Numerologija i vi

Sve o Astrologiji Horoskopu Numerologiji
Prorocanstva
Poruka
Autor/ica
Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

Numerologija i vi

#1 Post Postao/la bosanka100 »

Kako izracunati vas licni broj: Saberite sve brojeve vaseg datuma rodjenja (dan, mjesec i godinu) i svedite dobijeni broj na jedan digit.
Primjer: Rodjeni ste 30.10.1969.
Saberite: 3+0+1+0+1+9+6+9=29
Svedite na jedan digit: 2+9=11; 1+1=2
Vas licni broj je 2.
Kao i uvijek, ugodno spoznavanje!


1 Pozitivne crte: Inicijatori akcije, pionirskog duha, pokretaci ideja, rodjeni vodje, ponosni, nezavisni, ambiciozni, hrabri, individualnost naglasena, izvanredna volja i ustrajanost.
1 Negativne crte: Pretjerano agresivni i nametljivog stila, dominiraju, egoisti, impulsivni, svojevoljni, vole da se hvale.

2 Pozitivne crte: Kooperacija im je na prvom mjestu, polazu racuna na potrebe drugih, rodjeni medijatori, rodjeni diplomate, prilagodljivi, duhovni, skromni, otvoreni, romanticari, sve vole da rade u tandemu.
2 Negativne crte: Stidljivost, povucenost, fobije, nedostatak samopouzdanja, "guse" detaljima, skloni depresiji.

3 Pozitivne crte: Samo-izrazajni, pricalice, inspiracija i mastovitost im je jaca strana, nastrojeni umjetnosti, intuitivni, rodjeni optimisti, veseli po prirodi, znaju uzivati u zivotu i svemu sto zivot nudi, vole da putuju i da istrazuju.
3 Negativne crte: Pretjerivanje (posljedica bujne maste, ahem), nezavrseni projekti, neambiciozni su, promjenljivog raspolozenja, egoisti.

4 Pozitivne crte: Odgovorni, prakticni, polazu racuna na detalje, rodjeni organizatori i menadzeri, bore se protiv ogranicenja, vole da uce nove stvari.
4 Negativne crte: Nemastoviti, tvrdoglavi, svadjalice, sporo djeluju, preozbiljni, lako se daju zbuniti.

5 Pozitivne crte: Vizionari, promjenljivi, aktivni, radoznali, vole da istrazuju, cijene svoju slobodu i znaju da iskoriste svaki trenutak, svaku sansu koja im se pruzi.
5 Negativne crte: Neumorni, prevrtljivi, temperamentni, nestrpljivi, prebrzo donose odluke, sve im brzo dosadi te postaju nezadovoljni.

6 Pozitivne crte: Odgovorni, vole dom i porodicu, nesebicni, vole da sluze (ljudima i idealima), aktivni u drustvu u kojem zive, humanitarni i saosjecajni, romanticni.
6 Negativne crte: Svojeglavi, tvrdoglavi, vole da dominiraju i naredjuju, mijesaju se u tudja posla.

7 Pozitivne crte: Rodjeni analisti i istrazivaci, inteligentni, u potrazi za visim znanjem, sarmantni, senzitivni, perfekcionisti, inovatori, pribjegavaju samoci jer im je potrebno vise vremena da "napune baterije" nego drugim brojevima.
7 Negativne crte: Skriveni motivi, nepovjerljivi, rezervisani, sarkasticni kad se svadjaju (najlakse pribjegavaju tretmanu sutnje:), ne vole da ih neko ometa u poslu ili razmisljanju, ne mijenjaju misljenje lako.

8 Pozitivne crte: Rodjeni sefovi, politicari, odlucni, trezveno razmisljaju, ozbiljni i istrajni, vole da se zauzimaju za ciljeve koji im nesto znace, ambiciozni, trce za priznanjima.
8 Negativne crte: Preambiciozni (po cijenu porodice ili braka, recimo), materijalisti, nestrpljivi sa ljudima, dominiraju ljudima/situacijama, nervozni.

9 Pozitivne crte: Prijateljski raspolozeni, nesebicni, kreativni, posjeduju smisao za pisanje i druge vrste umjetnickog iskazivanja, humanitarni, obaveze uzimaju isuvise ozbiljno, odgovorni.
9 Negativne crte: Rastreseni, promjenljivi, posesivni, pomalo umisljeni, neodgovorni s novcem, zahtjevni.

Harmonicne kombinacije (romanticne veze):

1: 1, 5, 7
2: 2, 4, 8
3: 3, 6, 9
4: 2, 4, 8
5: 1, 5, 7
6: 3, 6, 9
7: 1, 5, 7
8: 2, 4, 8
9: 3, 6, 9

Prijateljske kombinacije (podnosljive):

1: 3, 9
2: 3, 6
3: 1, 2, 5
4: 6, 7
5: 3, 9
6: 2, 4, 8
7: 4
8: 6
9: 1, 5

Problematicne kombinacije (zahtijevaju previse kompromisa da bi se postigla harmonija):

1: 2, 4, 6
2: 1, 5, 7
3: 4, 7, 8
4: 1, 3, 5, 9
5: 2, 4, 6
6: 1, 5, 7
7: 2, 3, 6, 8
8: 3, 7, 9
9: 4, 8
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#2 Post Postao/la sabinax »

7 Pozitivne crte: Rodjeni analisti i istrazivaci, inteligentni, u potrazi za visim znanjem, sarmantni, senzitivni, perfekcionisti, inovatori, pribjegavaju samoci jer im je potrebno vise vremena da "napune baterije" nego drugim brojevima.
7 Negativne crte: Skriveni motivi, nepovjerljivi, rezervisani, sarkasticni kad se svadjaju (najlakse pribjegavaju tretmanu sutnje:), ne vole da ih neko ometa u poslu ili razmisljanju, ne mijenjaju misljenje lako.
Hehhehehehe...sve toèno osim: nepovjerljivi i pribjegavaju tretmanu sutnje
Ajde da vidim vase brojeve pa da vidim s kim se slazem :P
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#4 Post Postao/la kajs »

hahah, ma malo bas i da se ne uklopi valjda :P


6 Pozitivne crte: Odgovorni, vole dom i porodicu, nesebicni, vole da sluze (ljudima i idealima), aktivni u drustvu u kojem zive, humanitarni i saosjecajni, romanticni.
6 Negativne crte: Svojeglavi, tvrdoglavi, vole da dominiraju i naredjuju, mijesaju se u tudja posla.
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#6 Post Postao/la kajs »

pogledaj to bolje

haha


nema nas nigde skupa, nisi to dobro izracunala ili ne radi ti taj digitron :P
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Numerologija i vi

#8 Post Postao/la kajs »

bosanka100 je napisao/la:
Problematicne kombinacije (zahtijevaju previse kompromisa da bi se postigla harmonija):

1: 2, 4, 6
2: 1, 5, 7
3: 4, 7, 8
4: 1, 3, 5, 9
5: 2, 4, 6
6: 1, 5, 7
7: 2, 3, 6, 8
8: 3, 7, 9
9: 4, 8

eto nadjoh nas :D
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#10 Post Postao/la kajs »

evo ti sad posmislice neko da odustajemo od principa :D
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#11 Post Postao/la sabinax »

Kajs...da mi se vise nisi obraèao....ehheheheheheh...mi smo problematièna kombinacija
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#12 Post Postao/la kajs »

Prijateljske kombinacije (podnosljive):


4: 6, 7

neka de ovo je dobra kombinacija :)
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#14 Post Postao/la bosanka100 »

ja sam 4
Uzmite mi sve, sve vam poklanjam samo Bosnu za sebe ostavljam uzmite i pjesmu, ona mi je sve uzmite i zivot, sta ce mi bez nje

Odgovori