Gay klub za muslimane...

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

#78 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

ekranka je napisao/la:e sad si mi ti smijesan ,a kako ?
dva homoseksualca se spojila otisla svako svojoj kuci zeni ,i spavala sa njom , pikali se sitom iglom i nema drugog rijesanja..
procitaj negdje tko je prvi obolio ,zasto kako i gdje se to pocelo siriti
Ovo mi je omaklo desi se :biggrin:
Pa otkud ako su homo da imaju zene

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#80 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

epitet
Draga moja otkud ti to sve znas :biggrin:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#82 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

ekranka je napisao/la:
LAFF je napisao/la:epitet
Draga moja otkud ti to sve znas :biggrin:
citam dosta laffe...ovo sada bez sale..
Uh, super..... dobro je nesto nauciti i citanjem
Nekada i zivotna skola nije najbolji primjer

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#84 Post Postao/la Tourniquet »

Oslo ovo dalekoo...

@RA-JA kazes to je urodjena bolest da je priroda tako htjela.. Ali ipak kazes da je bolest... A bolesne treba lijeciti a ne otvarat im klubove.
takodje si rekla da moral potice od porodice, i odgoja, a otisla si negdje tamo u svijet i zaboravila taj odgoj. prihvatila si za normalno nesto sto su te kod kuce ucili da nije normalno.
Kontradiktorna si sama sebi...


@LAFF pa ne znam toliko si informisan a opet ne znas da toliko ti gay ljudi pored toga imaju porodicu pa cak i djecu... A pored toga zive skriveni gay zivot... ili se pravis da ne znas..

Ne znam samo bil takvo razmisljanje imali kad bi vam sutra sin doveo za snahu MUSKARCA ...
PA koja godina pa i kakvo unuce da dobijete... MOzda kakvog peseka(psa).. pa nekad mogu i sa njim... Sta fali i to im je vjerovatno urodjeno i priroda im tako dala da vole zivotinje( na erotski nacin).

I najzad zar ne bi svijet propao kad bi svi bili homoseksualci ??...nema ko naslijedjivati..

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#85 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

ToUrNiQuEt je napisao/la:

@LAFF pa ne znam toliko si informisan a opet ne znas da toliko ti gay ljudi pored toga imaju porodicu pa cak i djecu... A pored toga zive skriveni gay zivot... ili se pravis da ne znas..
Pravim se da ne znam

Tema nije o bissexuelnim vec homosexuelnim

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#86 Post Postao/la ra-ja »

ToUrNiQuEt je napisao/la:Oslo ovo dalekoo...

@RA-JA kazes to je urodjena bolest da je priroda tako htjela.. Ali ipak kazes da je bolest... A bolesne treba lijeciti a ne otvarat im klubove.
takodje si rekla da moral potice od porodice, i odgoja, a otisla si negdje tamo u svijet i zaboravila taj odgoj. prihvatila si za normalno nesto sto su te kod kuce ucili da nije normalno.
Kontradiktorna si sama sebi...


@LAFF pa ne znam toliko si informisan a opet ne znas da toliko ti gay ljudi pored toga imaju porodicu pa cak i djecu... A pored toga zive skriveni gay zivot... ili se pravis da ne znas..

Ne znam samo bil takvo razmisljanje imali kad bi vam sutra sin doveo za snahu MUSKARCA ...
PA koja godina pa i kakvo unuce da dobijete... MOzda kakvog peseka(psa).. pa nekad mogu i sa njim... Sta fali i to im je vjerovatno urodjeno i priroda im tako dala da vole zivotinje( na erotski nacin).

I najzad zar ne bi svijet propao kad bi svi bili homoseksualci ??...nema ko naslijedjivati..
Da rekal sam da je urodjena mana ili urodjena bolest..a to se nemoze lijeciti oni su takvi ..rodjeni......nemozes ih niti pomocu cega promijeniti..
A ja imam u genima moral koji se usavrsavao sa vaspitanjem od mojih roditelja........da to sam rekla...nikada nisam skrenula sa tog puta......Nisam uopste kontradiktorna......ti to tasko mislis..... :-k
Ali moja okolina u kojoj sada zivim svata to normalno...a normalno je da i ja vremenom prihvatam njihove norme zivljenja....gledam zivot sa dvije tacke gledista i svatam da je to urodjeno i da se to nemoze promijeniti ..zato ostavimo te ljude da zive svojim zivotom.... :)

U svim nacijama ima toga ne samo kod muslimana....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#88 Post Postao/la ra-ja »

hamid_islam je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:
ToUrNiQuEt je napisao/la:Oslo ovo dalekoo...

@RA-JA kazes to je urodjena bolest da je priroda tako htjela.. Ali ipak kazes da je bolest... A bolesne treba lijeciti a ne otvarat im klubove.
takodje si rekla da moral potice od porodice, i odgoja, a otisla si negdje tamo u svijet i zaboravila taj odgoj. prihvatila si za normalno nesto sto su te kod kuce ucili da nije normalno.
Kontradiktorna si sama sebi...


@LAFF pa ne znam toliko si informisan a opet ne znas da toliko ti gay ljudi pored toga imaju porodicu pa cak i djecu... A pored toga zive skriveni gay zivot... ili se pravis da ne znas..

Ne znam samo bil takvo razmisljanje imali kad bi vam sutra sin doveo za snahu MUSKARCA ...
PA koja godina pa i kakvo unuce da dobijete... MOzda kakvog peseka(psa).. pa nekad mogu i sa njim... Sta fali i to im je vjerovatno urodjeno i priroda im tako dala da vole zivotinje( na erotski nacin).

I najzad zar ne bi svijet propao kad bi svi bili homoseksualci ??...nema ko naslijedjivati..
Da rekal sam da je urodjena mana ili urodjena bolest..a to se nemoze lijeciti oni su takvi ..rodjeni......nemozes ih niti pomocu cega promijeniti..
A ja imam u genima moral koji se usavrsavao sa vaspitanjem od mojih roditelja........da to sam rekla...nikada nisam skrenula sa tog puta......Nisam uopste kontradiktorna......ti to tasko mislis..... :-k
Ali moja okolina u kojoj sada zivim svata to normalno...a normalno je da i ja vremenom prihvatam njihove norme zivljenja....gledam zivot sa dvije tacke gledista i svatam da je to urodjeno i da se to nemoze promijeniti ..zato ostavimo te ljude da zive svojim zivotom.... :)

U svim nacijama ima toga ne samo kod muslimana....
Ra-Ja prvo da te potsetim da te ja po¹tujem i izuzetno cenim kao osobu!!

Ali mi molimte objasni ako je to za vas koi tamo ¾ivite normalno i ako je uroðeno za¹to te bolesne gamadi ima sve viæe i vi¹e u sredinama u koima se praktikuju te proklete parade???????? Pazi to je cinjenica i svjecka statistika??? Daj mi molim te konkretan i jasan odgovor sa logièkim dokazom o ispravnosti toga ¹to tvrdi¹ o tim psihpatama. :wave:
hamide samo da se to legalizuje dole kod vas vidjeo bih koliko ima tamo dole toga...vjeruj i ja dok sam bila u Bosni nisam htjela slusati price o tome a kamoli da sam primjetila nesto nenormalno kod ljudi koje sam sretala....osim onog djecaka kojeg sam spomenula .On mi je naumpao tek kada sam dosla tu i vidjela da toga ima.... :biggrin: :biggrin:

Mene licno to neinteresuje...bas posebno ali eto ima tema pa se pise....
Meni je zao svakoga ko boluje od bilo koje bolesti naslednje ili stecene svejedno...ja nemam osude za bolesnike...bog mi je svedok... :-k

Odgovori