Najgori chater

ovde mogu ne clanovi kanala #bol-chat pisati sugestije, kritike itd.
Poruka
Autor/ica
mikica_
Pocetnik
Postovi: 2
Pridružen/a: 14 Dec 2016 13:44

Re: Najgori chater

#31 Post Postao/la mikica_ »

Duga je lista da izdvajam sad. Svi mi, dugogodisnji, imamo svoje trenutke, ali definitivno bi trebalo obratiti paznju na ljude koji ulaze na chat iskljucivo s ciljem lijecenja vlastitih kompleksa. Konstantno vrijedjanje, psovanje i ostale vulgarnosti bi definitivno trebalo sankcionisati jer zbog pomenutih komplesasa normalni se ljudi susprezu od ulaska na chat koji je nastao jednom lijepom idejom s ciljem druzenja i odmora od realnog svijeta. Zbog nekolicine losih, danas je chat, bilo koji, na losem glasu. cao, cao, vozdrica :D

__STEEL
Pocetnik
Postovi: 1
Pridružen/a: 05 Okt 2016 13:20

Re: Najgori chater

#32 Post Postao/la __STEEL »

NETWORKKKKKKKKKKKKKKK

Avatar
SpencerHill
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 20 Aug 2015 10:17
Lokacija: Livada

Re: Najgori chater

#33 Post Postao/la SpencerHill »

mikica_ je napisao/la:Duga je lista da izdvajam sad. Svi mi, dugogodisnji, imamo svoje trenutke, ali definitivno bi trebalo obratiti paznju na ljude koji ulaze na chat iskljucivo s ciljem lijecenja vlastitih kompleksa. Konstantno vrijedjanje, psovanje i ostale vulgarnosti bi definitivno trebalo sankcionisati jer zbog pomenutih komplesasa normalni se ljudi susprezu od ulaska na chat koji je nastao jednom lijepom idejom s ciljem druzenja i odmora od realnog svijeta. Zbog nekolicine losih, danas je chat, bilo koji, na losem glasu. cao, cao, vozdrica :D
Slazem se Mikice,ali mislim da bi se svi ovdje slozili da pomenes neka "imena",cisto zbog nominacija [Happy.gif] ,ali dobro,svakako hvala na izdvojenom vremenu za post [smileypopcornbw8.gif]
I Believe Whatever Doesn't Kill You Simply Makes You...STRANGER!

Avatar
SpencerHill
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 20 Aug 2015 10:17
Lokacija: Livada

Re: Najgori chater

#34 Post Postao/la SpencerHill »

__STEEL je napisao/la:NETWORKKKKKKKKKKKKKKK
i STEEL se javio kakvo prijatno iznenadjenje...hvala puno brate na izdvojenom vremenu,covjek je jednom rijecju rekao sve [muzikafo1.gif]
I Believe Whatever Doesn't Kill You Simply Makes You...STRANGER!

mikica_
Pocetnik
Postovi: 2
Pridružen/a: 14 Dec 2016 13:44

Re: Najgori chater

#35 Post Postao/la mikica_ »

SpencerHill je napisao/la:
mikica_ je napisao/la:Duga je lista da izdvajam sad. Svi mi, dugogodisnji, imamo svoje trenutke, ali definitivno bi trebalo obratiti paznju na ljude koji ulaze na chat iskljucivo s ciljem lijecenja vlastitih kompleksa. Konstantno vrijedjanje, psovanje i ostale vulgarnosti bi definitivno trebalo sankcionisati jer zbog pomenutih komplesasa normalni se ljudi susprezu od ulaska na chat koji je nastao jednom lijepom idejom s ciljem druzenja i odmora od realnog svijeta. Zbog nekolicine losih, danas je chat, bilo koji, na losem glasu. cao, cao, vozdrica :D
Slazem se Mikice,ali mislim da bi se svi ovdje slozili da pomenes neka "imena",cisto zbog nominacija [Happy.gif] ,ali dobro,svakako hvala na izdvojenom vremenu za post [smileypopcornbw8.gif]
Network, Aladin I ovi ostali pored Aladina koji imaju neprevazidjen kompleks Sarajeva ( Ledena, Neshad ) I uz to Sabo, operator- sticenik Dame i ostalih kojima je psovanje majke poistovjeceno s " najest se hljeba". Dakle ka I u realnom svijetu, ako pripadas "stranci" il ti je presjedavajuci drug- gladan nesh ostati :D

Avatar
SpencerHill
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 20 Aug 2015 10:17
Lokacija: Livada

Re: Najgori chater

#36 Post Postao/la SpencerHill »

mikica_ je napisao/la:
SpencerHill je napisao/la:
mikica_ je napisao/la:Duga je lista da izdvajam sad. Svi mi, dugogodisnji, imamo svoje trenutke, ali definitivno bi trebalo obratiti paznju na ljude koji ulaze na chat iskljucivo s ciljem lijecenja vlastitih kompleksa. Konstantno vrijedjanje, psovanje i ostale vulgarnosti bi definitivno trebalo sankcionisati jer zbog pomenutih komplesasa normalni se ljudi susprezu od ulaska na chat koji je nastao jednom lijepom idejom s ciljem druzenja i odmora od realnog svijeta. Zbog nekolicine losih, danas je chat, bilo koji, na losem glasu. cao, cao, vozdrica :D
Slazem se Mikice,ali mislim da bi se svi ovdje slozili da pomenes neka "imena",cisto zbog nominacija [Happy.gif] ,ali dobro,svakako hvala na izdvojenom vremenu za post [smileypopcornbw8.gif]
Network, Aladin I ovi ostali pored Aladina koji imaju neprevazidjen kompleks Sarajeva ( Ledena, Neshad ) I uz to Sabo, operator- sticenik Dame i ostalih kojima je psovanje majke poistovjeceno s " najest se hljeba". Dakle ka I u realnom svijetu, ako pripadas "stranci" il ti je presjedavajuci drug- gladan nesh ostati :D
Hvala puno Mikice,eto saznasmo neke nove stvari na forumu..zanimljivo :idea:
I Believe Whatever Doesn't Kill You Simply Makes You...STRANGER!

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Re: Najgori chater

#37 Post Postao/la Viper »

Aku su tako losi sto onda ne napravite screenshot sliku od razgovora pa da vidimo svi.

Iva
Pocetnik
Postovi: 2
Pridružen/a: 24 Apr 2016 17:38
Lokacija: Kiseljak

Re: Najgori chater

#38 Post Postao/la Iva »

Zao mi je samo sto nisam sacuvala cijeli log sa kanala superbosna,al bilo je dosta chatera koji mogu potvrdit da se to zbilo
[12:18] <@Corki> :)
[12:18] <@Iva> tiha-rijeka ja i ti cemo se cut jos zbog onog u pm na tom nece ostat da ti bude jasno
[12:18] <mikica_> Corki jesi li to ti
[12:19] <@tiha-rijeka> |::|Iva|::| otices ti jos 5 puta u PM
[12:21] <@Corki> Umirem Od Smjeha.... tiha-rijeka jo ti:)
Bez komentara ......

Avatar
Zvizgonja
Pocetnik
Postovi: 10
Pridružen/a: 09 Dec 2016 16:38

Re: Najgori chater

#39 Post Postao/la Zvizgonja »

Svi navedeni dobili su zestoku konkurenciju ovih dana. Naime, osoba koja na #bosnia dolazi pod pseudoninima frank, franko_ i naravno, kao i svaka druga kukavica i osoba niskih moralnih vrijednosti, kasnije dodje pod onim glupim nickovima tipa mib, bolchat itd...opasno prijeti da od svih nominovanih preuzme lidersku poziciju u utrci za najgoreg chatera.

Vjerujem da ce, ukoliko ostane pod zastitom kakvu sada uziva od @Jaca (sto me negativno iznenadilo i razocaralo) ostalima koji pretenduju na ovaj "laskavi naslov" biti tesko da se nose s idiotizmom koji ispoljava doticna osoba.

Da li zbog neadekvatne terapije propisane zbog ociglednog ispoljavanja shizofrenije, poremecaja u mentalnom razvoju, utjecaja ozonskih rupa ili jednostavno svega ovoga pomijesanog s nedostatkom osnovnog kucnog odgoja, franko je definitivno zasluzio da zacementira svoje mjesto u vrhu liste najgorih chatera.

Kao sto sam vec naveo, veoma sam razocaran da takva osoba, koja jedva da se moze nazvati ljudskim bicem (normalnim ljudskim bicem se nikako ne moze nazvati), uziva neku vrstu zastite i da uz "aminovanje" do sada meni najdrazeg OP-a psuje, vrijedja i omalovazava ostale chatere koji su tu da se koliko-toliko normalno druze i supljiraju na javi.

Zbog svega navedenog ja cu se malo povuci s chata. Niti ce chat izgubiti nesto ovim, niti cu ja isto tako. Ali nepravdu i ispoljavanje licnih frustracija bez mogucnosti da adekvatno odgovorim, kako ja tako bilo ko drugi, necu trpiti. Ako chatam s posla, ne znaci da sam placen da mi neko sere po glavi, sto franko bukvalno cini svima sa svakom izgovorenom rjecju. Naime, pored svih poremecaja koji su primjetni, kod njega je prisutan i poremecaj u rasporedu nekih organa - analni otvor nalazi mu se odmah ispod nosa.

Supljiracemo po forumu do daljnjeg :)

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Re: Najgori chater

#40 Post Postao/la Viper »

Iva je napisao/la:Zao mi je samo sto nisam sacuvala cijeli log sa kanala superbosna,al bilo je dosta chatera koji mogu potvrdit da se to zbilo
[12:18] <@Corki> :)
[12:18] <@Iva> tiha-rijeka ja i ti cemo se cut jos zbog onog u pm na tom nece ostat da ti bude jasno
[12:18] <mikica_> Corki jesi li to ti
[12:19] <@tiha-rijeka> |::|Iva|::| otices ti jos 5 puta u PM
[12:21] <@Corki> Umirem Od Smjeha.... tiha-rijeka jo ti:)
Bez komentara ......
Od logova nemate nista morate sliku od ekrana napraviti

https://www.youtube.com/watch?v=QhLm2DLAsAM
http://www.kakopedija.com/4669/kako-nap ... windows-u/

Bot
Pocetnik
Postovi: 11
Pridružen/a: 15 Jan 2013 14:35

Re: Najgori chater

#41 Post Postao/la Bot »

nema potrebe za logovima ako 10 ljudi koji su na chatu svakodnevno kazu da je netko govno od covjeka onda to valjda nesta i znaci [oha.gif] ne mEre biti da sad svi lazu [Happy.gif]

Avatar
SpencerHill
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 20 Aug 2015 10:17
Lokacija: Livada

Re: Najgori chater

#42 Post Postao/la SpencerHill »

Zvizgonja je napisao/la:Svi navedeni dobili su zestoku konkurenciju ovih dana. Naime, osoba koja na #bosnia dolazi pod pseudoninima frank, franko_ i naravno, kao i svaka druga kukavica i osoba niskih moralnih vrijednosti, kasnije dodje pod onim glupim nickovima tipa mib, bolchat itd...opasno prijeti da od svih nominovanih preuzme lidersku poziciju u utrci za najgoreg chatera.

Vjerujem da ce, ukoliko ostane pod zastitom kakvu sada uziva od @Jaca (sto me negativno iznenadilo i razocaralo) ostalima koji pretenduju na ovaj "laskavi naslov" biti tesko da se nose s idiotizmom koji ispoljava doticna osoba.

Da li zbog neadekvatne terapije propisane zbog ociglednog ispoljavanja shizofrenije, poremecaja u mentalnom razvoju, utjecaja ozonskih rupa ili jednostavno svega ovoga pomijesanog s nedostatkom osnovnog kucnog odgoja, franko je definitivno zasluzio da zacementira svoje mjesto u vrhu liste najgorih chatera.

Kao sto sam vec naveo, veoma sam razocaran da takva osoba, koja jedva da se moze nazvati ljudskim bicem (normalnim ljudskim bicem se nikako ne moze nazvati), uziva neku vrstu zastite i da uz "aminovanje" do sada meni najdrazeg OP-a psuje, vrijedja i omalovazava ostale chatere koji su tu da se koliko-toliko normalno druze i supljiraju na javi.

Zbog svega navedenog ja cu se malo povuci s chata. Niti ce chat izgubiti nesto ovim, niti cu ja isto tako. Ali nepravdu i ispoljavanje licnih frustracija bez mogucnosti da adekvatno odgovorim, kako ja tako bilo ko drugi, necu trpiti. Ako chatam s posla, ne znaci da sam placen da mi neko sere po glavi, sto franko bukvalno cini svima sa svakom izgovorenom rjecju. Naime, pored svih poremecaja koji su primjetni, kod njega je prisutan i poremecaj u rasporedu nekih organa - analni otvor nalazi mu se odmah ispod nosa.

Supljiracemo po forumu do daljnjeg :)
bravo Zvizgonja,drago mi je sto si se tako izjasnio,i potpuno si u pravu...zar nije poenta chata da svi supljiramo i zaypavamo se sa odredjenom dozom "shukanja" sto dozivljavam kao druzenje nas par,koji se shukamo onako izmedju sebe,bez da taj drugi shvati ozbiljno...a uvrede doticnih chatera i ponizavanje i vrijedjanje to je vec nesto drugo..nismo svi cvjecke slazem se,ali ako se ne mozes uklopiti u raju trazi nacin da se uklopis u raju,a ako je vriedjanjem drugog pokusaj da se skrene paznja na sebe,onda je to zaista jadno
I Believe Whatever Doesn't Kill You Simply Makes You...STRANGER!

Avatar
SpencerHill
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 20 Aug 2015 10:17
Lokacija: Livada

Re: Najgori chater

#43 Post Postao/la SpencerHill »

Viper je napisao/la:
Iva je napisao/la:Zao mi je samo sto nisam sacuvala cijeli log sa kanala superbosna,al bilo je dosta chatera koji mogu potvrdit da se to zbilo
[12:18] <@Corki> :)
[12:18] <@Iva> tiha-rijeka ja i ti cemo se cut jos zbog onog u pm na tom nece ostat da ti bude jasno
[12:18] <mikica_> Corki jesi li to ti
[12:19] <@tiha-rijeka> |::|Iva|::| otices ti jos 5 puta u PM
[12:21] <@Corki> Umirem Od Smjeha.... tiha-rijeka jo ti:)
Bez komentara ......
Od logova nemate nista morate sliku od ekrana napraviti

https://www.youtube.com/watch?v=QhLm2DLAsAM
http://www.kakopedija.com/4669/kako-nap ... windows-u/
najbolje je onda da napravim screenshot i napravim selfie,i jos da napisem tacan datum i vrijeme...sto rece alfa,ako 10 ljudi kaze da je tako,ne vidim razlog zasto bi 10 ljudi lagalo...slabo je poznato da bi recimo 10 ljudi gajilo antipatiju prema nekome,eto cisto onako jer im se tako hoce...sve ima razlog zasto je to tako..
I Believe Whatever Doesn't Kill You Simply Makes You...STRANGER!

Jasmina1989
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 09 Dec 2016 13:49

Re: Najgori chater

#44 Post Postao/la Jasmina1989 »

Zvizgonja je napisao/la:Vjerujem da ce, ukoliko ostane pod zastitom kakvu sada uziva od @Jaca (sto me negativno iznenadilo i razocaralo) ostalima koji pretenduju na ovaj "laskavi naslov" biti tesko da se nose s idiotizmom koji ispoljava doticna osoba.
What the hell Zvizgo?! Hm... nešto skroz sasvim drugo je bilo u pitanju, nikakva zaštita ili šta slično.

Žao mi je, čak i krivo što si to sve na takav način protumačio.

Avatar
SpencerHill
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 20 Aug 2015 10:17
Lokacija: Livada

Re: Najgori chater

#45 Post Postao/la SpencerHill »

Jasmina1989 je napisao/la:
Zvizgonja je napisao/la:Vjerujem da ce, ukoliko ostane pod zastitom kakvu sada uziva od @Jaca (sto me negativno iznenadilo i razocaralo) ostalima koji pretenduju na ovaj "laskavi naslov" biti tesko da se nose s idiotizmom koji ispoljava doticna osoba.
What the hell Zvizgo?! Hm... nešto skroz sasvim drugo je bilo u pitanju, nikakva zaštita ili šta slično.

Žao mi je, čak i krivo što si to sve na takav način protumačio.
Onda sam i ja krivo tumacio...jer kad napisem izbaci ga jer ne vrijedja samo mene nego i ostalu raju,a ti napises "stavi ga na ignore",pa onda sticemo dojam da je u pitanju zastita..takav chater i ne zasluzuje da chata na bosnia,ne iz licnih razloga,nisam samo ja u pitanju nego i ostali chateri,koje vrijedja ponizava psuje i slicno
I Believe Whatever Doesn't Kill You Simply Makes You...STRANGER!

Zaključano