Kako živjeti sa njegovim roditeljima

Poruka
Autor/ica
Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#16 Post Postao/la Danielle »

Ne mogu nekada ni sa njim da zivim a kamoli jos i sa njegovim 8)

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#18 Post Postao/la vornevljev »

Evo ovako,iako je autor teme napomenuo da je ne zanimaju mi¹ljenja mu¹karaca (osim "udanih" mu¹karaca),ja æu ipak svoje mi¹ljenje dati.

Ja ne smatram da bi trebali ¾ivjeti sa mojim roditeljima danas sutra kad se o¾enim.

Za¹to?

Prije svega zato ¹to mislim da bi ako bi zivjeli odvojeno,bili u jako dobrim odnosima (zamislite scenu sad mi pade na pamet ako doðe moja ¾ena i uðe u kupatilo i ¾eli da je tamo ureðeno po nekim njenim pravilima i kanonima,one police sa higijenskim i kozmetièkim preparatima,moja æe mama mo¾da reæi:"©ta ona meni ima ureðivati ovdje,to je moje kupatilo." ,i eto ti fajta i meni belaj na glavu kome da se priklonim).
Ovo je jedan banalan primjer koji se mo¾e primjeniti na sve ostalo.

Drugi razlog je taj,¹to je mene moja mati davno posadila pred sebe jednom i rekla mi:
"Ja ti neæu birati s kim æe¹ biti i ko je ona,neæu reæi ni de ni nemoj,a ti dobro pazi.
Ako se o¾eni¹ sa mnom neæete ¾ivjeti,ali æu vam pomoæi sve ¹to mognem dok ne stanete na svoje noge,nije da ne ¾elim,nego je to za dobrobit sviju nas."
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#21 Post Postao/la ra-ja »

svako ko stupas u bracnu zajednicu zeli da bude sam u stanu sa bracnim drugom...naravno ako je to izvodljivo....I to je super...

Ali ako dodje do toga da ste primorani zivjeti sa roditeljima...i to je izvodljivo i moguce...Naravno ako su ljudi samo ljudi....

Dokazano..i to cak savrseni odnosi bili.... :-k

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#27 Post Postao/la vornevljev »

Uh Papaya,svekrva ti je bila ba¹ èudna,hej zbog te djece kad si zatrudnila,ne mogu vjerovati da je to neko pomislio,a kamoli prevalio preko jezika.

Evo sad ce ispasti da ja hvalim svoju mater,mislim znam ja da svako voli svoju mater,ali evo sad sam se sjetio,jednom mi je rekla:

"Ne treba meni tvoja ¾ena da mi ne¹to radi nego eto da popijemo kahvu i da prièamo neke ¾enske prièe."

I ja onda skontam sebi,ona cijeli ¾ivot sa nama trojicom mu¹karaca (ja ,brat i stari),a na to sve nije imala ni sestru,pa onda je i shvatam.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#29 Post Postao/la vornevljev »

ekranka1 je napisao/la:zavisi od osobe do osobe bez daljnjega..

ali iskustveno ,svaka i jedna majka prica ovo sto ti pricas..a kada snajka dodje u kucu..nastaje "belaj"


Ma znam ali ja sam sam sebi rekao da ako dodje do toga necu zivjeti sa njima,i zbog ovoga,ali i zbog toga sto zivimo u dvoipolsobnom stanu,pa sve i kad bih htio ne mo¾e,znaèi,ja i moja buduæa papa
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Odgovori