Kakvi ste kad se veza priblizi kraju?

Sve o Astrologiji Horoskopu Numerologiji
Prorocanstva
Poruka
Autor/ica
Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#2 Post Postao/la becanka »

Jeste Jeste... Bas je tako kod mene... :P

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#3 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

a kako :-k

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#4 Post Postao/la becanka »

Divlja Macka sam u horoskopu... :chuckel:

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#5 Post Postao/la bosanka100 »

KOd mEne Je BaS tAkO :D
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
mel_79
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 879
Pridružen/a: 18 Jan 2008 02:00
Lokacija: Deutschland

#6 Post Postao/la mel_79 »

Fakat je istina sta gore pise, jer je kod mene isto tako :huh:

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Kakvi ste kad se veza priblizi kraju?

#7 Post Postao/la Sabinam »

tirara je napisao/la:BLIZANCI
Kod njih razlozi za prekid mogu biti neutemeljeni drugoj strani, ali Blizanci ih znaju tako obrazlo¾iti da æete se i sami sebi zaèuditi. Prekidaju iz dosade, iz znati¾elje, da vide ¹to æe se dogoditi, zbog potrebe za slobodom ili pak ako su bacili oko na nekog drugog. Ako se dobro osjeæaju i ne namjeravaju prekinuti vezu, partner od njih mo¾e èiniti ¹to ga je volja. Prekidaju razgovorom i dugim monologom te s pokojom dramatiènom reèenicom. Potom nestaju bez traga. Ipak, djeèji ¹arm ih spa¹ava od bijesa ostavljenog partnera kojem najèe¹æe ostaju u sjeæanju s izvjesnim simpatijama.
Jeste bash tako

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#10 Post Postao/la ra-ja »

Tu i tamo ima nesto sto je meni adekvatno...ali od toliko ljudi u svijetu sa mojim znakom nemoze nam horoskop biti isti...

Kao prvo nikada nisam prekinula....fizicki.......niti sam prolijevala tolike suze... :baa: sa svakim sam ostajala prijatelj....
Mozda samo sa jednom ili dvije osobe da sam rekla zbogom....
Ribe su jako osjecajne..zato ih gane svaki poraz ne samo njihov licni nego i tudji ...za koji neko nebih niti trepnuo.... :baa:
Cuj ribe imaju urodjeni mazohizam...to je za mene nepoznato...ko bih to volio.... :(

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

Re: Kakvi ste kad se veza priblizi kraju?

#12 Post Postao/la bosman »

tirara je napisao/la: RAK
Spremni su ¾rtvovati sve da bi zadr¾ali ljubavnu vezu, èesto i kad znaju da je lo¹a i iscrpljujuæa. Jedino ¹to ih mo¾e natjerati da bespovratno napuste vezu je partnerovo neslaganje s obitelji ili odbijanje zajednièkog ¾ivota. Prekidaju uz potoke suza i spremnost na kompromis. Kad doðe do kraja, bez obzira na ljutnju i bol, u sjeæanju im ostaju samo lijepe uspomene. Rijetko se dogaða da o svojoj vezi puno govore, reæi æe samo ono najbolje, protumaèeno iz svog romantiènog kuta. ®elja im je saèuvati dobre prijateljske odnose s biv¹im partnerom.
:
Stvrano se nekad covjek zapita otkud to u vezi horoskopa, ko to izmislja i ako ima nekad i puno istine sta pise! :-k

Odgovori