Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

Poruka
Autor/ica
Avatar
momak_31
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 735
Pridružen/a: 25 Feb 2017 12:30

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#151 Post Postao/la momak_31 »

nema tu lozinke, nije to programirati robota, jednostavno to je sve ono sto spada pod podrazumijeva se!!! :wink:

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#152 Post Postao/la selma24 »

Momak_31 je napisao/la:nema tu lozinke, nije to programirati robota, jednostavno to je sve ono sto spada pod podrazumijeva se!!! :wink:

[eusa_clap.gif] [evojele9.gif]
slika

zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#153 Post Postao/la zivinicannn »

ja mislim da prvo se treba ozeniti/udati haha

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#154 Post Postao/la selma24 »

Zivinicannn je napisao/la:ja mislim da prvo se treba ozeniti/udati haha

[laugh.gif] [laugh.gif]
slika

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#155 Post Postao/la vihor »

Da se ponovo javim na ovu temu
komunikacija je kljuc svake veze pa i braka Kako cete znati jedno o drugom , kako cete biti tolerantni ako ne komunicirate na pravi nacin
Strpljenja malo u svemu, jer ako ste nagli i pruzite svoj jezik prije nego sto mozak reaguje tada su sanse slabe za dobar brak

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#156 Post Postao/la abazaga »

Mislim da kljuca za dobar brak nema. I ko kaže da ima lep brak taj laže jer je jos uvek u braku brak treba da prodže kao i zivot pa da kaže kovek e ja sam ziveo u lepom braku. Jer nikad neznas sta ce sutra da ti se desi.
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#157 Post Postao/la selma24 »

Hana76 je napisao/la:Kad se muz i zena vole, vjeruju jedno drugom, postuju i imaju zdravu komunikaciju imace zdrav i kvalitetan zivot = brak !!!

[eusa_clap.gif] [evojele9.gif]
slika

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#158 Post Postao/la vihor »

abazaga je napisao/la:Mislim da kljuca za dobar brak nema. I ko kaže da ima lep brak taj laže jer je jos uvek u braku brak treba da prodže kao i zivot pa da kaže kovek e ja sam ziveo u lepom braku. Jer nikad neznas sta ce sutra da ti se desi.
Ako tako mislis za tebe sigurno nije brak
Tako razmisljaju samo vehabije jer oni sve silom rade i ne nastoje da ugadjaju zeni

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#159 Post Postao/la selma24 »

Vihor,svaka cast.... [evojele9.gif]
slika

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#160 Post Postao/la abazaga »

Vihor je napisao/la:
abazaga je napisao/la:Mislim da kljuca za dobar brak nema. I ko kaže da ima lep brak taj laže jer je jos uvek u braku brak treba da prodže kao i zivot pa da kaže kovek e ja sam ziveo u lepom braku. Jer nikad neznas sta ce sutra da ti se desi.
Ako tako mislis za tebe sigurno nije brak
Tako razmisljaju samo vehabije jer oni sve silom rade i ne nastoje da ugadjaju zeni
Ja mojoj zeni toliko ugadjam da sam je jako razmazijo, zato mi je i brak postao dosadan.
Uostalom sta si ti i bilo ko da se ja imam ikome pravdati. dali je za mene brak ili ne hee Šta se to tebe tiče, gledaj svoja posla!!!
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#161 Post Postao/la vihor »

abazaga je napisao/la:
Vihor je napisao/la:
abazaga je napisao/la:Mislim da kljuca za dobar brak nema. I ko kaže da ima lep brak taj laže jer je jos uvek u braku brak treba da prodže kao i zivot pa da kaže kovek e ja sam ziveo u lepom braku. Jer nikad neznas sta ce sutra da ti se desi.
Ako tako mislis za tebe sigurno nije brak
Tako razmisljaju samo vehabije jer oni sve silom rade i ne nastoje da ugadjaju zeni
Ja mojoj zeni toliko ugadjam da sam je jako razmazijo, zato mi je i brak postao dosadan.
Uostalom sta si ti i bilo ko da se ja imam ikome pravdati. dali je za mene brak ili ne hee Šta se to tebe tiče, gledaj svoja posla!!!
Halo ba, znas li ti da si na forumu pa cim komentarises javno da ne postoji kljuc za dobar brak mora biti reakcije Zaobidji bolan ove teme i nemoj se prosipati vjernice, izgubices Din jer mi obicni "nevjernici" cemo te pokvariti
[laugh.gif] [mmmux2.gif]
Ako nisi spreman za forum tada i ne dolazi na teme gdje ti je neugodno a dotle uzivaj "vjernice' [laugh.gif]

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#162 Post Postao/la abazaga »

Pa neces mi ti Vihore odredjivati gdije cu i na koje teme ici mnogi bi ovdije voljeli da ja ne dolazim cak ioni koi mogu da upicu na moje postove pa ja opet pisem gdije ja hocu. a za moj din nemoj da brines nego brini za tvoj brak za koi kazes da imas "kluc za dobar brak" to ti je moj prijateljski savijet i preporuka.
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
vihor
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 322
Pridružen/a: 20 Jan 2011 16:59
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#163 Post Postao/la vihor »

Hej moj abazaga, pa ne brinem bolan samo ti kazem da si na forumu i ako negdje komentarises moras ocekivati i reakciju i komentare drugih clanova a tako to treba na forumu
zato se ne ljuti vec malo razmisljaj sta mi svi zelimo reci na temama jer kakav bi bio forum ako bi ti sam komentarisao?
Zato kad izvalis glupost da nema 'kljuca" za sretan brak tada ocekuj da ti oni koji imaju sretan brak adekvatno odgovore
jel sad ista jasnije [laugh.gif]

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#164 Post Postao/la abazaga »

Vihor je napisao/la:Hej moj abazaga, pa ne brinem bolan samo ti kazem da si na forumu i ako negdje komentarises moras ocekivati i reakciju i komentare drugih clanova a tako to treba na forumu
zato se ne ljuti vec malo razmisljaj sta mi svi zelimo reci na temama jer kakav bi bio forum ako bi ti sam komentarisao?
Zato kad izvalis glupost da nema 'kljuca" za sretan brak tada ocekuj da ti oni koji imaju sretan brak adekvatno odgovore
jel sad ista jasnije [laugh.gif]
He he druze moj pa ti si meni jako drag kao i mrki pa da sam ja onakav kakvim me mozda smatras ja bi bio na nekom Selefijskom forumu i tamo bi tupeo jedno te istu stvar i vrteo se u krug.
Naravno da ima kljuca za dobar brak ali zato sam i ovdije da bi diskutovao pa malo te bocnem i ti mene i to je diskusija druze moj.

Pozdrav tebi.
Sledi samoga sebe i sopstveni instinkt

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: Koja je lozinka do cvrstog i sretnog braka????

#165 Post Postao/la selma24 »

Vihor je napisao/la:Hej moj abazaga, pa ne brinem bolan samo ti kazem da si na forumu i ako negdje komentarises moras ocekivati i reakciju i komentare drugih clanova a tako to treba na forumu
zato se ne ljuti vec malo razmisljaj sta mi svi zelimo reci na temama jer kakav bi bio forum ako bi ti sam komentarisao?
Zato kad izvalis glupost da nema 'kljuca" za sretan brak tada ocekuj da ti oni koji imaju sretan brak adekvatno odgovore
jel sad ista jasnije [laugh.gif]
Vihor,pojedinima je dzaba pricat...... [smileycrushhx9.gif]

Kljuc postoji i te kako za dobar sretan BRAK..... [oha.gif] prva selma ima sretan brak i zato kazem da postoji taj tako zvani kljucic... [Happy.gif]
slika

Odgovori