Kakav vam je bio dan?

Poruka
Autor/ica
Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

Re: Kakav vam je bio dan?

#2 Post Postao/la becanka »

prodze mi pola dana dok si rekao keks, aaa...
a jos mnogo obaveza imam, a neda mi se... hehehe... [Happy.gif]

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Kakav vam je bio dan?

#3 Post Postao/la alyssa_27 »

BeCaNkA je napisao/la:prodze mi pola dana dok si rekao keks, aaa...
a jos mnogo obaveza imam, a neda mi se... hehehe... [Happy.gif]
iste smo [Happy.gif] [evojele9.gif]
(samo ja se mogu izvuci da sam bolesna [mmmux2.gif] )
slika

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Kakav vam je bio dan?

#4 Post Postao/la nella26 »

Prvo me probudila komšinica [Real mad.gif] (mrzim kad me neko probudi), bila kod Bece, po kući se vrtila i ev sad na forum i tako će ostati dok ne legnem spavati a vrat me ukočio :(
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kakav vam je bio dan?

#7 Post Postao/la ra-ja »

Kombinovan.... :!:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Kakav vam je bio dan?

#8 Post Postao/la paparaci »

naporan brate. ustao negdje oko pola sedam. umio se, spremio, ne znam jesam li doruckovao [eusa_think.gif] [eusa_wall.gif]

od osam do jedan bio na predavanjima. poslije toga malo s jaranom u gradu. on isao sebi uzeti igricu za ps3, pa smo otisli na döner. kad sam dosao kuci, bacio se na pospremanje stana [Happy.gif] sestra mi dolazi prekosutra. mora sve da bude cakum pakum, inace ce da poludi :lol:
nakon toga brijanje i tusiranje i onda trk kod jednog malca da mu dam instrukcije. negdje oko 20 do 22h sam bio kuci. nazvao me jaran jedan, pa sam sa njim malo pricao i odmorio. nakon toga sam dosao na forum.

jos vam samo nisam dao broj licne karte :lol: [mmmux2.gif]

a sad odoh u horizontalu - haj ziv'li [icon_wave.gif]

Avatar
lattemma
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 281
Pridružen/a: 16 Mar 2009 14:53

Re: Kakav vam je bio dan?

#10 Post Postao/la lattemma »

Tek je poceo,i mislim da ce bit dobar.....
Thank´s god i´m a women

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Kakav vam je bio dan?

#11 Post Postao/la beca »

nije loš

uglavnom radni i domaćinski

jučer

poslije jutarnjeg rituala [laugh.gif] i završene "zadaće" na forumu, očistila sam generalno kuhinju, trpezariju i dnevni boravak

onda mi je došla nella na kafu, lijepo smo se ispričale, a onda je ona otišla kući, a ja u banku, digla svoju mini platu [laugh.gif] i otišla na promociju dva sata...

došla kući, stavila ručak da se kuha, i na forum...

zove dragi, kaže imamo goste i to ODMAH

on otišao po njih (stariji ljudi, svekrov daidža i njegova žena)

oni došli (sjedili 3 sata), a ja kooooo mlada [Happy.gif] oko njih :lol: (i još jedne naušnice :lol: , ovaj put bijelo zlato)

onda su otišli, a mi u avon po moje narudžbe, bilo je već oko 22h kad smo stigli kući, ja razvrstavala proizvode, dragi pripremio i uključio mašinu poslije gostiju, a onda smo gledali film, dok je mašina završila, on složio suđe, ja skinula šminku, i umila se, u isto vrijeme smo legli i u behutu zaspali :lol: :lol:

kako iscrpno opisujem sve detalje, pitam se kako će biti odgovori drugih dana :lol: :lol:

Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: Kakav vam je bio dan?

#12 Post Postao/la alyssa_27 »

jutros ustala u 07.30h, tushnula se i sredila za posla, forma mi je jos uvjek bila grozna, ali pomislih idem vec probati raditi pa ako neide, nikom nista...
mili je ustao, popili smo toplu cokoladu i odvezo me na posao...
naposlu mi se nisu obeselili, oni meni vele kako sam ja dosla da njih zarazim, a ja ko budala ma ja sam jaka, pokazat cu ja vama...musterije su navalile kao i uvjek,svi oche na frizuru,par sam ih sredila do jedno 14h, kad sam izgubila glas i odlucih se da nemre dalje...javim svome dragim da dodje po mene, u behutu sam ga prekinula u kucnim poslovima, cistio i prao nas dom :oops: da meni olaksa :oops: ali doso je po mene, pa smo otisli u "zoo butikk" da kupimo nasem cukici sve sto mu je potrebno,da je spremno kad nam dodje u srijedu akobogda [icon_chuckel.gif] nakon tog smo otisli u prodavnicu u nabavku hrane...
dosli kuci, malo se presvukli i poceli zajedno praviti rucak...napravili i jeli..i ellhamdullilahi [smile.gif] stavili u masinu da se opere sudje pospremili i ja se otisla tushnuti dok je mili malo zakunjo [laugh.gif] i dosla sam malo na forum posle tusha i jos malo ga budim pa cemo gledati 3 filma koja smo iznajmili [inlove.gif] [smileywatchingtvwr5.gif]
slika

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Kakav vam je bio dan?

#13 Post Postao/la Bebana_de »

fenomenalno,,,
ruke pune posla u kuhinji [Happy.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Kakav vam je bio dan?

#15 Post Postao/la beca »

poslije jutarnjeg rituala, kafe, foruma i pospremanja
jučer sam bila sa minjom i nellom na kafi, i istovremeno završila podjelu narudžbe...
svratila u prodavnicu, kupila nama hljeb, zeki dvopek, i došla na kući, pa na forum, imex i string me nagovoriše da pustim zeku da trčkara po stanu, tako i uradih, poslije ga ne možeš uhvatiti :lol:

opet sam imala goste, taman čojek na vrata, a oni za njim...sestra i njen momak...odmah je sestru zet zamolio da potkuha za pizze :lol: i tako smo se zezali, jeli, pričali, a onda su me učili da igram pokera [laugh.gif] remi im dosadio

kad su otišli, slijedio je ritual pranje suđa, pospremanja, i onda spavanac

ja sam se komirala u snevnom boravku :lol: jedva me dragi uspio dozvati da idem u spavaću

Odgovori