Moji roditelji

Poruka
Autor/ica
Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#46 Post Postao/la bosman »

GARAVA je napisao/la:
bosman je napisao/la:Hvala bogu, imao sam obadvoje i imam jos uvijek obadvoje. Moji su stvrano prava Ra-Ja, ali ne ova sa foruma :wave: (i ako to nije negativno misljenje bilo). Strasni volim svoje i ako imam 38 godina, cjenim ih i respektujem. Mozda ce neko reci mamin ili tatin sin :-k , ne nisam [-X . A imam i jos jednog brata pa dijelimo tu ljubav prema njima!!!!

mislim da godine nisu bitne uvijek je lijepo kada neko voli i cijeni svoje roditelje jer ipak su nas oni odgojili i napravili covjeka od nas.ja svoje roditelje takodjer veoma postujem i volim i veoma su mi vazni. :)

=D> =D> =D> :)

Avatar
Zmixa
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 96
Pridružen/a: 18 Nov 2007 02:00
Lokacija: Beograd

#47 Post Postao/la Zmixa »

Joj ja moje obozavam!!!
Cale mi je takva gotiva od coveka da to Bog samo jednom stvara! To je takva budala u pozitivnom smislu da prosto ne mozes, a da ga ne obozavas! Sto voli da se sprdaci, znaci zajebancija mu je na prvom mestu! Doduse te sale nekad prelaze granice pa postaju i vulgarne, ali sta ces takav je on! Lud ko struja! Prosto pomislim da nekad nema osecaja da ima zensku decu jer kad isprica neki krajnje vulgaran vic sestra i ja pocrvenimo od stida, a on se iskida od smeha ko neka budala. :biggrin: A onda na scenu stupa moja mama zmiki sa pricom za takvu budalu samo sam ja mogla da se udam! Sav je smekerica! Za svojih 46 godina izgleda odlicno tako da mi je cale prava faca! Kad mi dodju drugovi on zasedne snjima zbija sale i drugovi kad god me negde sretnu uvek je rad pozdravi caleta, kakva je to gotiva od coveka! Mislim moram da priznam da mi godi kad tako kazu ipak je to moj tata, ali brate nekad ga vala i pretera!
Mama mi je opasna, namazana svim bojama! U ostalom na koga bi ja bila ovakva! :biggrin: Vrh je pametna , svaka joj je uvek na mestu. Tako da ja i ona cesto dolazimo u konflikt jer dve zmixe pod istim krovom sto je mnogo, mnogo je! Izgleda eksta za svojih 46 godina u odnosu da iza sebe ima tri porodjaja visoka je 160 cm, a ima 53 kg. Kad izadjemo porodicno mog caleta svi zezaju da ima tri cere i sina, jer mama toliko dobro izgleda da sestra i ja iz sale kazemo "brate mama ima da nam skines frajere"! Cesto kazem kad sa 46 godina budem izgledala kao moja mama, tek cu tad biti zadovoljna kao zena svojim telom! Naravno mama je u nasoj porodici glavna, ona nam je bila i otac i majka! Na lepom vaspitanju i ovoj mojoj bistroj glavi mogu da zahvalim samo njoj! Ne kaze se za dzabe kakva majka takva cerka!!! :thumbsup: I ako me nekad izludi sa svojim predavanjem ja nju ipak puno, puno vojim!!! To je ipak moje DRAGULJCE!!![smilie=my heart fire up for you.gif]
Sta znam moji su se mladi uzeli. Uvek ziveli odvojeno od svojih roditelja. Jednostavno ziveli zivot punim plucima i dan danas ga zive ekstra! Pored njih sam sve imala i moje detinjstvo je bilo kao iz bajke!!! Samo da nije bilo ovih glupih ratova u okruzenju nebi mu bilo kraja!!! Kad pogledam drugu decu oko sebe sa svojim tuznim zivotnim pricama samo kazem HVALA BOZE NA SVEMU STO SI MI DAO!!! Svake godine kad idemo na more ili na zimovanje moje drugarice se okupe oko kola i prate nas. I kad cujem onu recenicu koju nepodnosim "blago li se vama" uvek se iznerviram sto i njihovi roditelji nisu u istom fazonu kao i moji! :nervous: :mad: Kad se vratimo sa putovanja nikad nisam imala zelju da im pokazujem slike i sve stvari i igrackice sto su mi moji kupovali. Jer uvek mi je to bilo glupo ja da se hvalim, a oni mucenici ne izlaze iz ovog sugavom Beograda!!! :huh: :(
Jednostavno sta da kazem o mojima?! Ma oni su najbolji, nema takvih vise na ovom svetu! To se jednom radja!!! I kad se podzapaju te uvrede koje jedan drugom kazu imaju neku draz! Mama tati uvek kaze da je glup, a tatina cuvena recenica je:"bitno da si ti posisala svu pamet ovog sveta."Pored svega toga moji se iskreno vole i milina ih je gledati kad jedan drugom upucuju nezne reci!!! :)
Ma joj kad pricam o mojima shvatim da je to jedan predivan ljubavni roman koji nema kraja!!!
Mama i tata volim vas najvise na svetu, vasa mala harambasa Dajana! [smilie=heart fill with love.gif]

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#48 Post Postao/la belly_dancer »

i ja volim svoje...jako se ljepo slazemo s obzirom na pubertet i tak te stvari,i ponosna sam sta me tako ljepo dozivljavaju..zbilja mogu sve ljepo rec o njima.. :chuckel:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Opasna_lavica
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 156
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: lahko je mene naci, poslusaj srce
Kontakt:

#49 Post Postao/la Opasna_lavica »

super tema !!!!! =D>

moji roditelji su vrlo strogi ......
ono sto druge cure smiju ja to na primjer nesmijem
kao da izlazim evo meni je 18 godina a nesmijem izlaziti .....
na pocetku je to sve meni bilo ono "sto ostale cure smiju i jos su mladje ... bla bla bla " ali sad sam zahvalna da su strogi jer mislim to meni netreba
jer ovdje u austriji izadjes da se nagledas pjandura kako se biju udaraju i svasta rade

uvjek sam respektovala roditelje jos nikad nisam ni rekla suti materi ni ocu nit bi smjela jer tu ima nesto ipak mati me je rodila i sad ja njoj da odgovaram to sam naucena da nije dobro tako i da to neradim ......

hvala bogu da imam vakve roditelje sto stvarno zive za nas djecu
sve sto treba ja dobijem sve sto zelim dobijem .....

tako da sam mnogo zahvalna i neznam kako da se zahvalim

pozdrav

Avatar
Star-mo77
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 228
Pridružen/a: 31 Dec 1999 02:00
Lokacija: schweiz

#50 Post Postao/la Star-mo77 »

volim roditelje....bez puno rijeci

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#52 Post Postao/la Sabinam »

STAR-MO77 je napisao/la:volim roditelje....bez puno rijeci
Ti puno toga bez puno rijeèi....heheheheh...nebi te ubilo da napises barem dvije recenice :biggrin:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#53 Post Postao/la belly_dancer »

pa roditelje se treba postovat,nekad dolazi svagdje do neslaganja al ljudi smo pa se sve zdogovorimo..tako to ide..
roditelj je jedina osoba koja ti nikad neokrece leda..

(osim kad izlazi iz sobe :biggrin: )
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#55 Post Postao/la Sabinam »

Roditelji...ah ....volim ih kakvi god bili jer su moji, sada kako se slazemo to je vec nesto drugo...ja i mama slabo, ali ju naravno ipak jako volim, obozava me (ponekad me i gusi svojom ljubavlju),cesto (ustvari skoro uvijek) imamo razlièito misljenje, ona je uvijek mrgud i uvjek nade razlog za pridiku.....
Dok je tata druga prièa...u svemu se slazemo i djelimo isto misljenje, jako ga postujem i cjenim, obozavam...moj je uzor...pravi je veseljak i opu¹ten èovjek

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#56 Post Postao/la ra-ja »

Moji roditelji su bili jako fini ljudi..bar pred nama djecom se nisu svadjali... :)
Zato ih se vrlo cesto sjetim...To su za mene najdrazi i najveci ljudi na svijetu... :-k

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Moji roditelji

#57 Post Postao/la beca »

Volim ih najvise na svijetu, iako im to nikad nisam rekla...
smatram da imam puno pozitivnih ljudskih osobina, a sve pripisujem njihovom odgoju i bicu im vjecno zahvalna na tome...
zrtvovali su se mnogo kroz zivot za mene i moju sestru...neka su mi zivi i zdravi sto godina

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Moji roditelji

#58 Post Postao/la grga »

Roditelji su samo jedni,supružnika možeš promjenit stotinu sa i bez ljubavi...al nemožeš ne voljeti majku i oca kakvo god mišljenje o njima imaš...dobri,loši..ovaki il onaki..
Al znam da svaki roditelj želi sve najbolje svom djetetu..(da ne duljim)
Recite im koliko ih volite...
Ja svojima nisam stigao reći ...
Sad bi vikao iz sveg glasa;MAMA,TATA VOLIM VAS
Zakasnio sam :( ,nemojte i VI...

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Moji roditelji

#59 Post Postao/la badgirl »

[eusa_think.gif] [eusa_think.gif]

ma volim ih ...kakvi su takvi su i moji su ..vjerujem da zele samo najbolje i da zapravo nisu ustanju drukcije postupati nego sto postupaju . [oha.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Odgovori