Da li biste novog mamu ili tatu?

Poruka
Autor/ica
Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Dali biste novog mamu ili tatu?

#16 Post Postao/la nella26 »

Teška tema.
Moji roditelji su se razveli.Imali su samo mene i kroz svu tu proceduru sam prolazila sa njima i ja znam koliko me to boljelo.Tata se ubrzo oženio i dobio kćerku.Još me nana zove traži muštuluk a ja hoću da crknem.Živjela sam sa mamom.A onda se i mama udala , doduše pitala me za mišljenje i iako me strašno pogodilo rekla sam joj da se slažem s tim.Ja ću se nekad udati i nije fer da ona ostaje sama pa da bar u starosti ima s kim popiti kafu.Kada se udala to mi je bio najteži dan u životu.
A onda je rodila sina.Ja sam tada osjećala da ne pripadam nigdje iako sam njihovo dijete oni sada imaju svoju porodicu da sam bar imala brata i sestru možda bi mi lakše bilo , ako ništa neko bi se suosjećao sa mnom.Onako...Pravila sam se da me to ne pogadja a ustavri ja znam koliko sam patila.
Vremenom se te rane liječe ali idalje bole.
Sad je prošlo puno vremena od svega toga i strašno volim i polubrata i polusestru i imam korektan odnos i sa maćehom i oćuhom ali ih nikada nisam nazvala mama ili tata niti bih.
Ikada bih se našala u situaciji da se udam drugi put a imam djecu iz prvog braka stvarno ne znam da li bih to mogla uraditi , možda kad djeca odrastu.
Rasplakah se.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Dali biste novog mamu ili tatu?

#17 Post Postao/la mrki62 »

Tješi se da nisi usamljen primjer i ne zaboravi da to i nije loše - dok su ti roditelji živi ,...................... moji su umrli , znaj da je to teže i uvijek ima gore od gore ,.................... glavu gore , jaka budi [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Dali biste novog mamu ili tatu?

#18 Post Postao/la Bebana_de »

takve dirljive teme i ne citam jer mnogo bole,,,,ali vidim da se cecto vrti po pocetnoj,,,,reko da bacim oko,,,

nisam imala priliku da dozivim da imam novog oca ili majku ......
moji roditelji su bili srecni u braku,,,bar mi djeca nikad nismo osjetili krizu,,,
a posle oceve smrti,majka mi je odma umrla ,,,znaci nije mogla da zamisli zivot bez njega,,,posla je za njim,,,,

Ne znam da li je bilo bolje da je nasla nekog covjeka kojim bi zivjela ,,,mozda sada ne bih ja bila usamljena i ne bih plakala dok ovo pise :(
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Dali biste novog mamu ili tatu?

#19 Post Postao/la nella26 »

Hvala bogu pa su živi pa neka žive svojim životima.
Oprosti mi bebana i tebe sam rasplakala
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Dali biste novog mamu ili tatu?

#20 Post Postao/la Bebana_de »

nella26 je napisao/la:Hvala bogu pa su živi pa neka žive svojim životima.
Oprosti mi bebana i tebe sam rasplakala

Haa,draga nisi ti kriva, [icon_flower.gif] ,,, niko me nije tero da otvorim tu temu,,,
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Dali biste novog mamu ili tatu?

#21 Post Postao/la sabinax »

svida mi se dzemkin post s prethodne stranice [eusa_clap.gif] stvarno je opsiran i upravo ono sto sam i mislila....zelimo da oni budu zadovoljni ali smo i pomalo sebicni, znam da nije lako ali isto tako kad oni nas pustaju iz "gnjezda" mislim da i mi njima moramo dati priliku da zive svoj zivot onako kako zele i umiju
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori