Da li ste bili ili da li bi ste isli sa zenom na porodjaj?

Poruka
Autor/ica
irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

Re: Da li ste bili ili da li bi ste isli sa zenom na porodjaj?

#61 Post Postao/la irma26 »

Mislim da prisustvo partnera nema veze s dokazivanjem ljubavi, vec neceg zajednickog.
a pored ostalog meni licno bi bilo lakse kada bi ON bio tu, mislim da bi to imalo pozitivan efekat [thumbup.gif]

Avatar
odysseus
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1970
Pridružen/a: 20 Nov 2008 21:29
Lokacija: Medju javom i med snom

Re: Da li ste bili ili da li bi ste isli sa zenom na porodjaj?

#62 Post Postao/la odysseus »

Ja imam dvoje djece(dvije kcerkice)i prisustvovao sam kod oba poroda!Iz iskustva mogu tvrditi da je prisustvo muza(Oca?)i njegova podrska veoma bitna!Prvi porod je trajao od 8 ujutro do 23i30,i bio je veoma komplikovan!Posto se zena nije dovoljno otvorila morali su je zasjeci(Srecom su je poslije opet zasili,a i zamolio sam doktora da zasije malo vise,HEHE),a bebu su izvukli vakumom(Veoma gadno!!!)!Presjekao sam oba puta pupcanu vrpcu!Moram takodje priznati da uopste nisam hrabar covjek(ne volim krv,rane,tucnjave,nasilje,bol...),ali osjecaj kada prvi puta uzmes vlastito dijete u ruke(I tek onda shvatis smisao zivota i postojanja)nemoze se usporediti NI SA CIME NA SVIJETU!!!Preplavi te osjecaj toplote,ljubavi i ponosa!Znajte da je to vrhunac svega!Pa zar da covjek propusti takvo nesto?!!!! [smileyheartbounceqy7.gif] [smileyheartbounceqy7.gif] [smileyheartbounceqy7.gif] P.S.Rado bih prisustvovao rodjenju jos kog(MOGA)djeteta!!!I jos nesto:ako BOG ima pol onda je sigurno zena!
Svijet moje maste! I igra moga duha!

Covjece,gospodar si svojih rijeci dok ih ne izgovoris,a kad ih izgovoris postajes njihov rob!

Kakva bi samo tisina nastala kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju!

Kakve su ti misli,takav ti je zivot!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Da li ste bili ili da li bi ste isli sa zenom na porodjaj?

#64 Post Postao/la sabinax »

odysseus je napisao/la:ali osjecaj kada prvi puta uzmes vlastito dijete u ruke(I tek onda shvatis smisao zivota i postojanja)nemoze se usporediti NI SA CIME NA SVIJETU!!!Preplavi te osjecaj toplote,ljubavi i ponosa!Znajte da je to vrhunac svega!Pa zar da covjek propusti takvo nesto?!!!!
uh lijepo mi je kad citam i kad shvatim da i neki muskarac ovo jednako prozivljava


ps...ali to sto ti kazes zasjecanje je kod nas obavezno...sreca pa zasiju...bas koliko treba [cool.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
odysseus
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1970
Pridružen/a: 20 Nov 2008 21:29
Lokacija: Medju javom i med snom

Re: Da li ste bili ili da li bi ste isli sa zenom na porodjaj?

#65 Post Postao/la odysseus »

sabinaX je napisao/la:
odysseus je napisao/la:ali osjecaj kada prvi puta uzmes vlastito dijete u ruke(I tek onda shvatis smisao zivota i postojanja)nemoze se usporediti NI SA CIME NA SVIJETU!!!Preplavi te osjecaj toplote,ljubavi i ponosa!Znajte da je to vrhunac svega!Pa zar da covjek propusti takvo nesto?!!!!
uh lijepo mi je kad citam i kad shvatim da i neki muskarac ovo jednako prozivljava


ps...ali to sto ti kazes zasjecanje je kod nas obavezno...sreca pa zasiju...bas koliko treba [cool.gif]
Blagoslovljeni bili doktori! [Happy.gif]
Svijet moje maste! I igra moga duha!

Covjece,gospodar si svojih rijeci dok ih ne izgovoris,a kad ih izgovoris postajes njihov rob!

Kakva bi samo tisina nastala kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju!

Kakve su ti misli,takav ti je zivot!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Da li ste bili ili da li bi ste isli sa zenom na porodjaj?

#67 Post Postao/la vornevljev »

Neće jezik neg' pravo,a krkana. [eusa_wall.gif]
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Da li ste bili ili da li bi ste isli sa zenom na porodjaj?

#68 Post Postao/la sabinax »

pa nasalio se covjek [Happy.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Da li ste bili ili da li bi ste isli sa zenom na porodjaj?

#69 Post Postao/la andro »

Da prisustvovao sam porodu i to je nesto sto cu pamtiti dok sam ziv , a pogotovo trenutak kada sam presjekao pupcanicu . To se ne moze opisati to se treba dozivjeti
slika
slika

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Da li ste bili ili da li bi ste isli sa zenom na porodjaj?

#70 Post Postao/la Bebana_de »

Ja bi da sam musko,,,
ufff sto sam pokvarena ko mucak [Happy.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
nermin01
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 2856
Pridružen/a: 29 Apr 2009 02:18
Lokacija: rudo-lim

Re: Da li ste bili ili da li bi ste isli sa zenom na porodjaj?

#71 Post Postao/la nermin01 »

e kad se od rodzaka trebala zena da porodi on me nazvo da budem s njim prisutan jer ga bilo strah a mene jos vise...javili mu poradza se..mi otisli u bolnicu i cekali u hodniku,nismo smjeli uci u salu..i onda je pocela vriska,deranje i sta znam sta jos..on me pogledo,ja u njega i pobjegli iz bolnice...sutredan me zove kaze da mu se zena porodila tek izutra,uopste mije bila ona ta koja se derala kad smo bili u bolnici...
sreca je sto spavamo pod istim nebom,zato gdje god da si veceras podigni glavu i cut ces govor zvjezda
heej pa ti nekom nedostajes....

Avatar
Crnokosa071
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 643
Pridružen/a: 13 Jun 2009 10:37
Lokacija: Sarajevo, Bosna i Hercegovina

Re: Da li ste bili ili da li bi ste isli sa zenom na porodjaj?

#73 Post Postao/la Crnokosa071 »

Zavisi od muškarca - nekad samo zakomplikuju stvari [Happy.gif]

Moj muž je kao u onom filmu kad je krenuo u bolnicu bez trudnice tj. mene :lol: , srećom nije daleko otišao - sa pola ulice se vratio a ja pred vratima stojim i čekam ga :lol: :lol: :lol: Da ne pričam kakav je paničar inače, ma samo bi mi odmogao, ja nisam željela da je tu [Happy.gif]
Neka osmijeh bude vaš kišobran!

slika

Odgovori