Krvavo zaradio na baushteli

Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#3 Post Postao/la Bijesanpuz »

Mislim da bi mi ona bila najvece bogastvo svijeta... A kad bi nju izgubio, tj. kad bi nju uzeo neko drugi.. onda i za sve ostalo bi mi bilo svejedno.

I neznam vjerujem da bi i bilo tesko zivjet u tom stanu gdje si proveo godine sa njom, toliko lijepih trenutaka kojih vise nebi bilo... I svaka stvar bi te podsjecala na neki dogadjaj, na neki trenutak....


ma kad ides.. nosi i stan sa sobom...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#5 Post Postao/la Bijesanpuz »

EdeLa67_ je napisao/la:
Ali smatram da je to samo tako kada ti volis tu osobu koja te je ostavila.
Ako je ne volis - ostavit ces stan za sebe, a nju ces istjerati..

Ili ako nemas druge mogucnosti :-k
PA da ne volim tu osobu nebi ni bio sa njom... JEl tako ??
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#7 Post Postao/la Bijesanpuz »

EdeLa67_ je napisao/la:
BijesanPuz je napisao/la: PA da ne volim tu osobu nebi ni bio sa njom... JEl tako ??
Puzu, ti mozda nebi, ali vjerujem da ih ima mnogo koji ne vole osobu s kojom zive..
Da zive s njim/s njim iz drugih razloga.
Naravno da ima.. MAsa je primjera.. Ali ja nisam jedan od takvih... Radije cu biti sam nego da bi bio s nekim iz nekog razloga koji se ne zove "ljubav"...


A upravo zbog tih drugih razloga i dolazi i do prevare i svega ostalog... Jer nema ljubavi i to traze kod drugih..
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#9 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

jedan
krvavog ga nije zaradio (ako vec zna kaze da bi se drugi izlezavao on to iz iskustvazna jer je i on to cinio)
Ali ovo pod dva se broji
Sta on ima vise s njenim zivotom nek se upita sta bi on s tim trosjedom kad ga uzme sebi da li bi se neka druga zena na njemu izlezavala.
zakljucak tipicna prica muskaraca koji se boje gubitnika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#11 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

EdeLa67_ je napisao/la:
LAFF je napisao/la:jedan
krvavog ga nije zaradio (ako vec zna kaze da bi se drugi izlezavao on to iz iskustvazna jer je i on to cinio)
Ali ovo pod dva se broji
Sta on ima vise s njenim zivotom nek se upita sta bi on s tim trosjedom kad ga uzme sebi da li bi se neka druga zena na njemu izlezavala.
zakljucak tipicna prica muskaraca koji se boje gubitnika
Pa bi ako on nju nije volio.

Odmah bi sebi nasao drugu. A po papynoj prici, je to upravo tacno. Njemu je stalo do stana, ne do nje, ili do djece.
[-X
ovo je kako ja razumijem uzeto kao ako bi bilo a ne da se je desilo
Sta bi on ucinio

jeste da nije jasna tema moras je vise puta procitati

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#14 Post Postao/la sabinax »

Razumijem ovog covjeka da mu je povrijeden ponos i da je razocaran time sto je ostavljen, ali mislim ako razlog razvodu nije drugi muskarac da je bezrazlozno tako razmisljati i vrlo sebicno...svaki razvod je vrlo bolan sam po sebi a podjela imovine i zivotnog prostora to cini jos tezim, po meni bi osobe trebale ravnopravno podjeliti imovinu s tim da ako zena sa sobom uzima djecu proporcionalno broju clanova imovina treba biti podjeljena ili namiren clan koji odlazi iz stana, primjera ima svakakvih i gdje muz dobrovoljno ostavi sve i gdje zene sudskim putem ostave muza doslovce bez gaca, moj primjer je takav da sam iz kuce koju smo zajedno gradili 10 godina otisla s par kofera i djetetom, nikad nista nisam trazila niti sam ista dobila, ako taj muz jednog dana ostavi nesto svom djetetu smatrat cu to u redu (iako sumnjam da ce biti tako). Ljudi bi trebali biti posteni i ne toliko egoisticni, a kako ce biti nakon sto se razvedu to je stvar svakog pojedinacno pod uvjetom da zajednicka djeca ne pate
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Xzelenookax
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 483
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Svedska
Kontakt:

#15 Post Postao/la Xzelenookax »

Nekontam kako ljudi podju razmisljati materijalno u tom trenutku.. Neznam sta bi rekla postavljam se u kontra situaciju sta bi da sam na njegovom mijestu i da se to meni desava. Naravno radi toga sto nemozes nista da uradis da sprijecis taj dogadjaj hvata se za trosijed, tv ili bilo sta.
Da se meni desi nesto sigurno nebi mislila ninasto sem na svoju dijecu jer oni su najbitniji. Nebi me interesovale stvari jer bi me samo podsjecale na ono sto smo prozivjeli zajedno. Jednostavno pocela bi nov zivot i lakse je ja mislim tako preboljeti nego ostati tu u stanu sa stvarima...Mislim da bi ih u tom slucaju polupala i zapalila.

Odgovori