Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
sandzacki-pasa
Pocetnik
Postovi: 24
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: nemacka-sandzak

mrci

#46 Post Postao/la sandzacki-pasa »

pa bog te ne ubijo toti dolazi automaski,neznaci dasam tamo,a mozda i jesam pomazem braci,mozdasam ti komsija,neka te jos malo da vidim dokle ces,e onda cu javno da iznesem svima tvoju biografiju,pacifista,a digosi glas prvi protiv hrvata i srba u sloveniji,znas ti zbog cega,nemoj me ljutit recicu javno kosi gde zivis,gde radis itd.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: mrci

#47 Post Postao/la mrki62 »

sandzacki-pasa je napisao/la:pa bog te ne ubijo toti dolazi automaski,neznaci dasam tamo,a mozda i jesam pomazem braci,mozdasam ti komsija,neka te jos malo da vidim dokle ces,e onda cu javno da iznesem svima tvoju biografiju,pacifista,a digosi glas prvi protiv hrvata i srba u sloveniji,znas ti zbog cega,nemoj me ljutit recicu javno kosi gde zivis,gde radis itd.
Haj de , nek i drugi znaju :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: auuuuuuuuu

#49 Post Postao/la belly_dancer »

sandzacki-pasa je napisao/la:brastvo i jedinstvo,stavam je to,menije brat samo stomiga mama rodi,i braca muslimani,adrugo,,,,,,benzin uhhhhhhhh nemojteme sekirat takovam allaha.cuj brko,gdesi brko jebote,jesil i beograda jebote.
a ja ti dragi moj,pokusavam rec da i ta tvoja braca muslimani rade S****,i da i oni ubijaju ljude,neduzne..sta ti sad nije jasno?i daj se,zaboga,malo potrudi oko gramatike!!
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
sandzacki-pasa
Pocetnik
Postovi: 24
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: nemacka-sandzak

hah

#50 Post Postao/la sandzacki-pasa »

oko gramatike,pa mi sandzaklije smo samouci,znasli ti sta to znaci,dok vi imate gramatiku,al vas niko nerazumije u cemuje stvar,pricam srpski dame citav svijet razumije,a ti gramatika,hahahah uh j**** ti skolu i uciteljicu kojate slova ucila.eh sta sad.mrco tisi dobar komso,sad je ova na red.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: mrci

#51 Post Postao/la mrki62 »

cyrus_the_virus je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:
sandzacki-pasa je napisao/la:pa bog te ne ubijo toti dolazi automaski,neznaci dasam tamo,a mozda i jesam pomazem braci,mozdasam ti komsija,neka te jos malo da vidim dokle ces,e onda cu javno da iznesem svima tvoju biografiju,pacifista,a digosi glas prvi protiv hrvata i srba u sloveniji,znas ti zbog cega,nemoj me ljutit recicu javno kosi gde zivis,gde radis itd.
Haj de , nek i drugi znaju :wave:
Uh mrki...¹tosu navalili da prijete :biggrin: da nisi OZNA? :biggrin:
Ma ne , ja sam SOVA :biggrin:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: hah

#52 Post Postao/la belly_dancer »

sandzacki-pasa je napisao/la:oko gramatike,pa mi sandzaklije smo samouci,znasli ti sta to znaci,dok vi imate gramatiku,al vas niko nerazumije u cemuje stvar,pricam srpski dame citav svijet razumije,a ti gramatika,hahahah uh j**** ti skolu i uciteljicu kojate slova ucila.eh sta sad.mrco tisi dobar komso,sad je ova na red.
razumijem ja tebe,mogu i ja da pisem ko turcin engleski,al samo kazem da se potrudis..i nije ok da pljujes po jednoj naciji a drugu velicas..svi smo ljudi i svi smo jednako vrijedni..zar ne? :wave:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
sandzacki-pasa
Pocetnik
Postovi: 24
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: nemacka-sandzak

mrki

#54 Post Postao/la sandzacki-pasa »

nemoj ti meni to satrovacki ba,ja znam dasi sova.(VASO)ne tvoje pravo ime nije vaso nego vasimilijan,a zovu te vaso,sovo jedna,zato ti navalis po noci,jer tad otvoris oci.hahahaha.uf ni milomi nije kolko sam pametan,oooooooooo hajte bujrum sad.

Avatar
sandzacki-pasa
Pocetnik
Postovi: 24
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: nemacka-sandzak

ouuuuuuu noooo

#55 Post Postao/la sandzacki-pasa »

taman posla,daleko od toga,sacuvaj boze,kakve nacije,ja samo protiv pojedinaca,a ne protiv nacije i covecnosti,tomi moja krasn,draga vjera ne dozvoljava,ja svakog vjernika postujem,a nevjernike,,,,kantu benzina i davidis kako se smese,e tek tada trazu pomoc od jedinog allaha(BOGA).ccccc svasta na ovoj zemlji,uh tito sto dade bagri pasose da idu po svijetu.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: mrki

#57 Post Postao/la mrki62 »

sandzacki-pasa je napisao/la:nemoj ti meni to satrovacki ba,ja znam dasi sova.(VASO)ne tvoje pravo ime nije vaso nego vasimilijan,a zovu te vaso,sovo jedna,zato ti navalis po noci,jer tad otvoris oci.hahahaha.uf ni milomi nije kolko sam pametan,oooooooooo hajte bujrum sad.
SOVA = Slovenska Obavje¹tajna Varnostna ( sigurnostna ) Agencija
Eto i ta agencija se bori protiv terorista


:wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
sandzacki-pasa
Pocetnik
Postovi: 24
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: nemacka-sandzak

dobro

#59 Post Postao/la sandzacki-pasa »

laka ti no0c komso,i svim ostalim.cusssssssssss

Avatar
Brko77
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 31
Pridružen/a: 12 Jan 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: mrki

#60 Post Postao/la Brko77 »

cyrus_the_virus je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:
sandzacki-pasa je napisao/la:nemoj ti meni to satrovacki ba,ja znam dasi sova.(VASO)ne tvoje pravo ime nije vaso nego vasimilijan,a zovu te vaso,sovo jedna,zato ti navalis po noci,jer tad otvoris oci.hahahaha.uf ni milomi nije kolko sam pametan,oooooooooo hajte bujrum sad.
SOVA = Slovenska Obavje¹tajna Varnostna ( sigurnostna ) Agencija
Eto i ta agencija se bori protiv terorista


:wave:

Nemoj se d¾aba vadit, sad svi znamo da si Vasimilijan :biggrin:

Vasimilijan je bas super ime,podsjeca me na maximilijan.......

Odgovori