Kako živjeti sa njegovim roditeljima

Poruka
Autor/ica
Avatar
sanjalica
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 181
Pridružen/a: 30 Aug 2008 02:00

#47 Post Postao/la sanjalica »

baustelac-de je napisao/la:
BeCaNkA je napisao/la:baustelac, pa tema je kako zivjeti sa njegovim roditeljima,
kako onda da pisu o svojima? :D :D
otvori onda temu, kako zivjeti sa njenim roditeljima ili kako zivjeti sa punicom. :P
E kad bi sve zene postovale,i postupale sa svekrvama,kao sto mi muskarci postujemo i postupamo sa punicama,ne bi ni bilo ovakvih tema :cool: Ali tek na ovu temu sam vidjeo kolko je vecina zena ovdje kontradiktorna!!Tamo traze ista prava,a ovdje same pricaju kako je sve do muza ,i kako muz treba postaviti granice!!DA slazem se,al ne samo majci nego i zeni!!SELAM
pa mozda da i ti zivis s punicom pricao bi isto :P malo sale :wave:

U svakom slucaju najbolje zivjeti sam ,vise je slobode onako se nemozes rahat ni posvadati kad ima publika tu :D A u ovom slucaju vrijedi ona....daleko od ociju ,ali srcu blize :)
Bolje da me mrze zbog onog sto jesam nego da me vole zbog onog sto nisam.

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#49 Post Postao/la sabinax »

Nije uopce bitno na koga misli, svako ima svoje misljenje i svoja iskustva, ja smatram da je do ljudskih karaktera, treba biti tolerantan i da jedno i drugo u ovom slucaju i trece (muz, supruga i svekrva) trebaju popustati i postivati se.
Ipak mislim da je lakse zivjeti u dvoje, a sto netko rece sto smo dalje vise se volimo
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#52 Post Postao/la sabinax »

baustelac-de je napisao/la:Zar vam trebam nacrtati na koga mislim?? Eto procitajte svoje postove Sabina,Papaya,VIdovita!!!!!!
procitala i sta sad trebam reci...da tako je baustelacslika
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#54 Post Postao/la sabinax »

baustelac-de je napisao/la:ZALITE SE VLADI :baa:
Nema Vlade...iziso u disco :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: kako ¾ivjeti sa njegovim roditeljima

#58 Post Postao/la badgirl »

kazu sto stariji to pametniji ...pa tako je izgleda i kod mene

ja prije nisam mogla ni da zamislim da zivim sa njegovima .zasto ? jer sam vidjela svoje roditelje i moga djeda i baku ...ama uzas :!: ...
tad si valda nekako rekla ...amam nikad :!:
sad nekoliko godinica posle i jedan brak iza sebe , mislim da bi to mogla nekako , opet neznam, zavisi od svekra i svekrve. jedino u sta sam 100% sigurna je ...da treba gledati da se uklpois u tu familiju , prihvatiti kao svoju . i nikad vise nebi ulazila u brak znajuci da me njegovi ne postuju a tako i ja njih :!: :!:
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: kako ¾ivjeti sa njegovim roditeljima

#60 Post Postao/la badgirl »

Baustelac je napisao/la:
badgirl je napisao/la:kazu sto stariji to pametniji ...pa tako je izgleda i kod mene

ja prije nisam mogla ni da zamislim da zivim sa njegovima .zasto ? jer sam vidjela svoje roditelje i moga djeda i baku ...ama uzas :!: ...
tad si valda nekako rekla ...amam nikad :!:
sad nekoliko godinica posle i jedan brak iza sebe , mislim da bi to mogla nekako , opet neznam, zavisi od svekra i svekrve. jedino u sta sam 100% sigurna je ...da treba gledati da se uklpois u tu familiju , prihvatiti kao svoju . i nikad vise nebi ulazila u brak znajuci da me njegovi ne postuju a tako i ja njih :!: :!:
najzad jedan realan post na ovu temu od strane zena [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif]

znas kako kazu ...

kad dodje iz guzice u glavu [baaa.gif] [oha.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Odgovori