Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#166 Post Postao/la mrki62 »

Sporazumijevanje u svemu i to je to, ako se tjera kapric il inat ,.......... yebat ga, onda se niskim ne može [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#167 Post Postao/la mrki62 »

Slušaj ženu , ....... isplati se [muzikafo1.gif]


U jednom gradu bračni par je proslavljao 25. godišnjicu braka. Oni su bili daleko poznati po tome što se u 25 godina nisu niti jedan jedini put posvađali. Novine i televizijske kuće su pristizale sa raznih strana da provere na licu mesta u čemu je tajna "uspešnog braka".
Urednik jednih novina upita:

- Gospodine, recite nam u čemu je tajna? Pa to je neverovatno kako ste to uspeli?
Čovek se nagnu napred i prisećajući se starih dana provedenih na medenom mesecu započe priču:

- Bili smo u jednom egzotičnom gradu nakon venčanja, bilo je mnogo zabavnog sadržaja. Nakon kraćeg dogovora odlučili smo se na jahanje konja.

Uzeli smo svak svog konja i počeli jahati. Moj je bio miran i poslušan, ali onaj na kojem je moja žena jahala je bio putpuno lud.
Iznenada, konj se trznu i zbaci moju ženu naglavačke! Ona, potpuno mirna lagano se ispravi, potapša konja po leđima i progovori tiho:
"Ovo ti je prvi put". Popela se na konja i nastavila jahanje. Nakon kraćeg vremena konj se ponovo trznu i moja žena se nađe na zemlji.
Ponovo ona ustade i smirenim glasom reče: "Ovo ti je drugi put." Ja sam samo posmatrao i nisam se mogao načuditi svojoj ženi, kako je smirena i staložena.
Kada se konj treći put trznu i zbaci moju ženu, ona lagano isuka magnum iz pojasa i hladnokrvno upuca konja na mestu!
Ja se na to proderah u zaprepaštenju:
- Jesi li normalna, ti luda ženo?!! Ubila si jadnu životinju!!
Žena me smireno pogleda i blagim tonom mi se obrati:
- Ovo ti je prvi put.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#168 Post Postao/la selma24 »

Mrki62 je napisao/la:Slušaj ženu , ....... isplati se [muzikafo1.gif]


[evojele9.gif] [mmmux2.gif]
slika

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#169 Post Postao/la abazaga »

mozda dvostruki zivot mada ne u potpunosti zavisi od slucaja do slucaja.
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#170 Post Postao/la vihor »

Ima nacin kako da brak bude bolji, pa ljudi strucnjaci su mnoge knjige o tome pisali a mi sad da tu kazemo da nema Uostalom bracni savjetnici, psiholozi, sociolozi i drugi rade punom parom jer postoje problemi koje partneri nisu znali rijesiti i zato traze pomoc od njih
Ali, ako komunicirate otvoreno, ako ste tolerantni, ako znate saslusati partnera-partnerku, tada ce biti daleko lakse i problemi ce biti daleko manji
Imam iskustva u tome i nikakvi mi psiholozi ne trebaju jer sam uspostavio takav odnos sa zenom da mozemo o svemu razgovarati bez zadrske

Odgovori