Jutarnji ritual

Odgovori
Poruka
Autor/ica
t_u_t_n_p_l_0_c_k
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 913
Pridružen/a: 28 Jul 2009 10:10
Lokacija: Pandora

Re: Jutarnji ritual

#2 Post Postao/la t_u_t_n_p_l_0_c_k »

evo probudio sam se . . umio se i konektovan vec . . .nemam posla nikakvog razmisljam kako cu ubiti ovaj dan . . .ili ispred racunara . . .ili . . . [eusa_think.gif]




de promijeni taj potpis molim te . . . [wink.gif]
slika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Jutarnji ritual

#3 Post Postao/la beca »

svako jutro, osim nedjelje, kad ja obično ustajem prva, u pola 7, dragi me poljubi i probudi [inlove.gif]

nakon umivanja i pranja zuba, onako u "spavaćem" odijelu prelazim u dnevni boravak

na stolu dvije velike crne šolje kafe...ne vrele, već tople, baš onako kako volim...
(on ustaje u 6 i dok se spremi za posao i obavi sve Å¡to treba, usput napravi kafu)

pijemo kafu tih pola sata, dogovaramo se za predstojeći dan, šta poslije posla, kakvih ja obaveza imam, šta ćemo za ručak i sl.

tačno u 7 on odlazi na posao, a ja prilazim kompjuteru i palim ga :lol: :lol: :lol:
pogledam prvo Å¡ta ima na forumu, a onda oglase za posao, fb i sl.

otprilike oko 8 počinjem pospremati stan, obaveze oko zeke, pranje, peglanje, čišćenje....

sreća pa tema glasi jutarnji ritual, inače od podne imam više obaveza, ko bi stigao sve opisati :lol:

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Jutarnji ritual

#4 Post Postao/la string »

Ustanem u 04.58 nekad 04.57 uglavnom par minuta prije 05.00 kako mi je alarm namjesten da zvoni pa iskljucim alarm [Happy.gif] ...ne znam kako ali uvijek ustanem prije alarma.Istegnem ruke,noge i ledja sa par vjezbica bezveznih cisto da sve vratim na mjesto.Stavim u mikrovalnu vodu za kafu i postavim na medium dok operem zube i umijem se.Kad se vratim saspem instant kafu i mijesam dok se malo ne ohladi buljeci u jednu tacku.Kad se kafa ohladi dovoljno popijem sve odjednom i zapalim cigaru.Operem soljicu obucem se i izadjem iz kuce i pichim 1.5km pjeske na posao.
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Jutarnji ritual

#5 Post Postao/la beca »

[quote="string"Operem soljicu obucem se i izadjem iz kuce i pichim 1.5km pjeske na posao.[/quote]

[evojele9.gif]

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Jutarnji ritual

#6 Post Postao/la nella26 »

Kad se probudim žmireći do kuhinje, stavim vodu za kafu pa u wc, dok završim sve voda prokuhala i napravim kafu, upalim računar, pregledam šta ima na forumu, FB, posao.ba i pijuckam kafu, kad završim onda na dužnost za krpu, usisivač i sl. :lol: odem do Bece ili negdje sa njom popijem kafu i et podne (ako ne ustanem u podne)

Mrzovoljna sam kad ustanem i ne volim pričati dok ne počnem s kafom i ne volim da iko priča sa mnom dok ne otpijem koji gutljaj [Happy.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
tores
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2902
Pridružen/a: 08 Feb 2011 18:59

Re: Jutarnji ritual

#8 Post Postao/la tores »

umivanje kafica eh onda porukica ide [mmmux2.gif]

Odgovori