Samohrane majke/ili tate

Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#2 Post Postao/la paparaci »

pa koja je svrha ove teme? mozda ne bi bilo lose da malo opises kako je to. kako sve organizujes, itd. i naravno razmjeniti misljenja, tj. iskustva sa ostalima koji su takodjer samohrani.
mislim da ce biti jako interesantna tema, ukoliko ih se vise odazove. =D>

Avatar
lien
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 238
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Slovenia

#3 Post Postao/la lien »

Samohrana samohrana ili bar dobivas alimentaciju svaki mjesec?

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#5 Post Postao/la diisaaa »

stvarno je tesko samohranim roditeljima papaya nisi sama ima dosta ljudi koji su samohrani roditelji i svaka ti cast nek su zivi i zdravi skidam ti kapu neki imaju po jedno pa je tesko a mogu misliti kako je tebi

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#6 Post Postao/la sabinax »

ekranka1 je napisao/la: no da je tesko..tesko je..skidam kapu u svakom slucaju..kako materijalnom ,a o psihickom stanju da ne govorimo..
Upravo tako Ekranka...cak materijalno puno lakse, jer ponekad je lakse hraniti samo dijete a ne i muza pride k tome.
Ali najveci problem je upravo ovaj mentalni...pogotovo u pubertetu...kad dijete treba imati uzor oba partnera u obitelji...i oca i majke, ja sam takoder dijete razvedenih roditelja i zaista nemam uzor pravog braka, a isto tako kada je rijec o odgoju djece u pobertetu...kada ima najvise problema i kada je svaka podrska i strpljenje potrebno...rijetko da ces to imati od supruga koji ujedno nije i otac dijeteta :huh:
Puno je teze...ali ne znaci da djete samohranog roditelja ne moze biti fino odgojeno, ponekad cak i bolje od onoga iz "normalnog" braka
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#7 Post Postao/la Bijesanpuz »

Vrlo tesko i stresno.. I materijalno i psihicki...
Tesko je i za tog roditelja a i za samu djecu...

Imam svoju majku za primjer i znam koliko je to tesko ..

I treba imat stvarno jaku volju i ljubav prema djeci da se izdrze sve te nedace na koje se naidje...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Odgovori