Najgori chater (ja se ne brojim)

ovde mogu ne clanovi kanala #bol-chat pisati sugestije, kritike itd.
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Frank__
Pocetnik
Postovi: 2
Pridružen/a: 09 Dec 2016 15:14

Najgori chater (ja se ne brojim)

#1 Post Postao/la Frank__ »

[cool.gif] [smile.gif]

Avatar
Zvizgonja
Pocetnik
Postovi: 10
Pridružen/a: 09 Dec 2016 16:38

Re: Najgori chater (ja se ne brojim)

#2 Post Postao/la Zvizgonja »

Ti si van svake konkurencije. Za tebe bi trebalo izmisliti novu kategoriju. Nesto vise od ogavnog, podlog, pokvarenog i shizofrenog, a spojeno u jedno. Postoji li izraz za to? Hajde nazvacemo tu pojavu "francizam". Zaista si uz posljednje vrijeme, uz Rasima pijanicu, olicenje idiotizma. Sociopata ocigledno izopcen iz drustvene zajednice koji svoje komplekse lijeci na chatu. Na cudi ta izopcenost iz drustva kad se zna da je tvoj jedini argument psovanje, sto je odlika slabih i maloumnih osoba.

Odlicno si zapoceo temu. TI se ne brojis. Razlozi su navedeni iznad.

Frank__
Pocetnik
Postovi: 2
Pridružen/a: 09 Dec 2016 15:14

Re: Najgori chater (ja se ne brojim)

#3 Post Postao/la Frank__ »

Zvizgonja je napisao/la:Ti si van svake konkurencije. Za tebe bi trebalo izmisliti novu kategoriju. Nesto vise od ogavnog, podlog, pokvarenog i shizofrenog, a spojeno u jedno. Postoji li izraz za to? Hajde nazvacemo tu pojavu "francizam". Zaista si uz posljednje vrijeme, uz Rasima pijanicu, olicenje idiotizma. Sociopata ocigledno izopcen iz drustvene zajednice koji svoje komplekse lijeci na chatu. Na cudi ta izopcenost iz drustva kad se zna da je tvoj jedini argument psovanje, sto je odlika slabih i maloumnih osoba.

Odlicno si zapoceo temu. TI se ne brojis. Razlozi su navedeni iznad.
Sta lupas ti majmune kakav francizam.de prvo nauci sta znaci ignore idoote jedan....stavi me na ignore i zaboravi da postojim mrljezu jedan.

Avatar
Zvizgonja
Pocetnik
Postovi: 10
Pridružen/a: 09 Dec 2016 16:38

Re: Najgori chater (ja se ne brojim)

#4 Post Postao/la Zvizgonja »

Frank__ je napisao/la: Sta lupas ti majmune kakav francizam.de prvo nauci sta znaci ignore idoote jedan....stavi me na ignore i zaboravi da postojim mrljezu jedan.
Potvrdjena konstatacija, odnosno dijagnoza je uspostavljena. Sad barem znamo od cega bolujes. :(
Sociopata ocigledno izopcen iz drustvene zajednice koji svoje komplekse lijeci na chatu. Na cudi ta izopcenost iz drustva kad se zna da je tvoj jedini argument psovanje, sto je odlika slabih i maloumnih osoba.

Avatar
SpencerHill
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 20 Aug 2015 10:17
Lokacija: Livada

Re: Najgori chater (ja se ne brojim)

#5 Post Postao/la SpencerHill »

Zvizgonja znao sam da ces se ti javiti(a ko bi drugi) hehe...dakle,tema sama govori o sebi,kakva je tema najgori chater a ja se ne brojim??idiotizam da ne moze biti veci...s druge strane,neki dan ulazis sa dva nicka,cipiripi i franko,i sa nicka cipiripi vrijedjas mene i sljokicu,a sa drugog nicka franko si satro fin..da prasnes u smijeh...idiotizam,amaterizam,blaga mentalna retardacija sa povelikom dozom agresivnosti,ne treba trositi rijeci,dovoljno je reci IDIOT
I Believe Whatever Doesn't Kill You Simply Makes You...STRANGER!

Odgovori