Spontani pobacaj

Poruka
Autor/ica
Avatar
ekrankaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 Okt 2008 03:26

Re: Spontani pobacaj

#31 Post Postao/la ekrankaa »

Moje misljenje je slijedece,

Kontrola ginekologa ocito ovdje izostaje , planirana trudnoca je najbolja trudnoca u ovakvim slucajevima.
Napraviti detaljan pregled , izmedju ostalog na bakterije, koje mogu biti uzrok takvim pobacajima, te kromosomski status, kod oba partnera , ako se spontani pobacaj desava vise puta, sto je slucaj kod tebe.

Bez uvida u anamnezu , tesko je govoriti i davati savjete , na bilo koji nacin , ja sam ti iznijela moje misljenje , jer citajuci tvoje postove nisam naisla na podatak da se konzultujes sa lijecnikom , sto ja smatram prvim vaznim dijelom cijelog ciklusa.

Kod rizicnih trudnoca , postoje terapije , koje mogu to sprijeciti , pa ne bi bilo naodmet da pokusas na taj nacin djelovati.

E sad moje misljenje o tvom psiholskom stanju..hmm..mislm da je to bitan faktor, moras, znam da je tesko , ali moras jednstavno , pozitivno gledati i emocionalno pripremiti tijelo,emocionalni stres , itekako treba uzeti u obzir ,kod ovakvih stanja.
Pripremi svoje tijelo kao i sebe ,
Ja sam osoba , koja iza sebe ima bezbroj slicnih situacija, ali, nikako i nikada si nisam dopustila da se "ubijam" na taj nacin..to ne moze da vodi dobrom nacinu i rjesavanju slicnih situacija.

Emocinalno moras odbolovati, i krenuti dalje bez "straha", a sto se tice rizicnih trudnoca, posjeti ginekologa ..vjeruj drugog nacina nema, pa ak i teba 9 mjeseci lezanja.. al idi na terapiju [icon_flower.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=Rdgmzoqc5xc

Postoji jedna tocka u tvom zivotu kada shvatis- tko je vazan, tko nikad nije bio vazan, tko vise nije vazan i tko ce uvijek biti vazan. ...

Odgovori