Zarudzba

Poruka
Autor/ica
Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#16 Post Postao/la Bijesanpuz »

hehe gledao sam taj film... A dobro nije to kod mene bas tako brzo... Ima vremena da se odlucim...


a parkic nije losa ideja ekranka..
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#17 Post Postao/la mrki62 »

LiEn je napisao/la:Evo kako je jedna cura bila zarucena.. svog je buduceg muza upoznala na jednoj stranici slicnoj bol-chatu, zaljubili se i on dosao iz amerike kod nje u posjetu za 2 sedmice. Nekoliko mjeseci kasnije spakovala je sve svoje stvari u jedan veeeliki crni kofer i otisla kod njega. Kroz 3 mjeseca se vratila kuci da uredi jos neke stvari sa stanom a kad se vratila u ameriku on ju je cekao na aerodromu u crnoj limuzini i sa prstenom :)
Hebem ti , to je k`o u filmu ,............ toga u Sloveniji nema :lol: :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#19 Post Postao/la paparaci »

Bosancicaa je napisao/la:sta drug treba da se zarucujes uskoro pa zato si postavio
ovu temu jel ti to treba neki savjetcic :-k
ma jok. cisto iz radoznalosti. gledao sam nedavno jednu emisiju, gdje se radilo o tome, pa me je eto potstakla na ovu temu.
bas je bilo interesantno to kod tebe. mogu zamisliti kako si izgledala onako izgubljena :P pa jesi li bar klimnula glavom ili bilo na koji drugi nacin mu sugerirala da hoces :lol: covjek skupio svu snagu i hrabrost, a ti nist :P

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#21 Post Postao/la paparaci »

nemoj zezati?! :huh: koje sranje, stvarno! :( zao mi je, iskreno, Drug! pa sta ste cekali tolike godine?!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#23 Post Postao/la vornevljev »

Bosancicaa je napisao/la:ama jok drug nist ba ostala bez teksta nis mu nisam rekla
a najgore je to sto se na kraju nismo uzeli ostali zaruceni pet godina
i rastavila nas moja drugarica :huh:


ja imao isti bed samo nismo tako dugo bili zaruceni,znam kako ti je

Odgovori