BiH JE DRZAVA SVIH NJENIH STANOVNIKA

Sve u vezi cestitanja priznanja rodjendana praznika zahvalnica
Odgovori
Poruka
Autor/ica
BROJ1
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 56
Pridružen/a: 16 Maj 2009 15:14

BiH JE DRZAVA SVIH NJENIH STANOVNIKA

#1 Post Postao/la BROJ1 »

BOSNA JE DRZAVA SVIH NAS, BOSNJAKA, SRBA, HRVATA I OSTALIH...IZGRADJUJMO JE DA BUDE PROSPERITETNA A NE DA SE SVADJAMO I DA NAZADUJEMO.NIKO NIKOM NE MOZE ZBRANIT DA VOLI SRBIJU, HRVATSKU ILI BILI KOJU DRUGU ZEMLJU ALI TREBA DA POSTUJE SVOJU DRZAVU.

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: BiH JE DRZAVA SVIH NJENIH STANOVNIKA

#2 Post Postao/la abazaga »

Šta ja da kažem ja nisam bšnjak niti živim u bosni ja sam Vojvođanski musliman Albansko-arapskog porekla rođen u vojvodini. U bosnu sam veoma često išao i pre i posle rata mislim da tamo sutra može ponovo izbiti rat nisam nacionalista ne mrzim nikoga ali mislim da bosanski Srbi nimalo nisu tolerantni i veoma veoma agresivan narod na teritoriji bosne mislim isključivo na bosance pravoslavce koji sebe prozvaše srbima. U vovodini kaja je multietnička u kojoj živi preko 25 nacija i preo 10 religija jednostavno se ovde drugačije živi vojodina je prosperitetna bogata pokraina koja je održavala ceju ex-yugu a sada na leđima nosi čitavu srbiju sa svojim oproblemima mislimda bih bosna trebalo na vojvodinu da se ugleda koliko je vojvodina jaka i privredno i ekonomski a ovde ima mnogo naroda i narodnosti jedino što Bosanci pravoslavci koji sebe prozvaše srbima nisu ni nalik na ove srbe koji žive u vojvodini.
Toliko od mene. [evojele9.gif]

BROJ1
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 56
Pridružen/a: 16 Maj 2009 15:14

Re: BiH JE DRZAVA SVIH NJENIH STANOVNIKA

#3 Post Postao/la BROJ1 »

Bosna na grbaci je nosila cijelu bivsu drzavu, bili smo sirovinska baza svima sva prljava i teska industrija jenu Bosni.Pa iz tolerantne Vojvodine dolazile su horde koje su pljackale po Bosni, ubijale, silovale...Nema vise rata, nije 92-a. srbi su vojno tanki a 92- -e su imali sve drugi nista. Sad je makar ravnoteza

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: BiH JE DRZAVA SVIH NJENIH STANOVNIKA

#4 Post Postao/la mrki62 »

broj1 je napisao/la:BOSNA JE DRZAVA SVIH NAS, BOSNJAKA, SRBA, HRVATA I OSTALIH...IZGRADJUJMO JE DA BUDE PROSPERITETNA A NE DA SE SVADJAMO I DA NAZADUJEMO.NIKO NIKOM NE MOZE ZBRANIT DA VOLI SRBIJU, HRVATSKU ILI BILI KOJU DRUGU ZEMLJU ALI TREBA DA POSTUJE SVOJU DRZAVU.
Dobro sročito al upamti jedno ; to niko od političara nakom prvih izbora nije rekao !
Svako je isticao svoju naciju i koristio šovinizam al potajno i nikad niko tu riječ šovinizam ne pominje i još se niko od bilo kojih političara ne zauzima za državotvornost,već prije svega za strankarstvo iliti politikanstvo na nacionalni bazi.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: BiH JE DRZAVA SVIH NJENIH STANOVNIKA

#5 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Hebeš političare nisu oni IN oni su pijuni u rukama Evrope [icon_ballbounce.gif]
slikaslikaslika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: BiH JE DRZAVA SVIH NJENIH STANOVNIKA

#6 Post Postao/la mrki62 »

PIRAT_SA_KARIBA je napisao/la:Hebeš političare nisu oni IN oni su pijuni u rukama Evrope [icon_ballbounce.gif]
Daleko su oni od ruku Evrope, na taj način se samo traži izgovor da se opravdaju nesposobni političari.
Dok je takvih kao ti , političari fino uživaju u svim blagodatima.
Malo je realnih ljudi, kao u slučaju kad je neko digao nečiji mezar u zrak,........ takvih slučajeva bi trebalo biti više i političari bi se sasvim drugačije ponašali.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
abazaga
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1754
Pridružen/a: 19 Aug 2008 02:00
Lokacija: Vojvodina

Re: BiH JE DRZAVA SVIH NJENIH STANOVNIKA

#7 Post Postao/la abazaga »

Jes da je BIH drzava svih njenih stanovnika ostala bi BIH
nebi bilo one sepublike srpske.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: BiH JE DRZAVA SVIH NJENIH STANOVNIKA

#8 Post Postao/la mrki62 »

slika
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
BlackRaven
Pocetnik
Postovi: 14
Pridružen/a: 23 Feb 2013 11:31

Re: BiH JE DRZAVA SVIH NJENIH STANOVNIKA

#9 Post Postao/la BlackRaven »

Zelim svim Bosancima sretan Dan Nezavisnosti! Od jednog koji nije Bosanac ;) [bihbq3.gif] [bihbq3.gif] [bihbq3.gif]
Beware! verily there is a piece of flesh in the body of man, which when good, the whole body is good; and when bad, the whole body is bad, and that is the heart. //Mohammed s.a.w


slika

Odgovori