Moji roditelji

Poruka
Autor/ica
Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#31 Post Postao/la Mala_selmica_ »

vidovita, lijepo je to od tebe sto si mi napisala, ali ne slazem se bas totalno sa tobom, ako nepokaziva javno prema meni kako onda moze prema ostaloj svojoj djeci?? to se je pitam, sa mojim bratom i sestrom nije kao sa mnom :huh: nije stvar u tome da li me voli ili ne, stvar je u tome, sto ja neosjecam da imam oca, nema da podijelimo neku temu zajedno o bilo cemu, da mi da savjet, nekad kad smo svi skupa ovako porodicno, pa ako ja nesto pricam glasno on mi kaze da ja tralala-lala to nekome drugo, mene to uvrijedi da mi se odma zaplace al nedam suzu zbog njega... neznam kako je ne-imati oca, ali znam kako je kad ga imas a kao da ga i nemas.
:huh:

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#33 Post Postao/la Mala_selmica_ »

jesam.. par puta sam rekla mu u oci da ja vidim da njemu nije stalo do mene kao do ostale djece, da mu ide na zivce sta god ja kazem ili pricam, jedino sto mi je na to odgovorio je ( i svaki put isti odgovor) ako mi se nesvida to sto on kaze da nemoram ni dolazt da ga posjecujem :huh: tako ga nemoram ni slusat :ballbounce:

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#35 Post Postao/la Mala_selmica_ »

ekranka, motris vrlo pametno =D>
i meni je zao zbog tvoje familijarne situacije, i znam jako dobro da nikome danas nije lako a niti jednostavno, ali moja sudbina nije najgora nit je tako smatram, hvala dragom Allah-u, dao mi je kao prvo zdravlja, a roditelji su me koliko toliko naucili da pametno zivim zivot, u tome sam bila uspjesna, samo eto sto meni nekad bude eto kako da kazem malo tesko. imam dosta drugarica, koja nijedna nema odnos "ovakav" kao ja sa svojim ocem, i kad ja vidim kako se oni jedno prema dugom obracaju, drago mi je a i srce mi se para. one mi kazu da sam blesava, da blesavo razmisljam i da imam OK oca, ali znas ono niko nezna kako je kakav dok nije sa njim u 4-zida..valjdi mi je vise paznje davao kada sam bila mala a sada paznju poklanja mom bratu sestri i unucima, neznam mozda...
:-k

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#37 Post Postao/la ra-ja »

Ko nema roditelja zna sta znaci ..izgubiti ih ...zato dok su zivi sto vise im treba pomagati..obilaziti.....Oni su nam najveci prijatelji vjeruj te... :)

Avatar
Psihoanaliza
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 39
Pridružen/a: 08 Jan 2008 02:00
Lokacija: USA

MOJI RODITELJI

#40 Post Postao/la Psihoanaliza »

moji roditelji, samo cu dati kratko izlaganje koje cete svi razumjeti, uvjerena sam u to... ja samo cekam da ih mogu pomenuti i sa ponosom reci da su to bas moji roditelji,svaku noc,kad legnem i pomolim se bogu, neizmjerno mu zahvalim sto mi je dao bas njih za roditelje, i jednostavno OBOZAVAM ih :D cheers

Avatar
Psihoanaliza
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 39
Pridružen/a: 08 Jan 2008 02:00
Lokacija: USA

#41 Post Postao/la Psihoanaliza »

Zubarka je napisao/la:ja imam odlican odnos sa mojim roditeljima, oni igraju veliku ulogu u mom zivotu, uvijek sam mogla sa njima pricati o cemu zelim, uvijek su me u zivotu podrzavali, iako nije uvijek lako bilo. Kad sam odlucila da sama zivim to mi je bilo najteze sto sam u zivotu uradila, nisam sigurno 3 mjeseca mogla doci sebi, najgore mi je bilo odem kod njih iako zive samo 30km od mene otac place koliko mu je tesko bilo. Mama cesto zaplace pogodi me i to, al kad otac zaplace mene to bas pogodi, valjda sto je uvijek strog bio. Imali su samo dvije zelje to je da zavrsim dobru skolu i da imaju unuce, presretna sam sto sam im te zelje bar mogla ispuniti, prije 2 mjeseca su dobili i unuka. Lijepo je kad je neko na roditelje ponosan, kad se roditelji ponose djecom i kad imaju zajednicku rijec. Samo ne znam koliko je i dobro vako ko u mom slucaju da je neko bas toliko vezan uz roditelje, dosta puta sam cula da mi neko kaze da je to pretjerano, koliko sam ja uz roditelje vezana ili oni uz mene i sestru.
toliko vidim sebe u tvom izlaganju, ja sam predaleko od svoih roditelja, dobili su prije 2 godine i prvo i jedino unuce koje samo na slikama vide, mama mi je nedavno ima heart attack, ali to sto kazes da si pretjerano vezana za njih, i ja , ja recimo nesmijem ni da pomislim zivot bez njih, iako zivim 9 godina predaleko od njih,ali me zato uvijek telefonski racun opali :D ali hocu da kazem, da se bojim,toga dana kada cu biti bez njih, plasi me uzasno.. jer znam da cu umrijeti,da necu moci zivjeti sa spoznajom da ih necu moci barem nazvati , i naslaiti se sa tatom, ili cuti onaj mamin , topli i obozavani glas... :huh: eto sad sam se cak i rasplakala,,,svako vam dobro..

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#42 Post Postao/la danjel »

Kako se kod nas ka¾e"Skidam im kapu"???
Toliko su mi dali i uèinili da ovo ¹to ja sada dajem,i ¹to æu davati i èiniti za njih nikada neæe biti dovoljno... :chuckel:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#43 Post Postao/la ra-ja »

Samo mogu reci po ovoj temi ....blago onom ko ima bar jednog roditelja..
posebno mamu..... :)

Ko je nema ,,,zna da je izgubio jedinu osobu koja ih voli bez interesa... :chuckel:

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#44 Post Postao/la bosman »

Hvala bogu, imao sam obadvoje i imam jos uvijek obadvoje. Moji su stvrano prava Ra-Ja, ali ne ova sa foruma :wave: (i ako to nije negativno misljenje bilo). Strasni volim svoje i ako imam 38 godina, cjenim ih i respektujem. Mozda ce neko reci mamin ili tatin sin :-k , ne nisam [-X . A imam i jos jednog brata pa dijelimo tu ljubav prema njima!!!!

Odgovori