Ah te noge!

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

Ah te noge!

#1 Post Postao/la bosanka100 »

Kakve noge volite kod suprotnog spola?

(Nisam znala di da stavim ovu temu, vidim da vise nema onog podforum amu¹ke i ¾enske teme pa sam tu stavila)
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#2 Post Postao/la bosanka100 »

Kod mu¹karaca : da nisu predlakave
da su mi¹ièave, ali ne ba¹ prejako
i nesmeta mi ako ima kakvih modrica ili neèega po njima, to mi je sexy :chuckel: :chuckel: :biggrin:
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#3 Post Postao/la bosman »

Znateli zene sta je PROFIL FLASE OD SAMPANJCA, ali naopacke okrenut???? :chuckel:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#5 Post Postao/la belly_dancer »

bosman je napisao/la:Znateli zene sta je PROFIL FLASE OD SAMPANJCA, ali naopacke okrenut???? :chuckel:
pa sva je okrugla!??!

ah..noge..misicave..sa ljepo oblikovanom divljom guzom :blush:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#6 Post Postao/la bosanka100 »

Bosancicaa je napisao/la:eh pa Bosanka100 znas sto ja volim da gledam fudbal pa zbog toga sto igraci imaju dobre noge ne bas svi ali vecina eh zbog toga volim fudbal :chuckel: :chuckel:

ah pa naravno, i to je jedan od razloga, jo¹ da nemaju gornji dio dresa ! [smilie=hot over you.gif] :P
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#8 Post Postao/la bosanka100 »

vidovita_dzemila je napisao/la:mogu podnijeti dlakave, krive, tanke, debele.......ali ne podnosim kad mu¹karac ima kratke noge! to mi je u¾asssssss. kad je lik nizak rastom kratke noge su mu u skladu sa tijelom i to je ok, ali kad ima gore velik trup koji stoji na dvije ¹ibice....e to ne trpim.
eh da, to je jako lo¹e. A to se mo¾da cini zbog hlaca koje spuste skroz dolje...
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#10 Post Postao/la belly_dancer »

nevolim ni debele noge..bljak :mad:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#12 Post Postao/la mrki62 »

Volim ¾enu ,..... koja èvrsto stoji na svojim nogama - koja je nepokolebljiva, koja zna ¹ta hoæe :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori