Upisivanje studija

Sta nam donosi buduænost?Da li je to nauka i obrazovanje ...
Poruka
Autor/ica
dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

Upisivanje studija

#1 Post Postao/la dinko »

Sta upisati nakon zavrsetka Sresnje Skole.Mnogi od vas se misli sta da upise nakon zavrsetka Srednje Skole pa s obzirom da je administracija weba vecim na fakultetima dacemo vam poneki savjet sta da upisete.

Lijepo uzivanje u temi vam zelim ...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#2 Post Postao/la dinko »

Evo posto sam ja autor teme,zapocet cu temu.Naime,kad sam ja upisivao studij nisam znao sta da upisem pa sam zatrazio savjet od svoje porodice.Svi su mi ponudili po jedan studij i od svih studija koju su mi ponudili ja sam izabrao Gradjevinski Fakulet.Sad mi je drago sto sam upisao gradjevinu i hvala Allagu dz.s skoro sam na zavrsetku studija.

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#4 Post Postao/la dinko »

dadooo_21 je napisao/la:poruka svima. upisujte ono sto volite. ja sam slusao druge kad sam upisivao,pa sam studirao bezvoljno i na silu. do duse napravio sam pauzu nakon jedne godine studija,jer mi treba lova,pa kad ovdje zaradim namjeravam nastavit. ali u svakom slucaju,samo ono sto volis to i upisi.
Definitivno si lose odabrao ... smisao teme je da vam ponudimo neke fakultete pa da sami odlucite a mi nismo MAMA I TATA da vam kazemo:"Upisat cete taj fakultet".Definitivno je to bilo kod tebe i tvojih roditelja ...

Samo zelimo pruziti neke savjete na ovoj temi ...

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#6 Post Postao/la belly_dancer »

eh,tu sada ja dolazim do problema.mene su starci upisali u srednju koju ja nisam htjela,tako da nemogu ic na fax koji sam htjela..jednostavno moram ovo zavrsit..neide mi lose,ali to nije to..naravno,jednog dana cu se prekvalificirat..a imam dojam da cu to prvo morat odradit da si platim..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#8 Post Postao/la ra-ja »

belly_dancer je napisao/la:eh,tu sada ja dolazim do problema.mene su starci upisali u srednju koju ja nisam htjela,tako da nemogu ic na fax koji sam htjela..jednostavno moram ovo zavrsit..neide mi lose,ali to nije to..naravno,jednog dana cu se prekvalificirat..a imam dojam da cu to prvo morat odradit da si platim..
@Belly...hoces u tesare ili zidare se prekvalifikovat.... :chuckel:

To je dobro placen posao dole na moru....

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#10 Post Postao/la belly_dancer »

vidovita_dzemila je napisao/la:belly jesi li sad treæi ili èetvrti razred, koji æe¹ fax upisati?
3.
i htjela sam ic za fotografa..ako raju zanima

slika
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#13 Post Postao/la sabinax »

Nekada davno sam zeljela ici na likovnu akademiju...ali me nekako odgovorise od toga...jer od umjetnosti nema kruha
Drugi izbor je bila poljoprivredna ali je bila u Zagrebu...pa pored toliko fakulteta u rijeci idi u zagreb...cccc.....ne
I tako ja upisala Pomorski fakultet...tehnologija prometa...vanredno, nikada mi se to nije svidalo...pa sam vrlo brzo odustala
Sreca imam dobar posao i bez fakulteta...
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#14 Post Postao/la belly_dancer »

vidovita_dzemila je napisao/la:
belly_dancer je napisao/la:
vidovita_dzemila je napisao/la:belly jesi li sad treæi ili èetvrti razred, koji æe¹ fax upisati?
3.
i htjela sam ic za fotografa..ako raju zanima

slika

ja obo¾avam fotografiju. samo naprijed, ima¹ moju podr¹ku :)
eh dzemka lako tebi rec..starci mi nedaju..
navodno da je to ispod naseg nivoa..jadno sta ne??
al et..

nekako se nadam potajno da cu si bar uspit nabavit onaj profi aparat kad pocnem radit.. :huh:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Odgovori