Omladina danas

Poruka
Autor/ica
Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

Omladina danas

#1 Post Postao/la Tourniquet »

E ovako mi smo svi mladi pretpostavljam, neko mladji neko stariji ali svi smo tu negde...
pA interesuje me cime se to omladina zabavlja danas, sta su im prioriteti da li zabava ili su malo ozbiljniji pa misle na buducnost i tak slicno tome...

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#2 Post Postao/la alan_ford »

Pa oD prilikE u zenicI jE ovakO svA omladinA studirA skolujE sE a motO iM jE
pI jedI veselI sE nA zivoT poserI sE... :D :motz: :motz: :ball: ::]: :chilli: :bier: :jump:

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#3 Post Postao/la dinko »

Omladina u BiH ... aj raja tko god moze da ode iz Bosne nek ide ... ja sam se izvukao na studij u drugu drzavu i hvalim Allahu d¾.¹.

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#4 Post Postao/la dinko »

E u mojoj ekipi se radi samo o novcu i o fakultetu ... mislimo samo da negdje zaradimo jer nam nije bas svejedno kad odes u drugu drzavu i sam zivis ... radimo vikendom a radnim danima smo na fakultetu i u stanu mada ne kazem da se ne provodimo, nasuprot tome, uvjek nam je ludi provod kad smo vani a u nekim slucajevima se ponapijamo da ne znamo za sebe.

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#5 Post Postao/la Tourniquet »

JA sam primjetio da ove sad mladje generacije sto dolaze da uopste ne misle na buducnost niti skolu. bitno im je samo provod, carsija i slicna S****, U skoli nikad nisu vecinu vremena provode oko skole i tako slicno. I onako gledam ih i mislim o cemu oni ikako razmisljaju...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#6 Post Postao/la dinko »

A to ti je ono care ... mladost ludost ... ti sto su takvi nikad nece razmisljari o boljoj buducnosti majkemi ...

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#7 Post Postao/la Alma_sa »

Alan_Ford je napisao/la:Pa oD prilikE u zenicI jE ovakO svA omladinA studirA skolujE sE a motO iM jE
pI jedI veselI sE nA zivoT poserI sE... :D :motz: :motz: :ball: ::]: :chilli: :bier: :jump:
...hehehe...ma nije to samo kod Vas, nego je svugdje tako...

...kada sam ja isla u srednju skolu, pa poslije na studijama, najbitnije mi je bilo kada sam imala slobodnog vremena da izlazim, da se zezam, da trosim lovu na gluposti, i tako rade sve generacije...sada, kada sam "malo" starija imam cilj u zivotu i na sve drugacije gledam...valjda je to normalno i to sve dodje s godinama...rijetkost je danas naici na mladog covjeka koji gleda bas puno unaprijed, jer ovdje svi zive od danas do sutra...ima ih, i svaka cast, ali opet ostaje onaj cuveni moto mladost - ludost... :naughty:

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#8 Post Postao/la alan_ford »

takO nekakO zivoT jE cudaN imA svegA u njemU valjA gA prozivitI svE budE i prodjE

Avatar
Eminem-mirc
Pocetnik
Postovi: 26
Pridružen/a: 10 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia
Kontakt:

#10 Post Postao/la Eminem-mirc »

Danas omladina samo gleda gdje ima droge ...Po tom pitanju Zenica je najgora .. nazalost .

Avatar
Bjezba
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 60
Pridružen/a: 30 Sep 2000 02:00
Lokacija: Norway

#12 Post Postao/la Bjezba »

Pustimo sad moralisanje, pa svima nama je proricana crna buducnost kad smo bili mladji. Sjecam se prica tipa '' nista od vas nece bit, propast cete u zivotu''. Pa sta sad, pogledajte nas'
Mogu vam reci da su bili u pravu :wein:

Avatar
Amara
Pocetnik
Postovi: 14
Pridružen/a: 15 Jan 2007 02:00
Lokacija: Austria

#13 Post Postao/la Amara »

danasnja omladina je veoma tuzan slucaj! bez morala, bez dobrog ponasanja, bez ponosa, bez mozga... sve him je na gotovo, imaju sve mogucnosti za bolji zivot, za bolje skolovanje itd ali to niko ne cijeni!

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#14 Post Postao/la Alyssa_ »

Tourniquet, dobra tema:-)

...omladina danas barem ovdje neznam za druge, ali ovdje je sve ludo, ni se zna da ponasa prema starijima, psovke su ogromne, zive od vikenda do vikenda, kad je ponedjeljak kazu uhh kad ce petak, da se napijemo...i tako svaki vikend, meni je to odvratno, jer oni za drugi zivot neznaju, i fakticki mi ih nije ni zao...svako sebi pravi kako hoce, i o sebi brine kako ce zivjeti...recimo ja vise volim uznajmiti sebi jedan dobar film ili dva, i fino sjediti u kuci kraj peci i gledati film uz nesto dobro za grickati...

...dobro priznat cu, ja jesam pila i festovala, kada sam bila 18 20god, ali jednostavno sam rekla netreba mi to...i sada je puno bolje ovako, niti pijem niti izlazim, ponekad izadjem sa rajom ali na toplu cokoladu ili nesto, ali da pijem, jok nikad...

eto mozda se nekome ucinem malo dosadna i skroz obicna, ali to me nije brige, ja znam da uzivam ovako kako zivim, i znam kad ostarim sjecat cu se a ne da kazem uuuhhh ja se i nesjecam svoje mladosti, jer sam toliko pila...

pozdrav

Odgovori