Anarhista ili kukavica??

Diskusija po pitanju filozofije svijesti, logike, metafizike, kao i raznih teoloskih osnova i psiholoskih teorija.

Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#47 Post Postao/la belly_dancer »

pa dal se smatras osobom koja je za neki nered ili si ipak neki koji stoji sa strane navija za sadasnje stanje..vrlo jednostavno pitanje :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#49 Post Postao/la belly_dancer »

Sasvim si mi u redu,znas.. :-k Razmisljanje ti je na poziciji..samo sta mislis da se nesta desi,dal bi stranac uskocio da tebi pomogne..vjerujem da bi..tako da nebudes tako uskogrudan :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#51 Post Postao/la belly_dancer »

dadooo_21 je napisao/la:
belly_dancer je napisao/la:Sasvim si mi u redu,znas.. :-k Razmisljanje ti je na poziciji..samo sta mislis da se nesta desi,dal bi stranac uskocio da tebi pomogne..vjerujem da bi..tako da nebudes tako uskogrudan :D
znas li ti onu junacka je majka kukala? :)

stara,najprije zavrse s metkom u celu oni koji turaju nos i gdje im jest mjesto i gdje nije! "ohlade" se i idu dva do tri metra pod zemlju.

ja kao sto sam ti rekao,ruku u vatru zbog obitelji i prijatelja,a ako je nekom potrebna neka normalna pomoc to je sasvm u redu,a da stavljam za nekoga nepoznatoga ruku u vatru ne pada mi na pamet po glavi stanovnika. ne boj se svakako ce uvijek ce biti onih "junacina" sto ce uletjeti umjesto mene. ha ja
vjerujem da cu ja biti jedna od tih ludaka :-k :D
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#55 Post Postao/la ra-ja »

Anarhista i kukavica je onaj...koji u svakom momentu iskoristava situaciju u svoju korist ...a svakom se predstavlja kao "DOBRA VILA".. :(
Zadnja izmjena: ra-ja, dana/u 15 Maj 2008 13:58, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#56 Post Postao/la sabinax »

Ra-Ja je napisao/la:Anarhista i kukavica je onaj...koji u svakom momentu iskoristava situaciju u svoju korist ...a uvijek se predstavlja kao "DOBRA VILA".. :(
Ovo uopæe ne razumijem
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#57 Post Postao/la ra-ja »

sabinaX je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Anarhista i kukavica je onaj...koji u svakom momentu iskoristava situaciju u svoju korist ...a uvijek se predstavlja kao "DOBRA VILA".. :(
Ovo uopæe ne razumijem
Pa ti si modelator........ trebala bih sve razumjeti.... :-k

Nerazumijem ni ja..... :)

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#59 Post Postao/la ra-ja »

Ra-Ja je napisao/la:U tim momentima kada odlucujemo da pomognemo ...ucinimo...borimo se za nekoga ili za nesto...nemisli se tada dali su to dobra ili losa djela...to je momentalna reakcija......bar kod mene----

Stati na stranu nekoga koga svi omalovazavaju...netrpe....lose misle....
i tu stajem u zastitu.....jer smatram da su ljudi skloni ogovaranju ..bez razloga....i vrlo cesto budem u pravu....Naravno to ja procijenim sama.... :-k
Jos da dodam ...nepitam ko je u pitanji i sta mi je ta osoba....borim se svim sredstvima....jer smatram da je taj covjek u pravu...Kao sto i sada smatram da sam ja u pravu.....
Kada branim tudji stav tako...mozete misliti kako branim svoj stav...misljenje....
Znate ja nelupetam ne izmisljam ..Sve su to zivotne istine...htjeli vi prihvatiti ili ne.....

Znam zene koje kazu da znaju zaplakati zbog necije tragedije ili sudbine...i da znaju stati u odbranu...a ja licno znam da nemaju kapi osjecaja... :baa:

Znas @dragice...ja sam vidovita vjeruj...poznajem te veoma dobro....
Puno vise nego sto ti mislis.....katastrofa kind... 8)

Odgovori