Najveci dozivljeni blam

Sve sta je smijesno na internetu...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Betty
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 89
Pridružen/a: 12 Dec 2017 06:24
Lokacija: Costa Rica

#16 Post Postao/la Betty »

Jedan od veæih blamova sam do¾ivjela nedavno. Bila sa na jednoj poslovnoj veèeri, sa jo¹ oko 50-ak ljudi. Organizator se potrudio da bude ukljuèena i nagradna igra. Ja sam popunila par listiæa (umjesto samo jednog) kako bi kao sebi poveæala ¹anse da me izvuku za nagradu. Na kraju sam dobila dvije nagrade, a u zemlju sam htjela propasti kad su me drugi put prozvali :(

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#17 Post Postao/la im_ex »

BiH ... veca samoposluga ... pridje mi zena i ljubazno me, s osmjehom na licu pozdravi pomenuvsi mi ime.
A ja ... kao svemirac gledam u nju, nekako odpozdravih, al, moram a bas mi neugodno reci joj da nemam pojma ko je ona (smajlic sto se srami)

Vidi ona, nije blentava ... kaze:"Sta je (pa opet puce moje ime :stupid: ), ne znas ko sam??

Ma u zemlju da propadnem od stida ... pokusavam da se vadim:"Cek, cek ... samo malo mi daj vremena" (sramim se), i jos gore sebe dovodim u situaciju, ccc - ne znam pa ne znam

Ma blage veze nemam, eeej, nemam pojma dal zenu znam odavde ili iz BiH, ccc

Ona se nasmijesi i rece mi ime i u istom trenu ime njene mame, inace, udate za rodju, ccc (smajlickojisesrami)

Izvinjenje s moje strane uslijedi a krivo mi sto mi se takvo sto desilo jer inace, jako dobro pamtim face

Avatar
Sabinam
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 867
Pridružen/a: 06 Sep 2007 02:00
Lokacija: Croatia

#20 Post Postao/la Sabinam »

Ovo je isto bilo jako davno....ali znam da sam se dugo toga sramila..... Nekada davno sam plesala balet i to je bila prva promocija koju smo imali u pravom kazali¹tu (na e onom koji se tada zvalo "Pionirsko kazaliste"). Podjelili smo pozivnice roditeljima, prijateljima, bilo je puno kazali¹te....
I sada mi predstavljamo vratolomije....pozicije...stavove...korake...skokove i bio je jedan (e sada ne znam kako se zove ali mislim nekako pa-du-du (bar tako zvuci) to je ono jedna ruka naprijed gore, druga nazad dole, i veliki skok prema naprijed....trebalo je izvesti tri i odlazak s pozornice....
I svi mi...hop...jedan....hop..dva....hop...tri.....i odose oni a ja (toliko se uzivila u svoju ulogu)....hop...èetiri

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#21 Post Postao/la belly_dancer »

frenda konobara sam ponizila..doduse oprostio mi je jer je bilo slucajno.nisam znala da on sve to sredjuje..tako kad je ZBOG MENE izgubio posao sam ga nekako snasla kod tate..sve u svemu dobro je ispalo..i dan danas smo frendovi :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#24 Post Postao/la belly_dancer »

ajme yoyo..ti si od sada sluzbeno nas pehista-dezurni!!
nek moderatori uvedu i taj naziv :lol:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#25 Post Postao/la ra-ja »

Razmisljala sam dali da ovo napisem...ipak cu napisati...
Najveci blam sam dozivjela prije neko vece,,,na moj msn koji sam licno dala ...pojavila se jedna zena...koja se prvo predstavila kao muskarac....
Kaze mi ja sam zena od Mirze...Ona mi kaze.....
Mirza je covjek kojeg duze znam...Dvije godine imamo vezu....
On ima dvije kcerke...a ja imam dva sina....Vjencacemo se za mjesec...
on se nalazi u Bosni ...veoma je ljubomoran ali eto ja ga volim pa smo skupa....Pokazala mi je neke slike ...
On se sada malazi u Bosni ali je jako nervozan jer nije zaposlen....
Kaze da s zove Alma.....itd...itd....
Dragi Mirza...ako si mi imao sta reci...mogao si mi to licno kazati....
Nego mi slati zene da se sa njima blamiram....Imala sam uvijek dobar odnos i lijepo misljenje o tebi....Veoma mi je zao...... Ili je ona sama to uradila bez tvog pitanja jer je rekla da nista nespominjem na forumu.... :huh:

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#28 Post Postao/la belly_dancer »

moja buduca svekrva je rekla mojoj doktorici da ja zivim prakticki kod njih (moji nemaju pojma da idem tamo) i onda je to doktorica prepricala meni pred mamom :baa:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori