Djeciji biseri

Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#47 Post Postao/la paparaci »

dok mi je sestra bila mava, nekih 4-5 god, uvijek je govorila: "kad sam ja bila vel'ka", pa nastavi onda dalje. npr. mala sam veliku kosu i tako mnogo sta.
a ja joj uvijek govorio, pa budalo, kakva ti i velika bila. to ti tek predstoji :lol:

e mozda bi ovo odgovaralo tamo u reinkarnaciju :D

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Djeciji biseri

#54 Post Postao/la sabinax »

Bila moja mama danas s kcerkom kod doktorice i u cekaoni bile romkinje koje su pricale romski.
Veli Lara baki: Bako vidi oni pricaju engleski :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Djeciji biseri

#57 Post Postao/la maida_20 »

papaya je napisao/la:Bila sam danas sa djecom i prijateljima i njihovom djecom na "Christkindlesmarkt-u". Ubite me, ja ne znam da prevedem...ali bas je moj grad poznat po njemu, kao bozicna pijaca (jbg, ne znam bolje)

Uglavnom, mi odrasli pali po kuvanom vinu a djeci kupili kobasice (inace isto jako poznate bas iz mog grada "Bratwurst") u malim hljebcicima.

Kad poce mali sin moje drugarice da place ( a oni su pola godine u BiH pola godine u NJemackoj) i kaze:

Maaaamaaaaaaa, isp´o mi cevaaaaap

:lol: :lol: :lol:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Djeciji biseri

#58 Post Postao/la im_ex »

Mladji bracni par podize taj dan iz videoteke erotski film.
Iako je vec bilo polijepo kasno uvece, njihov mali sicic nikako da urone u san, kao za inat.
Vec nestrpljivi otac rece:
"Ma, vala, ja cu pustiti film, ne cekao vishe. Pa on je mali, ionako nista ne zna u vezi s tim, sta ako i baci pogled" - rece poglavica.

Uzivio se par tako, vremenom, kao da malca i nema tu.
Tek ce malac:
"Mama, haaaaa, 'idi teta rucha chovi **n* " [wow.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: Djeciji biseri

#59 Post Postao/la Bijesanpuz »

Brak iz decjeg ugla

Iz "Mitrovackih novina" (Sr. Mitrovica)


• Kad se odlucuje kad treba stupiti u brak?
Prvo moraš da nadeš nekog ko voli iste stvari kao i ti. Ako na primer ti voliš fudbal onda i njoj mora da se svida to da ti voliš fudbal i onda da donosi cips i pivo. (Marko, 10 godina)
Ti u stvari ne odlucuješ sam kad treba da stupiš u brak. Bog to odlucuje davno unapred i ti onda na kraju vidiš šta ti se dogodilo. (Jovana, 10 godina)



• Koje su prave godine za brak?
Najbolje godine su 23 jer onda poznaješ svog muža najmanje 10 godina. (Sandra, 10 godina)
Ne postoje najbolje godine za brak - moraš stvarno da budeš dovoljno glup da bi se oženio. (Filip, 6 godina)



• Šta tvoji roditelji imaju zajednicko?
Paaa… oboje ne žele da imaju još dece. (Sara, 8 godina)



• Šta se radi u izlasku sa devojkom / momkom?
Izlasci su tu da bi se zabavljali i ljudi bi trebali da iskoriste priliku da se bolje upoznaju. Cak i decaci imaju da kažu nešto zanimljivo ako ih dovoljno dugo slušaš. (Jasna, 8 godina)
Kod prvog izlaska se pricaju interesantne laži tako da su onda zainteresovani i za drugi izlazak. (Milan, 8 godina)


• Šta bi ti radio kad bi tvoj prvi izlazak skroz loše prošao?
Ja bih otišao kuci i pretvarao se da sam mrtav. Onda bih nazvao novine telefonom i rekao da mi naprave umrlicu. (Darko, 9 godina)



• Kada sme da se poljubi neko?
Kada je bogat i ima puno para. (Jelena, 7 godina)
Kada poljubiš neku devojku onda moraš da se njome oženiš i da imaš decu sa njom. Tako ti je to! (Dejan, 8 godina



• Da li je bolje biti oženjen ili ne?
Ja ne znam šta je bolje, ali ja nikad ne bih vodio ljubav sa mojom ženom. Ja ne želim da ona postane debela. (Mirko, 8 godina)


Za devojcice je bolje da se ne udaju,
ali decacima treba neko ko ce da cisti. (Marija, 9 godina)



• Šta treba da se uradi da bi brak bio uspešan?
Muž treba uvek da kaže ženi da je lepa, pa cak i ako ona izgleda kao autobus! (Stanko, 10 godina)
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Djeciji biseri

#60 Post Postao/la badgirl »

moja starija kad je bila mala ...neke 4 godine je mislim tad imala . otisla u park i vraca se kuci i nesto mrkljci ....habshrk mrklj shakar trljm...
pitam ja nju :
sta ti to radis Lejla ?
kaze ona :
pricam njemacki!
ja:
pa kakav je to sine njemacki?
a ona ce:
pa tako pricaju njemacki one tete u maramama( cula kako turkinje pricaju u praku ) i mislila i to njemacki [Happy.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Odgovori