Ana Magaš

Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#16 Post Postao/la sabinax »

papaya je napisao/la:A sto ne funkcionisu zakoni, to je druga prica.
Ah Papaya...ne znam da ti se nade zivot u opasnosti, dali bi razmisljala, hoce li te zakon spasiti....samoobrana je opravdana
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#23 Post Postao/la sabinax »

ekranka1 je napisao/la:sreca sto je imala vremena nac noz jelde :baa:
Mozda se slucajno tu nasao, da je bio cekic vjerojatno bi njega....ja bih mozda odabrala nogom u jaja...ali dzaba je govoriti, treba se naci u slicnoj poziciji....ali nedo vam bog nijednoj :huh:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#26 Post Postao/la sabinax »

ekranka1 je napisao/la:ja vas pitam , da vas neko tuce ,psihicki ebe ,sta bi vi uradile :baa:
ostale i cekale ,pa ubile ,il potrazile pomoc :baa:
Samo cu ti jedno reci Ekranka...stvarno i provjereno, ta pomoc kod nas je nikakva,..mozes ga prijaviti, dobit ce prekr¹ajnu, ako pozovu susjedi mozete oboje dobiti za remecenje reda i mira, ako mu dokazes da je zlostavljac dobiti ce zabranu pristupa na mjesec dana, nakon toga opet moze doci u stan...bilo je i slucajeva kada su muzevi bili osudeni na kaznu zatvora, dobije slobodan vikend i bane zeni na vrata ubije je ¾araèem.... :huh:
Stvarno tezak problem, a kod nas tako nerjesiv...organizacija B.a.B.e. se bave time dal je ko na TV rekao krivu rijec, a zakon, sudstvo i praksa kod nas su u banani...oko toga se niko ne brine.
Veca briga je oko zivotinja nego oko zena i djece...to me zaista ljuti :mad:
Poslala sam ja nekoliko upita za B.a.B.e. ali niko nista, imam cak jednu dobriu zamisao kako bi se moglo smiriti zlostavljace, moj prijedlog je taj da kao sto sljepci imaju pse vodice...tako da se skoluju i psi koji su alergicni na agresiju...i da takve obitelji dobiju po jednog tog psa (ali mora biti velike pasmine) da bi branio zene i djecu....kako vam se cini moja zamisao, luskasto ili ne :)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#28 Post Postao/la sabinax »

vidovita_dzemila je napisao/la:meni ba¹ dobra zamisao. samo ja bih dodala jo¹ jednu taèku :)
s obzirom da se pasa lako rije¹iti, malo otrova i gotovo, odredila bih ukoliko se desi da pas ugine zlostavljaè dobiva zatvorsku ili novèanu kaznu. i novog psa.
Ja bih to patentirala....ali me strah predloziti, ali mislim da prica pije vodu 8)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori