Ljepota Dushe i Vanjska Ljepota

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#61 Post Postao/la Tourniquet »

Ja govorim sa globalnog stanovista.. onako kako je kod vecine.. A kad ja radim.. pa to je uvijek mimo svit.. sto bi rekla moja rahmetli nane :D ..

ali vidis..

novac... Ona se je skinula da bi zaradila pare.. (nije sto to voli.. )..

ljepota.. Ovi sto rade reklamu.. odabrali su lijepu djevojku da bi reklam dobro prosla.. :D i takodje da bi pare zaradili :D

sve se vrti oko love ...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#62 Post Postao/la ra-ja »

Sve se vrti sve se mijenja...to nisu neka iznenadjenja....

Takva lijepa djevojka ce da radi to za pare...koristi da zaradi sa onim sto posjeduje.... :)

A djevojka koja ima pamet zaradi ce na normalan nacin novac....i vjerovatno bilo kako da izgleda nece se skinuti za reklamu...Za nekoga to nije bas neka cast... :)

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#63 Post Postao/la danjel »

Ra-Ja je napisao/la:
Danjel je napisao/la:E bitno je da je ljepota a sad du¹a ili vanjska nije bitno,hehe....Ma bez para se ne mo¾e....
Evo tebi i @mersy...da odgovorim....vazno je imati vise unutrasnju a normalno i vansku ljepotu.... :)

Pitajte one koji imaju puno para...neka vam kazu ...dali su sretni....???

Ja ih nemam i nemogu vam odgovoriti ...ali iako ih nemam ja sam sretna..

Ne letite za novcem ...to je beznadezno....
Imajte onoliko koliko vam treba....
To nam dolazi potuka sa neba..... :)

Primjer....
Poznavala sam jednog covjeka koji je imao puno novaca...ali toliko je zagrizao u biznis...da je zapostavio i zenu i djecu...
Oni su ga naravno napustili....
Kada su pitali njegovu suprugu prijatelji ...sta ti bi sto to uradi pa ti imas sve....
Imala sam mozda sve za nekoga ali nisam imala muza...On po cijelu noc samo brojao novac.... :baa:
Eh raja da i ja tebi odg.
Vidi ne¹to mo¾da tebe pare ne èine sretnom,ne ka¾em da i mene èine,ali kad sagleda¹ bolje situaciju vidjet æe¹ malo primjera koji imaju para a nesretni su dok kontra njih ima ih mali milion.
Para nije sreæa ali ima veliki udio u njoj,taj koji ima toliko novaca pa doðe kuæi naveèe i opet ih broji nije ni¹ta drugo nego bolesnik,ja da imam para ne bi ih broja nikad jer za to nebi bilo potrebe...
Svako ima svoj stav o parama ali moj je neka ¾ivi ko hoæe od sreæe mislim da neæe dugo,a ja æu s parama...
D¾aba se meni voliti s nekim a da nemamo ni ja ni ona,da jedno radi da se ne mogu podmiriti svi raèuni na vrijeme tu mora doæi do svaðe i nesuglasica...I tak malo po malo...

Imao bi ja ovdje pisati ¹ta dva dana ali ne volim duge poruke i duge komentare tak da imate mahanje od mene.. :wave:

Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#64 Post Postao/la Danielle »

Tema je Ljepota Dushe i Vanjska Ljepota !!!

Neki vole crnke, neki plave, neki vole smede oci, neki zelene, neko voli debeljuskasto, netko voli anoreksicno...Ukusi su razliciti!

Kod prvog kontakta osoba,mislim da je izgled taj koji nas privuce da bi se uopste zainteresirali za upustanje u daljni razgovor. Znam da ce pojedini sada reci a sta je sa upoznavanjima online?Cak i tada sam misljenja da je fizicki izgled bitan,jer treba biti iskren,ne mozemo voditi ljubav sa osobom koja nam nije sexi i privlacna ma koliko god ta osoba bila dobra u dusi i dobar sagovornik.Prijateljstva nebih ovde mijesala,mislim da niko od nas ne bira prijatelja/prijateljicu po izgledu.

Avatar
Danielle
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1163
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#66 Post Postao/la Danielle »

doggy je napisao/la:dobro sad aj .. pare uvjek igraju veliku ulogu svugde lak¹e se di¹e kad se ima a i znam da nijedna neèe da se pati i muèi u ¾ivotu i da podr¾ava mu¹karca koji nema ni¹ta jes da uvjek prvo igra izgled osobe a posle ostalo. meni je va¾no da osoba zna da komunicira i da je iskren. a pare voli svak nema ga koji ga ne voli.ja priznajem volim lep ¾ivot i ako sam sposoban da zaradim pare za¹to da ne... moja je du¹a mirnija kad netreba da mislim hoèu li imati sutra za kruh tako da mi vi¹e vremena ostaje za ljubav hehe :P

E bogami ja ne mogu zaspati i probuditi se pored rugobe samo jer ima pare.

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#67 Post Postao/la belly_dancer »

pa je da pare igraju veliku ulogu..
ali opet to nije bitno pri upoznavanju :)
zar ne?
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#68 Post Postao/la ra-ja »

Vec sam prije rekla da i unutrasnja i vanska ljepota daje konpletan dojam o nekoj osobi....
Prvo kada se upoznajem vazan mi je izgled. covjeka....dalje upoznavanjem otkrivas dali je zaista za mene ili ne.....
Uvijek bih se odlucila za manje lijepog a pametnog....
Novac nije najvaznija stvar u zivotu.....i smisao zivota....ima mnoogo primjera da je tako....
Bogati ljudi imaju novac ali mnogi nisu sretni...

Prije par dana gledala sam reportazu.........o REPERU 50cent...Sigurno ga svi znate.....Sta taj covjek ima ...boze moj...vjerovatno je neko i od vas gledao...
Treba cijeli dan da obidjes njegov ranc.....velika vila ...uz to nekoliko kuca .. 6-7 auta..od toga 3 ferari ...bazeni...igralista...i mnogo toga da ne nabrajam...mislim da je to za mene misaona materijalna vrednost...


Ali sta sam uocila...sa takvom hladnokrvnoscu i tisinom je to pokazivao...
jer nije sretan...on je sam .... :-k
Vec sam cula da je izjavio da je bio sretan kada nije imao sve to....
Smisao zivota za mene je ljubav ...ako to imas... imat ces sve..takvi parovi nikada sebi nece dozvoliti da nemaju te materijalne vrednosti....
önoliko koliko im treba.... :)

A ja bih voljela imati oboje u paketu.... :D

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#70 Post Postao/la belly_dancer »

al isto tako moze bit da je neka zemska pregadna pa je dobra ko osoba.. :-k sta onda,svi je izbjegavaju.. :huh:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
Columbo
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 466
Pridružen/a: 13 Apr 2007 02:00
Lokacija: Germany

#71 Post Postao/la Columbo »

Danielle je napisao/la:
doggy je napisao/la:dobro sad aj .. pare uvjek igraju veliku ulogu svugde lak¹e se di¹e kad se ima a i znam da nijedna neèe da se pati i muèi u ¾ivotu i da podr¾ava mu¹karca koji nema ni¹ta jes da uvjek prvo igra izgled osobe a posle ostalo. meni je va¾no da osoba zna da komunicira i da je iskren. a pare voli svak nema ga koji ga ne voli.ja priznajem volim lep ¾ivot i ako sam sposoban da zaradim pare za¹to da ne... moja je du¹a mirnija kad netreba da mislim hoèu li imati sutra za kruh tako da mi vi¹e vremena ostaje za ljubav hehe :P

E bogami ja ne mogu zaspati i probuditi se pored rugobe samo jer ima pare.
:lol: :lol: :lol:
Sve je prolazno,samo je prolaznost vjeèna!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#72 Post Postao/la ra-ja »

Columbo je napisao/la:
Danielle je napisao/la:
doggy je napisao/la:dobro sad aj .. pare uvjek igraju veliku ulogu svugde lak¹e se di¹e kad se ima a i znam da nijedna neèe da se pati i muèi u ¾ivotu i da podr¾ava mu¹karca koji nema ni¹ta jes da uvjek prvo igra izgled osobe a posle ostalo. meni je va¾no da osoba zna da komunicira i da je iskren. a pare voli svak nema ga koji ga ne voli.ja priznajem volim lep ¾ivot i ako sam sposoban da zaradim pare za¹to da ne... moja je du¹a mirnija kad netreba da mislim hoèu li imati sutra za kruh tako da mi vi¹e vremena ostaje za ljubav hehe :P

E bogami ja ne mogu zaspati i probuditi se pored rugobe samo jer ima pare.
:lol: :lol: :lol:

Neznam o kojim parama je rijec.....

Ali nemoze niko tako biti lijepa ...kao ti....
Dali se moze od ljepote zivjeti....???Pa ako moze blago onom ko te ima...
mozda moze tvoju ljepotu prodavati ili tranpiti....lijepa.... :-k
Ma netreba tebi niko ni lijep niti ruzan ...blago tebi kada imas TINU..... :inlove:

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#74 Post Postao/la Bijesanpuz »

ako se nekom ne svidja moja vanjstina.. ja se uvucem u kucicu... i onda gleda unutrasnjost :D....
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#75 Post Postao/la ra-ja »

Obadvoje umjereno je najbolje....u svakom slucaju....
Ali ako je samo lijep --a glup...drzak...nevaspitan.....Pa djaba mu ljepota.... :-k

Odgovori