnjom smrću. Mali savjet: ako nisi jednako očajna kao on, kloni ga se!
i zapravo ovo je tačno
[To funny.gif] znam još samo treba šiške da zapusti [To funny.gif]
basista je napisao/la:Zene vole kad im se kaze da imaju velike guzove..
To treba imati u vidu kao kljucno oruzje u osvajanju treba.. [cool.gif]
basista ne trpaj sve žene u jedan koš evo ti moje mišljenje kad bi se meni neko tako upucavao rekla bih mu.......joj ne smijem psovati ali da smijem rekla bih mu odhebi u skokovima [wink.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Kako vam tepa

#19 Post Postao/la basista »

Zovem je Divna moja.. ti sto postojim da vjedocim o ljepoti tvog srca.. sto mi je sama pomisao..da neki ne misle tako,toliko odvratna...da cu biti tvoj vojnik.. da cu sve bas sve koji kazu..drugacije..vjecno mrziti.. Zovem je svojom pomislju na buducnost..jer uvijek kad pomislim na buducnost..ona izadje..u mojim mislima..nasnijana..sunce zasjenila.. moja mila..

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Kako vam tepa

#20 Post Postao/la nella26 »

basista je napisao/la:Zovem je Divna moja.. ti sto postojim da vjedocim o ljepoti tvog srca.. sto mi je sama pomisao..da neki ne misle tako,toliko odvratna...da cu biti tvoj vojnik.. da cu sve bas sve koji kazu..drugacije..vjecno mrziti.. Zovem je svojom pomislju na buducnost..jer uvijek kad pomislim na buducnost..ona izadje..u mojim mislima..nasnijana..sunce zasjenila.. moja mila..
super e ćujem li da si joj rekao kako ima velike guzove ja ću te razbiti, ne ide da joj recituješ Prevera i onda kažeš "Jao Divna moja, svjetlosti i budućnosti moja kako ti imaš velike guzove" :lol:
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
basista
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2094
Pridružen/a: 19 Aug 2009 00:17

Re: Kako vam tepa

#21 Post Postao/la basista »

[icon_wave.gif] Pa bona nella..sta fali malo mastovitosti.. otkud znam..mozda joj se dopada,,. ,;hihihiii))) Ma ako mi je stalo.. o kakvom to preveru govoris ti?? ja bih i ljepse pjesme pisao o njoj..dakle o njoj..dakle o njoj.. dakle o njoj..dakle o njoj... o njoj..kao o njoj.. jedinstvenoj i posebnoj.. koja mi je pomogla..da prepoznam najbolju od tri milijarde.. pa makar imala cetiri guza.. :lol: :lol: :lol: [icon_peace.gif] peace..brother.. woodstock..in my blood!

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Kako vam tepa

#22 Post Postao/la nella26 »

Ma mirna sam ja ko bubica [Happy.gif] nego nemoj te lijepe riječi i rime kvariti [smile.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Kako vam tepa

#23 Post Postao/la beca »

nella26 je napisao/la: [To funny.gif] znam još samo treba šiške da zapusti [To funny.gif]
[Happy.gif]

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Kako vam tepa

#24 Post Postao/la alyssa_27 »

ja njega "mili" a on mene "lilly" [mmmux2.gif]
slika

Avatar
gagano
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1867
Pridružen/a: 17 Jan 2011 23:19
Lokacija: dnevni boravak

Re: Kako vam tepa

#25 Post Postao/la gagano »

bebo,sreco, duso [inlove.gif]
Ti si trag koji ne mogu izbrisati,ti si plamen koji ne mogu ugasiti, ti si bol koji ne mogu preboleti, ti si neko koga ću zauvek voleti!

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Kako vam tepa

#26 Post Postao/la selma24 »

Nema mi ko tepat [laugh.gif]
slika

Avatar
tores
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2902
Pridružen/a: 08 Feb 2011 18:59

Re: Kako vam tepa

#27 Post Postao/la tores »

[laugh.gif]

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Kako vam tepa

#28 Post Postao/la selma24 »

[huh.gif] Ko da mi tepa? [huh.gif]
slika

Avatar
tores
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2902
Pridružen/a: 08 Feb 2011 18:59

Re: Kako vam tepa

#29 Post Postao/la tores »

[eusa_naughty.gif] netepa mi

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Kako vam tepa

#30 Post Postao/la selma24 »

nema mi ko da tepa ccccc [mmmux2.gif]
slika

Odgovori