Cestitke nelli26 i meni :))))

Sve u vezi cestitanja priznanja rodjendana praznika zahvalnica
Poruka
Autor/ica
Avatar
alyssa_27
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2766
Pridružen/a: 02 Nov 2008 11:46
Lokacija: u njegovom srcu ♥

Re: ÄŒestitke nelli26 i meni :))))

#31 Post Postao/la alyssa_27 »

Cestitke i od mene i sve najljepse zelje profesorkama [icon_flower.gif] [icon_flower.gif]
(sa malim zakasnjenjem, nemojte zamjert)
zelim vam puno uspjeha i sve naj naj od srca [smileycrushhx9.gif]
slika

Avatar
nnejra
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7303
Pridružen/a: 15 Apr 2009 19:48

Re: ÄŒestitke nelli26 i meni :))))

#32 Post Postao/la nnejra »

Čestitam i puno uspjeha u radu. Nadam se da ćete dati sve od sebe i pokušati da te mlade ljude učinite korisnim članovima društva.

P.S. U ovo zadnje nimalo ne sumnjam jer su mladi ljudi uvijek spremni da daju sebe i da posao urade na najbolji način

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: ÄŒestitke nelli26 i meni :))))

#33 Post Postao/la nella26 »

Hvala vam cure moje i ja vama od srca želim da vam se sve želje ispune [smileycrushhx9.gif] [smileycrushhx9.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: ÄŒestitke nelli26 i meni :))))

#34 Post Postao/la im_ex »

ohh, prelijepa vijest

Ne budite pretjerano stroge prema djeci, trazite znanje al znajte i progledati na nespremnost; znate kako je - neka vas po dobru pamte!
A vama, vama zelim sto manje stresa, sto vise primjernih ucenika, sto vise zadovoljnih roditelja - ukratko, da potraje - uspjeh i zadovoljstvo vam zelim.
Neka vam je sa srecom.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

Re: ÄŒestitke nelli26 i meni :))))

#36 Post Postao/la selma24 »

beca je napisao/la:Kad već niko od vas neće [mmmux2.gif] , evo da nam ja čestitam;

u samo tri dana, meni i mojoj dragoj nelli, desilo se nešto prelijepo; dobile smo posao... [onfire.gif]

eh, sad imate čast čestitati profesoricama....

jest da nismo u istim Å¡kolama, ali nije ni bitno....

a sad, najozbiljnije...samo zbog ljudi koje jako volim, cijenim i poštujem, a na ovom su forumu, željela sam ovu divnu vijest podijeliti sa Vama....




slika
slika

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: ÄŒestitke nelli26 i meni :))))

#37 Post Postao/la nella26 »

Imex i Selma hvala puno [icon_flower.gif]

Papaya, ovdje djeca kreću u školu sa 5 godina, što je po mom mišljenju stvarno rano jer im se uzima od djetinjstva vrijeme koje bi trebali provesti u igri. A osim toga nastavni planovi su prenatrpani tako da u njihove glavice toliko toga treba stati.
Što se tiče tvog sina, nema veze što je sitan fizički (da vidiš moje učenike koji su 8. razred, ja mislila da sam fulila :lol: ), e sad ne znam koliko je on zainteresovan za školu, a što se tiče problema njegovog doživljavanja vašeg razvoda, možda je i bolje da više vremena provodi sa djecom i da ima obavezu jer će tako manje misliti. Mada, sa druge strane možda mu teško padne kad vidi druge roditelje sa djecom, pa bi bilo dobro da si nekako uvijek uz njega, djevojčice su svakako starije i shvatiće.
U svakom slučaju želim ti puno sreće. [icon_flower.gif]
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori