Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#151 Post Postao/la sabinax »

MegaSkotica je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:
MegaSkotica je napisao/la:Najvise me iritiraju ljudi koji imaju lose misljenje o tebi a upucavaju ti se s druge strane
Sto bi ti se netko upucavao ako ima lose misljenje o tebi :-k ...koja je svrha toga,
meni ako netko ne pase...ako me taj nesto pita pristojna jesam, nikoga ne vrijedam, ali izbjegavam osobe koja mi ne pasu (takvih je na srecu malo)
ima toga dosta nazalost ,sve su to ljudi od koristi ,nemoj mi reci da toga nema :)
Hehhhehhehe...valjda od mene nema neke koristi pa se meni ne upucavaju :P
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#152 Post Postao/la sabinax »

Danas razmisljam o tome kako neki ljudi mogu biti ogranièeni i kako odbijaju druge osobe samo zbog nekih njihovih razloga koji po meni nemaju nikakvog smisla...kako moze doci osoba na forum (koji je prvenstveno svojstven po druzenju) i ograniceno pozdravljati samo jednu grupaciju ljudi...Kakav je to sklop u glavi da kada se dobronamjerno obrate ljudi, po njemu neprihvatljivi...osoba ima duse i srca i reci da te ljude mrzi....
Odkuda u nama neki vid bezrazolzne mrznje...dali to proistice iz obitelji i naucenih obrazaca ili iz stecenih negativnih iskustava....Boze, kakva to iskustva moraju biti, da bi se zamrzio èovjek koji ti osobno nije nista ucinio...vjerojatno GROZNA.
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#153 Post Postao/la mrki62 »

sabinaX je napisao/la:Danas razmisljam o tome kako neki ljudi mogu biti ogranièeni i kako odbijaju druge osobe samo zbog nekih njihovih razloga koji po meni nemaju nikakvog smisla...kako moze doci osoba na forum (koji je prvenstveno svojstven po druzenju) i ograniceno pozdravljati samo jednu grupaciju ljudi...Kakav je to sklop u glavi da kada se dobronamjerno obrate ljudi, po njemu neprihvatljivi...osoba ima duse i srca i reci da te ljude mrzi....
Odkuda u nama neki vid bezrazolzne mrznje...dali to proistice iz obitelji i naucenih obrazaca ili iz stecenih negativnih iskustava....Boze, kakva to iskustva moraju biti, da bi se zamrzio èovjek koji ti osobno nije nista ucinio...vjerojatno GROZNA.
Samo da citiram - nek se jo¹ jednom proèita :wave:
©ta æe¹ , ima ludih i poslije rata :P
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Numero1
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 34
Pridružen/a: 31 Mar 2000 02:00
Lokacija: Afghanistan

#154 Post Postao/la Numero1 »

Danas sam se vozila dugo..i imala prilike zatvoriti oci i osjetiti sebe..unutra..bas onako duboko..jako i snazno..
Pokretac? SnAGA?! slabic,kukavica..da..
Koliko cesto gledamo unutra ,gledamo li uopce tko smo?!
Imamo li vremena u ovo vrijeme sjesti unutra i preispitati svoja dijela ,osjecaje ,misli ,otkucaje ,skroz..tamo gdje smo najtanji?!
Kakvo je mjerilo u nama?!
Il smo samo produkt tudjih zelja ,misljenja ,dopadljivosti ,zelja i htijenja ka prihvacanju..
A sta je bitno..sta je najbitnije ?!
Svoj ,svoja ,stav ,moc ,naravno..no toliko okolnosti koji utjecu na akcije da bi bilo reakcije i opet si sam sa sobom ,na kraju!
Sama pomisao da zapravo vecina ljudi i na sam spomen slicne teme ..ostaju..blago receno zaprepascena..slicnim razmisljanjima mene nagna u razmisljanje.
Pricala sam na jednoj klupi...o aktuelnoj temi nezadovoljstva..
Zasto traziti "izlaz" u drugome ,zasto kriviti nekog treceg ,cetvrtoga za isto.
P a zar osjecaj nije u nama?! Zasto ljudi kukaju nad onim sto ih je snaslo*
Zasto covjek ne zaviri u svoje ja i nadje ,svoju bit..
Nestat ce i problema..sve ce imati smisla..smisao je u nama ,samo ga treba pronaci
i tako ja..otvorih oci..

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#155 Post Postao/la sabinax »

Pa naravno.... sve sto radimo protjece iz naseg ja...i razmisljanja o sebi, netko svjesno netko nesvjesno....ja sve odluke donosim po nekom unutrasnjem nahodenju i neki put ni ne znam zbog cega ali cesto slusam svoje srce sta ce mi reci....puno razmisljam o svemu i znam da na neke stvari ne mogu utjecati...i oko njih se puno ne brinem, a ono na sta mogu utjecati, sam ja sama i moji postupci...
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#157 Post Postao/la im_ex »

... sem sto znam da sutra ne radim, ni po cemu drugom ne osjetim car Prvog maja :( Petak mi radni, pihh
Da zivim u BiH, obiljezavanje praznika bi bilo itekako obiljezeno i proslavljeno ... kafica, negdje u prirodi, na uranku ... veselo,odabrano drustvo, pjesma ah pjesma ... mmm ... uz igru i picence :P
okretalo se sta na raznju ili se prevrtalo na rostilju, posve je svejedno, nesta bi vec moralo biti ... a vazduh mirise ...
Neko mi iz kose odstranjuje latice zalutalih cvjetica behara ... namjerno ne zuri s tim ... pogled oci u oci, onaj ozbiljan a tako neozbiljan dugi pogled ... tek poluglasno, da ne cuju drugi, oprezno a od zudnje promuklim glasom biva izreceno vise puta: " Ludice jedna" ... licem joj blista osmijeh ... zena u ulozi djevojke ili obrnuto, vise se nista ne zna a i svejedno je ... osmijeh ne nestaje ... traje ... cuje se pjesma ... igra se ... pjevaju se najdraze pjesme ... miris sume, trave, behara ... pijano je sve ... i suma, i pjesma, i igra ... igramo i pjevamo pijani - slavimo sto zivimo, sto volimo ...

hmm :-k ... "proslavih 1.Maj" prije no sto je i osvanuo
Kako??
Bas eto opisah kako, u masti, u mojoj BiH :P :bih:

A u stvarnosti, kad ga ovdje i ovako docekujem i obiljezavam, rahat bih sutra mogla na posao ... ha ja - znas onda kolko je sati :(
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#158 Post Postao/la sabinax »

A sada ces dobiti jos tuzniji 1.maj u mjestu gdje mi je dusa i sve ostalo. 1.maj neradni dan, jos uspjela dobiti i petak tako da imam 4 slobodna dana, a kako cu ih provesti, vjerojatno tu s vama...ne kazem da ste vi toliko lo¹i, ali vjerojatno nece biti ni izleta ni rostilja ni vesela drustva ni pjesme...sve se to izgubilo negdje davno u proslosti........
Nama je nekada 1.maj bio povod za otvaranje sezone kupanja...nikada necu zaboraviti 1.maj 198**** i neke u Rabcu....janjetina, ¹ator, setnja po plazama na koje jos turisti nisu stigli...i hrabrost onoga koji bi se odvazio skociti u more
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#159 Post Postao/la im_ex »

Bina ... ostadoh bez rijeci :( ... zao mi je ... ako ti ista znaci, evo, suosjecam :cmok:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#160 Post Postao/la sabinax »

IM_ex je napisao/la:Bina ... ostadoh bez rijeci :( ... zao mi je ... ako ti ista znaci, evo, suosjecam :cmok:
[smilie=heart fill with love.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

#162 Post Postao/la vornevljev »

U ROŽNJAČE VAŠIH OČIJU ZABADAJU SE ODLOMCI BRODSKOG DNEVNIKA KAPETANA ČIJI JEDRENJAK CIJEPA OPTIČKE VALOVE INTERNETSKIH MORA I OKEANA

Ovo je ujedno i dnevnik jednog narkomana koji se učestalo na ovom forumu pojavljuje u polupripitom,pripitom ili totalno pijanom agregatnom stanju.

Nezvanični sam predavač filozofije,teorije postpunk & postrock muzičkog izričaja, kritičar općedruštvenog,političkog i (a)moralnog blata na katedrama svih mogućih šankova na kojima gostujem,i zvanični sam profesor književnosti i historije.

Zar ste iznenađeni?

DA,ovakvi kao ja (govorim u svoje ime) predaju ili će predavati vašoj djeci u školi,ali ih ne uče i neće ih učiti mržnji,nepoštenju i ne uče ih da je ono što većina radi ispravno,uče ih da misle svojom glavom,i da sami razluče šta je dobro,a šta zlo!




"Nećemo više pričati o mom automobilu,pričajmo malo o meni!"





Da nisam znao za sve ovo što se dešavalo,jesam-odmah sutradan,i rekla mi je da se pokajala što je to uradila.
Jedina stvar koju sam rekao tada Vidovitoj bila je:"Ne treba da te bude stid toga što si uradila jer ti je bilo dobro,slobodna si i radiš šta hoćeš,i ne treba da se kaješ zbog toga."

Da su kopije MSN-a autentične,to potvrđujem,jer sam ih dobijao "vruće" prekopirane,što se može vidjeti na snimcima,jer je moja adresa MSN-a ona na start traci što blješti.

Kako to da mogu biti obje adrese koje blješte?

Pokušajte biti offline kad se dopisujete i kad vam se neko javi,prozor od MSN-a vam se izbaci,a adresa dole (u start traci) ostane da blica narandžastim sjajem (ovo nisam morao objašnjavati zato što su ovdje prisutni ljudi koji mnogo duže imaju kompjuter-ne računar,jer ova mašina ne služi samo za računanje, od mene i koji vrlo dobro znaju da se to dešava).

Na gnjusobe od psovki koje sam vidio nemam komentara,osim onog kojeg sam napisao još na jednom mjestu-ne znam ti šta da je meni neka djevojka uradila,ne bih joj onako nešto napisao,niti bih se takvih rečeničnih i sintagmatskih konstrukcija sjetio (iako mi mašta radi 300km/h).

Što se tiče toga da je Džem ucjenjivala nekoga (ko je bolestan) za novac i polagala ispite tutkajući profesorima koverte,mislim zar može neko u takva S**** povjerovati?-NO COMMENT.

Da,zakasnio sam sa ovim komentarom,svjestan sam toga,bio sam na mjestu gdje nisam imao pristup internetu,ali zašto se ja ovdje ikome pravdam?
Zadnja izmjena: vornevljev, dana/u 07 Nov 2008 07:36, ukupno mijenjano 1 put.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Moje misljenje, a vi se slobodno pridruzite ako zelite

#164 Post Postao/la vornevljev »

papaya je napisao/la:Znas,

rijetko, ali rijetko su muskarci kao ti.





Ti si sve ono, sto svako od onih koji se ponasaju kao doticni te veceri nikad nece biti
Hvala @Papaya,sa zakasnjenjem!
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Odgovori