Emancipacija-dvosjekli mac

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#31 Post Postao/la ra-ja »

xxx_dusan je napisao/la:Tako je kad zena hoce drzati tri stuba kuce,padne joj na ledja i cetvrti.Treba biti ambiciozan ali u granicama normale.
Niste shvatili.poruku pisca..ali nema veze... :D Ovo je reci...muska solidarnost....Ako niste poznavali takve situacije...nemozete miti diskutovati... :-k .

Ko kaze da zena hoce da drzi sve coskove kuce,,,,Neznate ni cija je ideja bila da se toliko zaduze....
A on je ipak imao novac da carda sa ljubavnicom...Ma nemam nista vise reci po ovoj temi.... :)

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#32 Post Postao/la bosman »

LAFF je napisao/la:Pa sta sad.....
Emancipacija zena dovela je do toga da i mi muskarci se ne osjecamo dobro
a zasto??...
e pa zato sto...
Jedna od izjava koje bi definitivno svaka od vas zena voljela da cuje jeste
Isao bih s tobom i nakraj svijeta
I to je definitivno tacno i sanse da to cuje danas daleko su vece nego prije recimo deset ili dvadeset godina :D
Vasom emanicipacijom proslo je nase machoo zeit
Sad vi zene ne cekate prilike a zasto bi kada mozete da birate
Pa zato se i bunite :angry:
i taj boomerang je samo produzena ruka od tog i nista vise :D
Sve ste zahtijevnije i zahtijevnije pitam se dokle :lol:

Dotle dok neostavis je! Zahtjevi su neograniceni! Pa makar si ti Laff pa to znas!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#34 Post Postao/la ra-ja »

Sta treba reci za emancipaciju muskarca.....nesto se puno prica o pogresnoj spolu...tj zeni pamuku....Pa vec ako je pamuk...tako se treba i ponasati prema ZENI.....


Posto smo svi razliciti....pojedini muskarci su samo emancipovani ...da srozaju zenu .do maksimuma.....Inace drugih kvaliteta nemaju.....
Zato greske kod odnosa muskarac zena uopste neprimjeciju.....

Takve treba odmah ostaviti...dok nije pustio duboko korijenje....necekati godinama da se nesto promijeni...Necekati da takav tip vas napusti...jer nema vise sta da uzme ...uzeo je sve....
To je slucaj ovaj gore sto sam uzela kao primjer...

Ovo bih trebalo da bude druga tema ...ali sada mi je doslo na ruku...da napisem....izvinjavam se...... :-k

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#35 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ra-Ja je napisao/la:Sta treba reci za emancipaciju muskarca.....nesto se puno prica o pogresnoj spolu...tj zeni pamuku....Pa vec ako je pamuk...tako se treba i ponasati prema ZENI.....
:lol: gde si ti to sad iz nafatalina izvukla
Ra-Ja je napisao/la: Ovo bih trebalo da bude druga tema ...ali sada mi je doslo na ruku...da napisem....izvinjavam se...... :-k
Postali smo imuni na tvoje izbacene teme
PS ne replikuj ovde jer imas off temu posto svakako tvoji komentari se na to svode

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#36 Post Postao/la ra-ja »

LAFF je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Sta treba reci za emancipaciju muskarca.....nesto se puno prica o pogresnoj spolu...tj zeni pamuku....Pa vec ako je pamuk...tako se treba i ponasati prema ZENI.....
:lol: gde si ti to sad iz nafatalina izvukla
Ra-Ja je napisao/la: Ovo bih trebalo da bude druga tema ...ali sada mi je doslo na ruku...da napisem....izvinjavam se...... :-k
Postali smo imuni na tvoje izbacene teme
PS ne replikuj ovde jer imas off temu posto svakako tvoji komentari se na to svode
Kao prvo nisam izvadila iz naftalina...to mi stoji u mislima....
A kao drugo ...nemoram niti davati vise komentgare...bas sam se nakomentirala.....i da nebih isla na off temu......jer mi se na to svode komentari.....Muka za tebe,,,a za mene..... pisanje sitnica...koja mi godi...
naravno izvini..... :-k

Odgovori